Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. Chcę spróbować sam wymienić przewody w swoim 1.8 i w związku z tym mam parę pytań. 1. Czy macie jakieś sprawdzone metody na odkręcenie ? Nie chcę niczego uszkodzić itp. 2. Chcę kupić używane przewody ( mam 1.8 ) , czy mogę kupić np od 1.9 ? Czy tylko i wyłącznie 1.8 ? 3. Nie wiem dokładnie jaki nr widnieje na przewodzie który jest przerwany, ciężko doczytać - ale znajduję się on od strony pasażera, za kratką w przednim zderzaku. Ma jakąś nazwę ? Przepraszam za swoje pytania, pierwszy raz działam z klimą, może uda się samemu to ogarnąć, zbliża się lato, więc klima się przyda.
  2. chodzi o to, że te przewody są mocno przykręcone, boję się, że coś uszkodzę
  3. Szukam kogoś zaufanego, dobrego, gdzie robiliście swoje klimy U mnie jest na pewno do wymiany przewód, muszę ogarnąć ten temat, bo lato się zbliża
  4. BF10 odpowiedział(a) na ravvel temat w Audi A4 B5
    znaleźć kogoś kto się na tym zna i zmienić kodowanie VAG-iem w ostateczności dobry warsztat
  5. BF10 odpowiedział(a) na ravvel temat w Audi A4 B5
    wydaję mi się, że trzeba zmienić kodowanie, mam tak samo...otworzę z pilota, natomiast wkładając kluczyk w zamek już nie
  6. Przemek, Twoje auto ryje mi beret Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  7. Mieszkam w okolicach Malborka, więc bliżej mam do Elbląga Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  8. Damian, ta felga ryje mi beret
  9. Witajcie Chciałbym się dowiedzieć czy dostanę gdzieś w Elblągu zderzak ori od S4 na przód. Może u Pana Korkucia ? Nie chce na darmo jechać, nie mam daleko, ale wolę oszczędzić czas. Jest sens się tam wybrać ? Pozdrawiam kolegów
  10. Chodzi Ci o pętle Sabelta tak? Zastanawiałem się nad przednim zderzakiem z S4 Wtedy pętla pasuje idealnie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  11. Byłem u Kamila, a Ty odjechałeś Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  12. Luty, szukałem Cie w Nowym Stawie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  13. Autko ładne Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  14. Na wjeździe się płaci podobno, pierwszy raz jadę Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Zlot VAG-a w Nowym Stawie
  15. Antena znajduję się przy prawym nadkolu, podpięta jest pod odpowiedni pin w kostce przy pompce Jak nie miałem anteny to pilot musiał być około 0,5 metra od pompki, teraz łapie z daleka
  16. Wierzę, że dasz radę! Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  17. Żaby, wd, płyn hamulcowy, cola i nie ma opcji że nie puścinabazgrane z Tapatalka no będę jeszcze próbował, do 3 razy sztuka taa...dolne idą bez problemu, górne trzymają..w tym tygodniu może jeszcze pomeczęmały edit palec chyba wybity, ale jest 62cm od ziemi W końcu poszło Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  18. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    tak chyba zrobię Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  19. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    Dzięki Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  20. To dużo Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  21. Też się cieszę, że udało się złapać Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  22. Wcześniej nie widziałem Ile było różnicy? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  23. mam jeszcze trochę chemii w zanadrzu, może środek do czyszczenia pieców i kominków lub płyn hamulcowy do tego klucz do filtrów z łańcuchem i może się ruszy... Nie ma wyjścia W końcu musi odpuścić Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  24. Jest git Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Jeszcze niżej? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.