Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matich

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matich

  1. oj to obawiam się że dwumasa już na wykończeniu, jak gasisz to pewnie zatelepie?
  2. Witaj, jaka leciwa, fajny samochód zawsze chciałem mieć 1.8T a jakoś trafiałem na diesle
  3. nie ma na to zasady już od dawna dwumasy są w benzynach audi, kwestia konstruktora, w twoim 1.8 TFSI zapewne też jest dwumas,
  4. Skoro prąd piszesz że jest to może masy brakuje, rozumiem że + i - są podłączone tak jak powinny
  5. matich odpowiedział(a) na BEpower07 temat w Audi A4 B5
    szukaj w kostce lampki podsufitki, ja miałem ten sam problem w b5, tam jest bardzo słabe połączenie, po poprawieniu styków działa jak trzeba
  6. to jest sygnalizacja słabego akumulatora, pewnie dzieje ci się to z rana po zimnej nocy
  7. matich odpowiedział(a) na kondi169 temat w Audi A4 B5
    te lampki jak miałem taki samochód to pamiętam były sterowane masą, u mnie problemem był pin we wtyczce przedniej lampki podsufitki nie łączył dobrze
  8. też mam ten problem z zakłócaniem od grzania szyby i za nic nie mogę dojść gdzie leży przyczyna, coś wg mnie wilgotnieje bo nim bardziej mokra szyba tym jest gorzej, też tak masz? ja już tłumik od anteny wymieniłem, kable sprawdziłem antenowe, jeszcze trzeba by do samej anteny spojrzeć
  9. Również witamy
  10. matich odpowiedział(a) na numen1 temat w Audi A4 B7
    na forum jest temat jak zrobić takie podświetlenie krok po kroku dookoła samochodu właśnie w tym miejscu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297087-dekory-led-b6b7/
  11. matich odpowiedział(a) na piotr426 temat w Audi A4 B5
    Ja zawsze w swoich samochodach jakie miałem czyściłem powierzchnię dokładnie, odtłuszczałem i smarowałem dirko na uszczelkę, nie zaszkodzi na pewno a głowa zawsze spokojna
  12. matich odpowiedział(a) na zolti2 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja robiłem dwumas i sprzęgło w AWX 2 miesiące temu, i generalnie jak weźmiesz jednomas z valeo to cena tak się zbliży że nie ma to sensu
  13. tak mają inną wysokość, taka sama jest chyba u góry w bagażniku sedana
  14. ja np miałem tak że jadąc w korkach ciężko było ruszyć z jedynki jak silnik się rozgrzał, innych objawów nie miałem, a takie bardzo charakterystyczne co mówili mechanicy to stukanie na jałowym właśnie z okolic lewego koło - połączenia skrzynia silnik, i przy puszczaniu sprzęgła stukanie
  15. jak kupowałem nową z lemfordera w sklepie to miałem pytanie jeszcze o jakąś kropkę farby która na nowej faktycznie jest, jeżeli chcesz symbol samej poduszki to mam gdzieś jeszcze pudełko
  16. próbuj innym kablem albo inną wersją vaga, miałem takie same objawy w dieslu jak ty masz, czujnik kupiłem nowy ori, a termostat zamiennik wahlera i pół roku było ok, a teraz termostat coś się źle znów otwiera, wymienię podczas zmiany rozrządu na oryginalny tak jak polecają forumowicze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.