Treść opublikowana przez Waść Kolorowość
-
1.8T BEX AFR
Waść Kolorowość odpowiedział(a) na Waść Kolorowość temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)O cofanie się nie martwie, kolega chciał to wstawiłem loga Tak chciałem okolice 12, tylko czy to jest ideałem dla 1.8T, bo dużo opinii kraży odnośnie AFR na LPG dla tego silnika. Wskaźnika EGT nie posiadam Mapę robię pod LPG, zapłon będę stopniowo zwiększał Podleje mu przed 4,5 obr/min na około 12,5
-
1.8T BEX AFR
Waść Kolorowość odpowiedział(a) na Waść Kolorowość temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)http://vaglog.pl/log-003_020_120_BEMULh7.html
-
1.8T BEX AFR
Witam, Jak według was wygląda teraz AFR Log robiony na LPG http://vaglog.pl/log-031_115_003_hzCp0Tl.html Zostawić czy podlać paliwem ? Zapłon może być ? Ile Niutów i KM mogę się teraz spodziewać?
-
Opinia o silnikach 1.8T w Audi A4 B6
BFB Quattro "najdłuższa" skrzynia 6 biegów BEX Quattro "najkrótsza" skrzynia tylko 6 biegów AVJ pewnie to co BFB tylko 5 biegów AMB nie mam pojęcia pewnie j.w. A co do mocy to pojęcie względne można zachipować W standardzie BEX najbardziej rozwojowy dwa IC większe turbo i wtryski U mnie BEX pali 12, przy pełnej pycie około 15 Najmniejsze spalanie 10 litró
-
Wybuchł silnik! Pomocy.
BFB, BEX, Audi AWT po bodajże zmianie miski olejowej Passat Jest jeszcze amerykaniec AMB
-
Po wgraniu wsadu ABT problem z odpaleniem A4 B6 1.8T BEX
Póki co to dziad rzuca palenie, po wgraniu i pojeżdżeniu troche. A w taką pogodę nie chce mi się wgrywać i próbować i jeżdżę na oryginale.
-
1,8t BEX wykres z hamowni
Remontując u siebie silnik BEX kupiłem BFB (AVJ to samo) są o wiele tańsze, a osprzęt można przerzucić.
-
Po wgraniu wsadu ABT problem z odpaleniem A4 B6 1.8T BEX
Póki co bd walczył
-
Po wgraniu wsadu ABT problem z odpaleniem A4 B6 1.8T BEX
Wgram ze zmianą afr zobaczę co się będzie działo
-
Po wgraniu wsadu ABT problem z odpaleniem A4 B6 1.8T BEX
Na początek chciałem, tylko AFR bo mi zapętla wtryski i wyrzucić diagnostyka kata. zaledwie kilka map A wysłał by mi ktoś wsada do mnie to bym wgrał i zobaczył czy zrobi się tak samo, może ten sterownik jakiś kopnięty jest.
-
Po wgraniu wsadu ABT problem z odpaleniem A4 B6 1.8T BEX
Na oryginalnym wsadzie pali i jeździ, na zmodyfikownym też odpala, ale jak się przejedzie około 60km to po zgaszeniu nie chce już odpalać Wychodzi na wsad, tylko w na jednym cały ch.. zmodyfikowałem i to samo się robi.
-
Po wgraniu wsadu ABT problem z odpaleniem A4 B6 1.8T BEX
TunerPro
-
Po wgraniu wsadu ABT problem z odpaleniem A4 B6 1.8T BEX
Witam, Mam taki dziwny problem, Zgrałem wsad ze sterownika. Co chciałem to powyłączałem, podniosłęm AFR. Wgrałem ponownie, samochód odpala jeździ, gaśiłem i ponownie odpalałem żadnego problemu nie było. Problem następuję po przejechaniu kilkunastu kilometrów np 60km. Po zgaszeniu silnika, samochód już nie chce odpalić. Musze wgrać ponownie wsad nawet ten zmodyfikowany i samochód odpala. Sumy kontrolne się zgadzają, Sterownik ma niby plomby ABT ale skoro dało się zgrać i wgrać to blokady anty-tuningowej chyba nie posiada Sterownik to 8E0ABT518AS A003 czyli oryginał to 8E0909518AS Spotkał się ktoś z takim problemem i potrafi mi pomóc ?
-
bex po programie logi do oceny
Regułą jest eksploatacja
-
bex po programie logi do oceny
Nie namawiam, sugeruję U mnie póki co nie ma problemów.
-
bex po programie logi do oceny
Sądzę że z czasem poleci już dwumas ile auto ma przebiegu ?. Mając wszystko na wierzchu szkoda by nie zmienić dwumasy. 1600 zł kosztuję Cię cały komplet sprzęgła Sachsa od 1.9tdi AWX, który pasuję P&P i wytrzymuję 300Nm przy 2000 obr/min.
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
Zmiana wtrysków na BEX bez zmiany turba na bexowe średnio mi to pachnie. 200 kunia z Turba bfb to już raczej max
-
01794 - Control Module - Incorrect Chassis (VIN) Number
Waść Kolorowość odpowiedział(a) na Waść Kolorowość temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Na starym mi w tym momencie rwie połączenie, choć nowy też tak jakby nie stabilny jest. Jeszcze poszperam może we właściwościach portu mam coś źle ustawione
-
01794 - Control Module - Incorrect Chassis (VIN) Number
Witam W kanale 15 Airbag pojawiał mi się błąd 01794 - Control Module - Incorrect Chassis (VIN) Number W kanale tym przyuczyłem sterownik vinu, kontrolka się już nie zapala, Ten sam błąd mam w kanale 09 cent.elect, wchodzę w adaptacje kanał 81 wpisuję wartość 46992 po kliknięciu test na górze pokazuję mi się disabled i przycisk save jest nie aktywny, Czy coś robię nie tak ? Tym samym kablem przyuczenie vinu w airbag mi poszło a tu nie chce ? Program to VCDS Lite i kabel od Viakena
-
róźnice w silniku audi a4 b6 1.8t 150km AVJ a inne 1.8t
Kupiłem go w okolicach Kraśnika od osoby prywatnej, Słupek był bez głowicy rzecz jasna sam dół
-
róźnice w silniku audi a4 b6 1.8t 150km AVJ a inne 1.8t
Przerabiałem u siebie, zmieniałem blok, po tym jak mi wyleciała panewka oporowa i zamach darł o blok. A pompa oleju jest wsadzona jakaś nowa i smok był dziurawy także u mnie przyczyną był hgw, nie było plastikowej miski co odpowiada za spływ oleju, a najprawdopodobniej silnik podtarł Szwajcar Wziąłem od BFB goły słupek za 800 zł, przerzuciłem i gra gitara, przy okazji nowe uszczelnienia i komplet sprzęgła i samochód śmiga
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Komplet z 1.9 tdi AWX przenosi 310 Nm przy 1900, To masz plug-play, ja na takim jeżdże, A jak masz tyle Nm w 1.8t to ładnie jedzie
-
Stag q box 1.8t BEX+
Witam, Panowie jaki wtrysk ustawić w stagu jak mam zainstalowane barracudy 130 o większym przepływie, nie ma ich w stagu Hana niebieska ?
-
Gdzie montujecie centralki sterujące od gazu w swoich autach?
W lewym schowku tam gdzie lewe kolano, a stan gazu widzę po kilometrach. W ogóle go nie używam
-
1.8 t BFB brak mocy
Nikt się przepływki nie czepił.