Treść opublikowana przez Yarokot
-
Jak pozbyć się kontrolki zużycia klocków hamulcowych w A4 B6?
Prawdopodobnie uszkodzona wiązka, która jest zintegrowana z czujnikiem ABS. Pozostaje ci wymiana lub wykonanie mostka przy wtyczce wiązki w karoserii.
-
Chcę zamontować carplay z radio concert w Audi A4 B8
Zestaw zawiera wszystkie wymagane elementy do montażu. Przy zwykłym radiu dochodzi montaż płytki pod panelem przednim radia, a tak to montaż polega na wpięciu wtyczek. Jeszcze dzisiaj można kupić ten moduł na Aliexpress za niecałe 1000zł, normalnie chodzi po około 1200zł np. Bezprzewodowy Carplay dla Audi A4 B8 A5 Q5 2009 2015, wsparcie Apple Carplay Android Auto AirPlay Mirroring tylna kamera USB Player| | - AliExpress PL.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Czy tłoki montowane przez Audi o numerze 06H107065DM są coś warte, czy też należy się spodziewać brania oleju i w jakim stopniu?
-
Podczas robienia Chip wyłączyłem EGR 1.9TDI audi a4 b7
Wyglądałoby na to że nie wyłączył ci EGR i po zaślepieniu sterownik wykrywa inny przepływ powietrza.
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
Czy panel 8E0820043AA H13/S23 15.12.03 współpracuje jeszcze ze starym czujnikiem nasłonecznienia czy nowym? Chce go włożyć do 2001 żeby mieć zakres od 16 stopni
-
Co zamiast kanału w garażu ?
Używany podnośnik dwukolumnowy z wymienionymi nakrętkami i przeglądzie nie będzie wiele droższy od dobrze wykonanego kanału.
-
Rozwiązanie problemu poboru oleju w Audi A4 B6 2.0 ALT
U mnie 10-11l miasto, do 9l autostrada 140-160 km/h, 8l eSka 120-140 km/h, 7,5l trasa 90km/h
-
Szarpanie silnika i kontrolka check engine.
Układ paliwowy do sprawdzenia. Małe pęknięcie w dolocie nie będzie powodowało takich skutków.
-
Hak holowniczy
Oryginalnie masz moduł, który steruje światłami w przyczepce a informacje o włączeniu świateł otrzymuje z magistrali CAN. Moduł nie jest podłączony do świateł pojazdu. Tutaj masz opis przewodów modułu i kolory, ale nie wydaje mi się że twoja wiązka pochodzi od oryginalnego haka. Warto sprawdzić dokąd ta wiązka idzie.
-
Klepanie z bloku - A4 B6 1.8T BFB
Według mnie dźwięk jest spowodowany za mocno napiętym paskiem rozrządu.
-
Bląd katalizatora
Daj sobie z tym spokój. Jak check wywali to skasujesz błąd i jedziesz dalej. Na "emulatory" też szkoda pieniędzy.
-
Pęknięty pasek rozrządu 2.0 ALT a4b7
-
Polonez Turbo
A nie lepiej wrzucić Det'a 3, EasyEcu Micro lub pobawić się w pełną sekwencję na Speeduino? Wtedy wystroisz benzynę i sekwencyjną instalację lpg zamontujesz. Wiąże się to z większymi kosztami, bo musisz m.in. dolot przerobić pod wtryski, czujnik położenia wału dołożyć jak nie ma ale będzie jeździć jak powinno.
-
Wymiana paska wielorowkowego do 2.0 ALT
Można
-
Zderzak przod s-line
Też zwykły. Można jeszcze rozpoznać po kratce halogenu. W s-line żeberka nachodzą na część lakierowaną, a w zwykłym nie. Jeszcze możesz patrzeć na tylny zderzak czy ma kratkę w dolnej dokładce. Progi s-line wchodziły chyba w skład pakietu sportowego s-line czyli wnętrze razem z zawieszeniem, ale nie jestem pewien. Musisz doczytać.
-
Zderzak przod s-line
-
Radio Sony DSX-A410BT nie włącza się po instalacji
Musisz czerwony/żółty(nie wiem który kolor odpowiada za to w tym radiu, może w instrukcji jest?) przewód podłączyć pod plus po zapłonie. Musisz go gdzieś znaleźć, prawdopodobnie jest przy panelu klimatyzacji. Druga opcja to jeżeli radio umożliwia wyłączenie przyciskiem lub ma zdejmowany panel to złącz żółty i czerwony do stałego plusa.
-
ALT Nie odpala
Sprawdzałeś czy nie ma wody w kostkach ECU? Rozepnij, przeczyść, sprawdź czy błąd powraca.
-
[ Nie działa radio Concert II po wymianie ]
Pochwal się co było przyczyną, jakby ktoś też miał taki problem.
-
Włacznik swiateł z czujnikiem.
Kombinowałeś coś dalej z tym włącznikiem? Działa to jakoś sensownie?
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
Sprawdziłby ktoś numer przegubu zewnętrznego? WAUZZZ8EZ1A060328
-
Wariator zmiennych faz rozrządu A4 B7 ALT - ceny
Jak tylko słychać tyrkotanie przy odpalaniu, a podczas pracy silnika jest cisza, to ja bym olał sprawę zaworu sterującego. Prawdopodobnie jest tylko wybite gniazdo hamulca w wariatorze. Zregenerowałbym wariator tylko. Na forum użytkownik benyA4 robił takie rzeczy i wychodziło to przystępnie cenowo. Jakby ktoś chciał oddawać do firmy z Rzeszowa zajmującą się tymi sprawami, to już bym wolał kupić nowy za cenę jak masz podaną. Niewiele drożej wychodzi od ich regeneracji, a pewny produkt.
-
Ile moge zawołać za moja b5 ze stukajaca szklanka
Też zależy jaki stan blacharski. Wstaw jakieś zdjęcia i lokalizację, to może akurat ktoś poszukuje czegoś taniego na dojazdy do pracy.
-
Błąd poziomowania lamp xenon.
Też tak miałem, że błąd wywalało na trasie. W moim przypadku problemem było wypięte cięgło od czujnika przedniego.
-
Parktronik a4 b6
Czujniki tył uruchamiają się po włączeniu biegu wstecznego. Z przycisku uruchamiane są przednie czujniki parkowania.