Treść opublikowana przez bozmek
-
Jak uruchomić tempomat po swapie z 2.0 na 1.9 afn
Witam kupiłem b7 po przekładce z 2.0 bpw na avg słynne 1.9 na pompie wie ktoś może jak ogarnąć tempomat by działał na sterowniku 012?
-
[B5 AFN] Bląd 17958 - czasami wpada w tryb awaryjny
http://vaglog.pl/log-011_003_1cN9K.html Witam moze ktoś to obczaic bo dziwnie trzyma wysokie doladowanie do 3 tys
-
Problem po wymianie silnika AFN
Niech Ci poda jaka dawka jest ustawiona jaki Kat wtrysku w BS.
-
Dobranie sprzęgła i zamachu do AFN
Szukaj koła z audi 80 do tego sprząglo luka i bd śmigał kolega załozyl do a4 z 2000 i roznica jest jak zdusisz do 1400 wtedy czuc delikatnie drgania.
-
Ucieka olej
Byc może odma ci puszcza przy bloku często tam poci
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Kolega ma w A4 b5 1.9 TDI AHH turbina AWX 1.35 bar i jedno-mas z 80 klei sprzegło valeo.
-
[B5] Kierunkowskaz się zawiesza.
Witam audi a4b5 lift 99r świeciły się 2 kierunki na raz po wymianie przerywacza w piątek było ok dziś znowu taka sama sytuacja pomoże ktoś?
-
Nierówna praca silnika.
Nie równo pracuje i dym z tyłu siwy leci szczególnie na zimnym silniku się tak robi?
-
EDIT: Uszkodzona pompa wody, jak najszybciej wymienić?
Witam koledzy pompa wody do 1.9 tdi AHH jest inna jak w afn? cos takiego tam idzie http://autowanda.pl/?page=catalog/product&cat[cat]=35c37065&cat[cmf]=2ea&cat[cmo]=3e2&cat[cve]=14ef&cat[art]=217ac&cat[atg]=34510b&offset=0&sort=1
-
Zapalająca się kontrolka oleju na wyższych obrotach 1,9TDI 1Z
A pod filtrem oleju nie masz 2 czujnika?
-
Zapalająca się kontrolka oleju na wyższych obrotach 1,9TDI 1Z
A ja obstawiam czujnik wysokiego ciśnienia oleju i dlatego święci powyżej 2 tys obr
-
Proszę o analizę logów 1.9 TDI AFN
http://vaglog.pl/log_244439.html 1.9 Tdi AHH turnina z AWX nowy n75
-
Turbina do silnika AHH
Nowy zaworek n75 i turbina AWX idealna http://vaglog.pl/log_244439.html
-
Turbina do silnika AHH
Tak czuc ssanie i po załozeniu wogole geometria ładnie pracowała gora dol tylko podczas jazdy to co widac w logach trzyma poza granicami caly czas bije na full tak by n75 kierownicami zle sterował tak mi sie wydaje
-
Turbina do silnika AHH
Ja obstawian ze n75 nie steruje dobrze lopatkami w turbinie bo trzyma caly czas full
-
Turbina do silnika AHH
A4 jest po chipe juz na 138km -320nm ok to wyciagamy i pakujemy z awx i przejsciowka na weża Witam koledzy turbian z AWX padla po 3 tyg jazdy co moze być ze te turbiny tak siadaja zapodam logi jak to wyglada,http://vaglog.pl/log_243943.html
-
Cieknie paliwo z pompy wtryskowej 1.9 TDI z1
Uszczelnienie to 150 zł spokojnie sie zmiescisz
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Wiecej bd palił bo na zimowkach ciezej leci no i teraz chlodniej dłuzej sie nagrzewa.Do sprawdzenia kąt wtrysku dawka paliwa
-
Turbina do silnika AHH
Klejny raz ten temat koledze padlo turbio w ahh tez po chipe wciaglo olej ;( ma zamiar zakladac z awx znalazl juz przejsciowke jak doradzacie zakladac takie audi ma juz chipa i wtrsyski afn ta z Awx musi byc z kolektorem wydechowym?
-
Niskie obroty i falowanie
Sprawdz dawke paliwa jaka jest czujnik temp cieczy i paliwa.
-
Kąt Wtrysku
Kat w bs 55 ustaw i dawka daj tak jka kolega mówi 2.2-2.4 nie ma róznicy w spalaniu jazda całkiem inna jak np na 4.0
-
Niskie ciśnienie doładowania
Egr masz zaslepiony jak bd nie sprawny tobd tam puszczalo doładowanie odkrec gruszke od turbiny popuść kontre i skróć ja o jakieś 4-5 mm klapa wg po tys km i latach sie podklapuje i nalezy ja dociagnac by nie uciakało doładowanie tam zanim n75 ja otworzy
-
[AFN] Migająca kontrolka świec żarowych
Mrugajaca kontrolka swiecy oznacza zapisany bład w sterowniku
-
Wyciek "ON" z pompy wtr.
Wyciek z pod nastawnika uszcelki do wymiany 20 zl plus robota i ustawienie dawki
-
telepanie samochodu
1995r to tam nie ma koła dwumasowego