Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eaglent

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eaglent

  1. No chyba, że momentalnie zdusimy silnik, 5 bieg, hamulec w dechę i puszczać sprzęgło.
  2. eaglent odpowiedział(a) na scania1213 temat w 1.9TDI
    To miałem to samo, z tym, że u mnie po prostu obejma puściła i zsunął się, u Ciebie może się przerwał, warto sprawdzić. A dym to tylko potwierdzenie.
  3. eaglent odpowiedział(a) na scania1213 temat w 1.9TDI
    Ja obstawiam wąż u dołu intercoolera, albo obluzowany albo przerwany, pewnie za Tobą jest niebieska chmura? No i uzupełnij profil. @edit nie doczytałem, że sprawdziłeś, ale mimo wszystko sprawdź jeszcze raz te dwa u dołu, no i może jakiś błąd sie na vagu pokaże.
  4. Ta turbina nie ma zmiennej geometrii, więc to odpada.
  5. No i jeszcze na Twoim miejscu bym sprawdził przewód do map sensora w ECU, może być zaolejony i komp w no laufa się przełącza.
  6. Może węże podciśnienia? w 1z nie ma zmiennej geometrii więc albo któryś z węży jest nieszczelny albo źle jest całość połączona.
  7. eaglent odpowiedział(a) na tfk83 temat w 1.9TDI
    Nawet nie patrz na takie firmy jak SRL czy inne zamienniki, kup używke sztywnego koła a audi 80 albo 2.0 benzyna ABK albo jakiegos innego silnika + sprzęgło sachs z 1z, jak będziesz modził to obij tarcze kevlarem i wytrzyma koło 160kucy.
  8. Zapewne mało osób bo dizlu BOV się z celem mija, zwiększa turbodziurę między innymi. EDIT@ Kolega wyżej mnie ubiegł, jak chcesz bajer dźwiękowy to okej, ale zamiast polepszyć jak w turbo benzynie tak pogorszą sprawę w dizlu.
  9. Ooo, to może być, sprawdzę to na dniach, z górnymi będzie problem bo nie mam kanału jedynie lewarek. Ale dzięki za myśl.
  10. Sprawdzałem wczoraj, wahacze są osadzone na odpowiednich otworach, długość ich była identyczna bo przyrównywałem do starych jak montowałem. Po prawej jak i po lewej stronie są zamontowane okej więc kurcze, nie mam pomysłu co może być nie tak, co może być krzywe. No i dzięki za wytłumaczenie co to jest kolumna McPhersona aa i jedni piszą, że kraty montują zamiast zamienników lema, inni, że najgorsze ścierwo więc sam nie wiem, w każdym razie wahacze sztywne, sprawdzane na szarpakach bez żadnych luzów.
  11. Zamontowane są prawidłowo bo akurat sam przy nich robiłem, więc to odpada. Jakieś jeszcze propozycje?
  12. Szczerze powiedziawszy to szukałem w internecie tego całego mcphersona i wychodzi, że jest to górne mocowanie amortyzatora(chyba), więc skoro u mnie nie ma to cóż. Przed wymianą zawiechy auto latało w prawo i lewo bo zawieszenie ori przetrwało 19 lat zawieszenie to jakis mastersport z dwoma wahaczami dolnymi kraft bo nie mieli z grubym sworzniem z mastersportu. Jedynie co moge powiedziec to faktycznie to, że widać to pochylone koło w strone auta, ale jak już pisałem to 2-3 stopnie są.
  13. Witam, opisze krótko swój problem, mam avanta z 96r, kilka tygodni temu wymieniłem komplet wahaczy, 2 przeguby zewnętrzne i oba drążki kierownicze i pojechałem na zbieżność. Wszystko zrobione czas potestować i wyszło, że auto ucieka na prawo czy to jadę szybciej czy wolniej, obojętnie. Pojechałem na reklamacje zbieżności żeby sprawdzili czy może czegoś nie dokręcili a mechanik do mnie, że zbieżność jest super tylko mam "krzywą kolumnę mcpersona lewą" i pokazał mi, że faktycznie lewe koło jest odchylone od pionu w stronę auta o kilka stopni. I teraz moje pytanie, możliwe jest, że to kolumna jest krzywa? czy może to być zwrotnica czy coś innego. No i orientacyjne koszty tego, bo jak mi krzyknie jakąś ogromną kwotę to żebym się nie zdziwił. pozdrawiam
  14. Ja kupiłem sprzęgło sachsa przeznaczone do 1z, zamach od audi 80 2.0 benzyna abk i wszystko pasuje.
  15. Witam, problem z moim silnikiem jest taki, że przy temperaturach powiedzmy od 1 na plusie do xx na minusie silnik nie ma kompletnie mocy, dopiero jak go rozgrzeje to moc wraca. Przy temperaturach dodatnich jest super, moc od samego startu jest i nie znika. Węże podciśnienia wydają się być okej, bo przy dodatniej temperaturze nie ma problemów żądnych, na minusie w dodatku odpala od kopa, puści małą chmurkę z rana ale to żadna nowość w tych silnikach. Może to być już zużyty olej silnikowy? bo nie mam zielonego pojęcia bo z takim problemem się jeszcze nie spotkałem. A i auto nie ma żadnego wirusa, błędy sprawdzam kilka razy w miesiącu i nie ma absolutnie nic. Turbina w każdym razie nie przeładowuje. Nikt nic?
  16. eaglent opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, mam wyjechane oba przeguby w aucie i zbliża się ich zakup, ale potrzebuje się dowiedzieć który będzie do mnie pasował? Patrzyłem na allegro i niektóre mają dopisek DUŻY lub MAŁY. Jaki ja mam wybrac? Nikt nic?
  17. aaaaaaaaa, no to wszystko jasne! dzięki panowie, poszukam jej w takim razie, pewnie gdzieś będzie
  18. No dobra, ale do czego byłaby taka wtyczka, skoro inne żarówki świecą bez niej? a nie różnią się od tej od świec.
  19. Gdzieś czytałem, że ta kontrolka odpowiada też za automat hamowania i często winny jest czujnik pedału hamulca.
  20. No to będę musiał przeszukać chyba całą tą żółtą kostkę bo chyba tam jest zasilanie lewej strony licznika, mam racje?
  21. Zgadza się, mój błąd, niebieska i żółta kostka. Obie są podłączone i nie ma żadnych luzów, i obok kostek mam wycięcia w liczniku gdzie są żaróweczki. tak to wygląda. zdjęcie poglądowe:
  22. Ale Panowie, do żarówki nie idą żadne przewody, jest ona na dwóch blaszkach miedzianych które się wkręca w licznik, kostki są wpięte( mam dwie, niebieska i biała) na 100% bo sam sprawdzałem, sam wpinałem. I podkreślam, jest w 100% sprawna.
  23. Kurde to muszę szukać tych przewodów w takim razie,
  24. czyli tak jak podejrzewałem, wgl świeci się u was check engine podczas zapłonu? bo wiem, ze taka kontrolka jest ale w życiu się u mnie nie zapaliła. Sprawdze jeszcze ten przewód a jak nie to sprawie sobie na gwiazdkę full fisa.
  25. zły dział, poszukaj tu: http://a4-klub.pl/index.php?/forum/150-audi-a4-b5/albo napisz tu: http://a4-klub.pl/index.php?/forum/22-kupie/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.