Treść opublikowana przez sssV
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Modyfikacja - wyłączanie świateł po przekręceniu kluczyka w stacyjce
Kup sobie modul zapalajacy swiatla po rozruchu a nie przed. W zimie nie warto przeciazac aku krecac na zapalanoch swiatlach.
-
Turbo po regeneracji. Docieranie ?
Powinien normalnie uzytkowac - palowac dopiero na cieplym i studzic przed zgaszeniem. Znajomy kupil pare lat temu nowego focusa, palowal ile sie dalo bo twierdzil, ze nowy i jest gwarancja. Coz, auto jezdzilo bdb az do momentu gdy 3 miechy po koncu gwarancji zatarl sie silnik. Taka uroda rzeczy martwych.
-
Turbo po regeneracji. Docieranie ?
Predzej poczuje on w kieszeni jak gwarancja sie skonczy Olej nowy zalej jedynie i ciesz sie nowa dmuchawka.
-
PowerBass słabo gra
radio ma 20watt na kanal czyli tyle ile mniej wiecej kazde radio z tego co gdziesz czytalem. Dobrze wszystko poskladales? Lepiej bylo isc w glosniki u-dimension el comp5 - przystosowane do grania na slabych wzmakach.
-
Nie swiecą lampki pod fotelami
No i sie wyjasnilo, mam modul bez obslugi oswietlenia podlogi. Co jest dziwne zważywszy na fakt iz lampki sa. Za brak swiatla w bagazniku odpowiadal utleniony pin we wtyczce mikrostyku zamka. Juz dziala
-
Raporty VIN czy są coś warte.
Wrzucilem swoje auto kiedys. Nic odkrywczego sie nie dowiedzialem. Jednak teoretycznie pokazal sie przebieg z ogloszenia z niemiec ale link do ogloszenia juz nie. I moje auto mialo naprawiany blotnik po kolizji w aso - tego tez nie znalazl.
-
Nie swiecą lampki pod fotelami
A jakie ma być? Dodam, że mam fotele w pełnej elektryczne z pamięcią ustawień i składane el lusterka. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Nie swiecą lampki pod fotelami
Jak widać pod fotelem instalacja jest. Iść za nią? Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Nie swiecą lampki pod fotelami
Drzwi tak, jedynie klapy mi nie pokazuje i tam tez swiatlo sie nie zapala, ale to odzielny temat. Czy moze nie? Dogrzebalem sie do skrzynki bezpiecznikow i sie okazuje, ze nie mam tam bezpiecznika a tylko 1 pin jest obsadzony. Czyli lampki mam ale w opcji nieswiecacej. Kurde dziwne to.
-
Nie swiecą lampki pod fotelami
Panowie mam lampki pod fotelami, ktore nie swieca. Zarowki zmienilem i nic. Gdzie szukac przyczyny?
-
Złomowanie czy firmy skupujące Auta
Wystaw na allegro, nawet drozej. Jakis czas temu uszkodzonego forda sprzedalem w 2 godziny od wystawienia ogloszenia.
-
Złomowanie czy firmy skupujące Auta
50-60gr za kilogram masy z dowodu. I dostajesz komplet dokumentow do wyrejestrowania auta i zwrotu z polisy.
-
Rdza na klapie, rdza pod listwą-co robić?
Ja tez tak myslalem az tam nie zajrzalem Zdejmij kolo, wyjmij nadkole i obejrzyj ranty. Przy okazji wywal gabki. U mnie zaczynalo sie dziac na rantach. Na ten czas wyczyscilem wszystko i zaprawilem. Gdybym olal po zimie pewnie by zakwitlo dalej.
-
Turbo czy pasowne do avf
Kurde o tym co mowisz nie pomyslalem. Nie mam teraz dostepu do swojego auta i nie mam sie jak przyjrzec.
-
Prośba o pomoc - rejestracja auta z zagranicy
Tak,
-
Turbo czy pasowne do avf
Panowie z czego jest ta turbina? Bedzie to ewentualnie pasowalo do avf'a 02r?
-
Wjazd do berlina
Kopie niemieckiego dowodu rejestracyjnego z adnotacja o filtrze czastek. Nic wiecej. Jak pytalem na diagostyce to tam tez nikt nie wiedzial jak sprawe ugryzc. Czyli standard. Tak zrobie.
-
Wjazd do berlina
No tak wszystko ladnie pieknie ale co mam zrobic aby mi taka (zielona) sprzedano? Jak mowie auto ma dostawionego dpfa i mialo w de takowa plakietke.
-
Wjazd do berlina
Czyli teoretycznie nie dostane bo w pl nie ma adnotacji nt filtra/plakietki w dowodzie. Dobrze, ze starej nie oderwalem. http://1drv.ms/1N3E7Fu
-
Wjazd do berlina
hmmm ciekawe co ja musialbym zrobic zeby kupic nalepke zielona. Mam dpfa a rejestracja 03r.
-
stal czy aluminium? co odporniejsze...
Nie zrozum mnie zle ale mam wrazenie, ze sztab inzynierow projektujac auto jednak wiedzial lepiej.
-
Dom pasywny, szkieletowy...Ktoś ma? widział? opinie!!
Sorry ale glupszej rzeczy dawno nie slyszalem. Taki dom (prawidlowo) wykonany bardzo dobrze izoluje cieplo, latem i zima. Koszt budowy mozna powiedziec, ze jest porownywalny z domem murowanym. Pomijam skrajnie niskie ceny domow drewnianych i te wysokie murowanych. Kolejnym plusem jest czas. Np na plac budowy przyjezdzaja gotowe sciany, ktore sklada sie przy pomocy dzwigu i kotwi do lawy. Co do ceny przy ewentualnej odsprzedazy - rowniez bylbym tu ostrozny i nie pisal, ze bedzie z tym problem bo szczerze w to watpie.
-
Prośba o pomoc - rejestracja auta z zagranicy
liczy sie data wjazdu auta do kraju.
-
który przysporzy mniej problemu 1.9 tdi czy 2.0 tdi ?
w teorii mniej problematyczny bedzie 1.9 avf/awx. W praktyce ten, ktory jest w lepszym stanie.