Treść opublikowana przez BF10
-
[A4 B5] Uciekające fale radiowe w nie ori radiu
Witam, od moemntu kupna auta zapontowane było radio Pioneer z usb, gdy słucham radia fale często uciekają, jest to bardzo denerwujące, gdy zamontuje ori radio Audi Chorus będzie w porządku ? proszę o pomoc.
-
nie świecące lampki drzwi
czekam na info
-
nie świecące lampki drzwi
Krawcówka w tylnych drzwiach może jest przyczyna, coś jest zaśniedziałe Sprawdź Jak otworzysz drzwi ukaże Ci się gumowa nakładka, koło zawiasów co trzymają drzwi Jest tam chyba kostka która też może być przyczyną, przeczyść Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Krańcówki posprawdzaj wszędzie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Miganie kierunków przy otwieraniu/zamykaniu auta
Muszę teraz znaleźć u siebie kogoś kto ma ten program i mi zmieni kodowanie Dzięki za pomoc Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
jaki akumulator a4 b5 avant 1.8t
50 Ah da radę Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Miganie kierunków przy otwieraniu/zamykaniu auta
ja mam pompkę aktualnie 8D0 862 257 E , zmieniając ją tylko zmieniłem kostki ze starej przełożyłem 3 kostki wpinając je w te same miejsca co w starej + 2 przewody gruby i cienki
-
Miganie kierunków przy otwieraniu/zamykaniu auta
sory za laictwo ale uczę się linia K czyli ?
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
mam Audi A4 B5 z grudnia 1996 roku, chciałbym włączyć funkcję migania kierunków, czy da radę ? Muszę mieć Cana ? Proszę o pomoc
-
Miganie kierunków przy otwieraniu/zamykaniu auta
Dzięki wielkie Jak sprawdzić czy mam Cana ? Bez tego włączę ? Mam A4 B5 sedan z 1996 roku z grudnia
-
[A4 B5] Najlepsze żarówki na tył
Jak w temacie. Jakie polecacie ? Jakiej firmy ?
-
Miganie kierunków przy otwieraniu/zamykaniu auta
a dzięki za info fajnie by było gdybyś podesłał mi te kodowanie jeśli wiesz gdzie to jest Wie ktoś gdzie mogę to znaleźć?
-
Miganie kierunków przy otwieraniu/zamykaniu auta
tak ? na jakiej zasadzie ? ta pompka jest jakaś inna od wszystkich ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nie działająca klimatyzacja
wina kostki stacyjki może ?- Miganie kierunków przy otwieraniu/zamykaniu auta
Dzięki! No musi działać Jak znajdę troszkę wolnego czasu to będę działał A gdzie dokładnie ta kostka z kablami ? Mam trochę czasu, pogrzebałbym sobie- Kluczyk Scyzoryk
Pokaż to urządzenie Nie wiem dokładnie o co chodzi- Czarna listwa pod przednią szybą. PROBLEM.
Balceron dzięki za info Tak jak mówisz, ona służy jako wykończenie - tak mi też powiedzieli- Kluczyk Scyzoryk
tak to jest pompka ta nie obsługuje pilota musisz założyć taką która obsługuję, najlepiej kupić razem ze scyzorykiem i anteną do centrala- Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Fenrir wiem wiem Dokładnie się dowiem Dzięki Powaguspisz jak coś napiszę, też dzięki- Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Dzięki za pomoc- Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Przymierzam się do wymiany rozrządu ? Jaki najlepszy ? Co polecacie ? Z góry dzięki za pomoc- Zamykanie drzwi po przekręceniu kluczyka
Oryginał to oryginał Do zamienników zawsze podchodziłem z dystansem- Pytanie o KATA
- Jakie seryjne radio?
mam Chorusa na części - Nowicjusz - wątek powitalny