Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bozmek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bozmek

  1. bozmek odpowiedział(a) na bozmek temat w 1.9TDI
    Ta ktora pcha pow na intercoler? czy doprowadzająca?
  2. bozmek odpowiedział(a) na bozmek temat w 1.9TDI
    Ktora rura jest inna w afn i awx?
  3. bozmek odpowiedział(a) na bozmek temat w 1.9TDI
    chip juz jest w nim i afn wtryski
  4. To aż nie taka tragedia jaki przebieg może szzcelniacze zaworowe troche puszczają.
  5. bozmek odpowiedział(a) na bozmek temat w 1.9TDI
    AWX też to samo podchodzi bez przerabiania? tak padla w brata pasku. Smiało można szukać z AFN,AVG,AWX AHH?
  6. bozmek opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam takie pytanko czy do silnika 1.9 tdi AHH idzie taka sama turbina jak AFN i AVG?
  7. Lewarek tak Ci szarpie czy wogóle cała buda wpada w wibracje od 1500-2000
  8. bozmek odpowiedział(a) na losiu24 temat w 1.9TDI
    Juz ktorys raz ta sama teoria mechanikow łopatki zapieczone to turbo do wymiany a nikt nie pozaglada jak geometria chodzi czy wezyki szcelne logi dynamiczne co z doladowaniem sie dzieje przepływka.
  9. Ja pbstawiam ze nastawnik na 100 % po odpieciu wtyczki jak szarpanie ustaje to nic innego jak nastawnik a jak go czyscił widziałeś rozbieral na cześci czy jakieś plukania robil?
  10. Obstawiam że na pompie ci pasek zjezdza i trze o obudowe mialem tak ostatnio u kolegi w 1Z
  11. bozmek odpowiedział(a) na MurzynDDZ temat w 1.9TDI
    Sprawdz dolny wąż jak jest cieply po 10 km to termostat nie trzyma pewnie czujnk masz przy boku głowicy.
  12. Bs pokazuje ci wartość pomijajac czujnik temp ktory poprawia kata wtrsyku ale powinien tak 55-60 a ze az 80 ci wywalilo
  13. Kup lepiej uzywke te nowe to szmelc.
  14. AHH dziala na podcicnienie jak AFN musisz posprawdzac podpiecie wszyskich wezykow czy wszystko szczelne czy łopatki pracuja na całym zakresie sprezarka zeby padla to trzeba ja niezle katowac ale wtedy to olej bierze lopatki rysuja po muszli.
  15. Tylko i wyłącznie podwiesza sie hydraulika za wysokie cisnienei oleju pompa podaje zawor nie upuszcza max to 7 bar.
  16. Masz problem z zacinającym się zaworkiem w pompie olejowej za duze cisnienie i podwisza hydraulikę
  17. bozmek odpowiedział(a) na manus2006 temat w 1.9TDI
    ALH ma mniejsze końcówki niz org AHU zakładaj AFN
  18. A masz moze czujnikw misce oleju? Wyieniłes czujnik ktory cisnienia czy ten w misce?
  19. Ja tez mam 90 ale dałem ten niby silniejszy roznica cos ok 15 zeta.
  20. Lepiej załoz contitech mi gates pekł w 2 miejscach po 55tys dobrze ze zobaczyłem ct945 contitech to jest niby wzmacniany do silnikow 110km.
  21. Koledzy kuzyn ma passata b5 fl 1.9 TDi AVF 130 km i chciałby zachipować doradzcie gdzie na podkarpaciu mozna to dorze zrobic? i dobry program i cena ;0
  22. Diwnie ten silnik wysoko sie podnosi a jak tu nioc to tylko w sprzegle bym cos szukal
  23. zdzierca jak nic 650 pompa maskara za uszczelnien ie calego dolu pompy placilem 150 zeta a 2 uszczelki pod nastawnik to 20 zeta.
  24. N75 do sprawdzeni wezyki szczelnosc
  25. Szkoda Kazy i roboty na czyszczenie sprawdz czy zaworen n75 ma podpiete wszystkie wezyki raczej to on padl czesta usterka w tdi nie czepiaj sie turniby jak masz od kogo to zaloz na podmiane a jak nie to zmostkuj wezyk od turbiny z wezykiem od gruszki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.