Treść opublikowana przez matich
-
dziwne stuki z okolic skrzyni biegow w avf
oj to obawiam się że dwumasa już na wykończeniu, jak gasisz to pewnie zatelepie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj, jaka leciwa, fajny samochód zawsze chciałem mieć 1.8T a jakoś trafiałem na diesle
-
Koło dwumasowe - tylko w dieslu?
nie ma na to zasady już od dawna dwumasy są w benzynach audi, kwestia konstruktora, w twoim 1.8 TFSI zapewne też jest dwumas,
-
Brak ładowania z gniazda zapalniczki
Skoro prąd piszesz że jest to może masy brakuje, rozumiem że + i - są podłączone tak jak powinny
-
Oświetlenie!
szukaj w kostce lampki podsufitki, ja miałem ten sam problem w b5, tam jest bardzo słabe połączenie, po poprawieniu styków działa jak trzeba
-
Kontrolka ABS i sygnał dźwiękowy
to jest sygnalizacja słabego akumulatora, pewnie dzieje ci się to z rana po zimnej nocy
-
Problem z żarówkami led
te lampki jak miałem taki samochód to pamiętam były sterowane masą, u mnie problemem był pin we wtyczce przedniej lampki podsufitki nie łączył dobrze
-
Zakłócanie radia i CB
też mam ten problem z zakłócaniem od grzania szyby i za nic nie mogę dojść gdzie leży przyczyna, coś wg mnie wilgotnieje bo nim bardziej mokra szyba tym jest gorzej, też tak masz? ja już tłumik od anteny wymieniłem, kable sprawdziłem antenowe, jeszcze trzeba by do samej anteny spojrzeć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Również witamy
-
Podświetlenie Listew
na forum jest temat jak zrobić takie podświetlenie krok po kroku dookoła samochodu właśnie w tym miejscu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297087-dekory-led-b6b7/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Wymiana pompy wody ADR
Ja zawsze w swoich samochodach jakie miałem czyściłem powierzchnię dokładnie, odtłuszczałem i smarowałem dirko na uszczelkę, nie zaszkodzi na pewno a głowa zawsze spokojna
-
Jednomas
Ja robiłem dwumas i sprzęgło w AWX 2 miesiące temu, i generalnie jak weźmiesz jednomas z valeo to cena tak się zbliży że nie ma to sensu
-
Jakie lampki do przestrzeni nóg
tak mają inną wysokość, taka sama jest chyba u góry w bagażniku sedana
-
dziwne stuki z okolic skrzyni biegow w avf
ja np miałem tak że jadąc w korkach ciężko było ruszyć z jedynki jak silnik się rozgrzał, innych objawów nie miałem, a takie bardzo charakterystyczne co mówili mechanicy to stukanie na jałowym właśnie z okolic lewego koło - połączenia skrzynia silnik, i przy puszczaniu sprzęgła stukanie
-
Oznaczenie poduszki skrzyni
jak kupowałem nową z lemfordera w sklepie to miałem pytanie jeszcze o jakąś kropkę farby która na nowej faktycznie jest, jeżeli chcesz symbol samej poduszki to mam gdzieś jeszcze pudełko
-
sprawdzenie termostatu i czujników g62 i g2 vcdesem
próbuj innym kablem albo inną wersją vaga, miałem takie same objawy w dieslu jak ty masz, czujnik kupiłem nowy ori, a termostat zamiennik wahlera i pół roku było ok, a teraz termostat coś się źle znów otwiera, wymienię podczas zmiany rozrządu na oryginalny tak jak polecają forumowicze