Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Yarokot

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Yarokot

  1. Prawdopodobnie uszkodzona wiązka, która jest zintegrowana z czujnikiem ABS. Pozostaje ci wymiana lub wykonanie mostka przy wtyczce wiązki w karoserii.
  2. Zestaw zawiera wszystkie wymagane elementy do montażu. Przy zwykłym radiu dochodzi montaż płytki pod panelem przednim radia, a tak to montaż polega na wpięciu wtyczek. Jeszcze dzisiaj można kupić ten moduł na Aliexpress za niecałe 1000zł, normalnie chodzi po około 1200zł np. Bezprzewodowy Carplay dla Audi A4 B8 A5 Q5 2009 2015, wsparcie Apple Carplay Android Auto AirPlay Mirroring tylna kamera USB Player| | - AliExpress PL.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
  3. Czy tłoki montowane przez Audi o numerze 06H107065DM są coś warte, czy też należy się spodziewać brania oleju i w jakim stopniu?
  4. Wyglądałoby na to że nie wyłączył ci EGR i po zaślepieniu sterownik wykrywa inny przepływ powietrza.
  5. Czy panel 8E0820043AA H13/S23 15.12.03 współpracuje jeszcze ze starym czujnikiem nasłonecznienia czy nowym? Chce go włożyć do 2001 żeby mieć zakres od 16 stopni
  6. Używany podnośnik dwukolumnowy z wymienionymi nakrętkami i przeglądzie nie będzie wiele droższy od dobrze wykonanego kanału.
  7. U mnie 10-11l miasto, do 9l autostrada 140-160 km/h, 8l eSka 120-140 km/h, 7,5l trasa 90km/h
  8. Układ paliwowy do sprawdzenia. Małe pęknięcie w dolocie nie będzie powodowało takich skutków.
  9. Yarokot odpowiedział(a) na Wowka temat w Audi A4 B6
    Oryginalnie masz moduł, który steruje światłami w przyczepce a informacje o włączeniu świateł otrzymuje z magistrali CAN. Moduł nie jest podłączony do świateł pojazdu. Tutaj masz opis przewodów modułu i kolory, ale nie wydaje mi się że twoja wiązka pochodzi od oryginalnego haka. Warto sprawdzić dokąd ta wiązka idzie.
  10. Według mnie dźwięk jest spowodowany za mocno napiętym paskiem rozrządu.
  11. Yarokot odpowiedział(a) na krzyskg temat w 2.0
    Daj sobie z tym spokój. Jak check wywali to skasujesz błąd i jedziesz dalej. Na "emulatory" też szkoda pieniędzy.
  12. Ilość sworzni łańcucha pomiędzy znakami na wałku jest prawidłowa?
  13. A nie lepiej wrzucić Det'a 3, EasyEcu Micro lub pobawić się w pełną sekwencję na Speeduino? Wtedy wystroisz benzynę i sekwencyjną instalację lpg zamontujesz. Wiąże się to z większymi kosztami, bo musisz m.in. dolot przerobić pod wtryski, czujnik położenia wału dołożyć jak nie ma ale będzie jeździć jak powinno.
  14. Można
  15. Yarokot odpowiedział(a) na Antek50 temat w Audi A4 B8
    Też zwykły. Można jeszcze rozpoznać po kratce halogenu. W s-line żeberka nachodzą na część lakierowaną, a w zwykłym nie. Jeszcze możesz patrzeć na tylny zderzak czy ma kratkę w dolnej dokładce. Progi s-line wchodziły chyba w skład pakietu sportowego s-line czyli wnętrze razem z zawieszeniem, ale nie jestem pewien. Musisz doczytać.
  16. Yarokot odpowiedział(a) na Antek50 temat w Audi A4 B8
    Zwykły. S-line ma pionowe przetłoczenie wzdłuż grilla oraz poziome od grilla do koła nad halogenem.
  17. Musisz czerwony/żółty(nie wiem który kolor odpowiada za to w tym radiu, może w instrukcji jest?) przewód podłączyć pod plus po zapłonie. Musisz go gdzieś znaleźć, prawdopodobnie jest przy panelu klimatyzacji. Druga opcja to jeżeli radio umożliwia wyłączenie przyciskiem lub ma zdejmowany panel to złącz żółty i czerwony do stałego plusa.
  18. Yarokot odpowiedział(a) na Milka325 temat w 2.0
    Sprawdzałeś czy nie ma wody w kostkach ECU? Rozepnij, przeczyść, sprawdź czy błąd powraca.
  19. Pochwal się co było przyczyną, jakby ktoś też miał taki problem.
  20. Kombinowałeś coś dalej z tym włącznikiem? Działa to jakoś sensownie?
  21. Sprawdziłby ktoś numer przegubu zewnętrznego? WAUZZZ8EZ1A060328
  22. Jak tylko słychać tyrkotanie przy odpalaniu, a podczas pracy silnika jest cisza, to ja bym olał sprawę zaworu sterującego. Prawdopodobnie jest tylko wybite gniazdo hamulca w wariatorze. Zregenerowałbym wariator tylko. Na forum użytkownik benyA4 robił takie rzeczy i wychodziło to przystępnie cenowo. Jakby ktoś chciał oddawać do firmy z Rzeszowa zajmującą się tymi sprawami, to już bym wolał kupić nowy za cenę jak masz podaną. Niewiele drożej wychodzi od ich regeneracji, a pewny produkt.
  23. Też zależy jaki stan blacharski. Wstaw jakieś zdjęcia i lokalizację, to może akurat ktoś poszukuje czegoś taniego na dojazdy do pracy.
  24. Też tak miałem, że błąd wywalało na trasie. W moim przypadku problemem było wypięte cięgło od czujnika przedniego.
  25. Yarokot odpowiedział(a) na Tomek722 temat w Audi A4 B6/B7
    Czujniki tył uruchamiają się po włączeniu biegu wstecznego. Z przycisku uruchamiane są przednie czujniki parkowania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.