Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bozmek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bozmek

  1. Witam podobny problem błędów brak o to logi. http://vaglog.pl/log_195455.html
  2. Witam pacjet to 1.9 tdi AHU faluje doładoanie egr zaslepiony n 75 sprawny klapka na turbinie chodzi lekko gruszka sprawna. http://vaglog.pl/log_195455.html
  3. bozmek odpowiedział(a) na kristek1900 temat w 1.9TDI
    Witam taki problem z moim audi a3 1.9 tdi alh ciepły pali na dotyk kluczyka zero problemów od dłuższego czasu zauważyłem że ciężej odpala ale teraz gdy przyszły przymrozki jest gorzej dziś rano było -5 auto w garazu blaszany i odpalila po 4-5 razie krecenia po 5sec. Swiece sprawne dawka paliwa 3.4-3.6 kąt 53-55 w bs błedow brak czujnik tem dobrze pokazuje prąd do świec dochodzi w przewodzie paliwowy malutki bąbelek tylko z powietrzem. Kreci tak jakby nie dawało paliwa na wtryski, filtr paliwa nowy. Miał ktoś taki przypadek może.
  4. Zeby gruszka upuscila to nie trzeba zaciagac tylko dmuchnac w nia.
  5. W gruszke musisz kompresorem dmuchnac bo ustami nie dasz rady.
  6. Pompa rezcej nie ma nic do szarpania chyba zeby w niej sprezyny opekaly ale watpie dwumasy to nie ma na bank ja bym wyciągnał nastawnik i spr. Jak bd jechal na równym gazie to spr co sie bd działo z dawka podczas szarpania. A kostkę wypinałeś?
  7. jak spr ze jest zapieczona?
  8. Przodem do auta jak stoisz to po prawej str nad półośka jest kostka tam jest impulsator do predkosciomierza. Gruszke masz zapieczona ta ktora jest kolo turbiny?
  9. bozmek odpowiedział(a) na maniek1983 temat w 1.9TDI
    Szarpanie na 4-5 przy niskoch obrotach i na rownym gazie to nastawnik mozesz miec brudny. Mi po dopaleniu też tak kalawiał silnik chwile dymka puscil na depniecie teraz po ustawieniu wtryskow rowniutko chodzi nie ma dymienia
  10. Trzeba było ze 110 lub założyć EEN
  11. bozmek odpowiedział(a) na maniek1983 temat w 1.9TDI
    Korekty troche wysoki dobrze jest jak do 1 dochodzi powyżej juz nie bardzo. A kopci na czarno moze? albo po odpaleniu chwile kuleje jakby swica byla spalona? teraz chlodniej to cos na pewno wiecej bd spalał.
  12. Jaka skrzynia zamontowałeś ?
  13. Kup nowy zaworek powrotny tzw podgrzewacz kiedys tak mialem w a3 ze tam ciaglo powietrze tak ze tylko z filtra wypaliloa z baku juz nie pociagla. https://www.google.pl/search?q=podgrzewacz+paliwa+passat+b5&client=firefox-a&hs=S6n&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=6FVwVOmeDMj7ywPKn4Jg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=633#facrc=_&imgdii=_&imgrc=jKn9o5DtUeWxAM%253A%3BWK4v-7SNS42JVM%3Bhttp%253A%252F%252Fauto-truck3.pl%252Fimg%252Fp%252F1662-2221-thickbox.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fauto-truck3.pl%252Fproduct.php%253Fid_product%253D1662%3B640%3B480
  14. bozmek odpowiedział(a) na SMS temat w 1.9TDI
    Ja u siebie we wtorek Montowałem skrzynie i łozysko wydłubywałem cienki ostry przecinaczek i poszlo niby robi tak ze napychaja plasteliny i pretem o grubosci 15 dostawiaja i uderzaja u mni etak nie poszlo to w elementch wyszlo z godzine dlubalem. Jak skrzynie założyleś?
  15. kolego mapa i wtryski afn i 130 kucy masz.
  16. A ja Ci mowie podjedz do Lubartowa Dużo taniej jka tam gdzie pytałeś i profesionalista i Witamnike Ci zapoda jak bd chiał dawke w 1Z daj 2.2-2.4 Fajnie jezdzi.
  17. To masz do czyszczenia nastawnik pompy na 100% Wypnij kostke od czujnika predkosci przy skrzyni i sie przejedz spr czy wtedy szarpie.
  18. A na kazdej predkości Ci tak szarpie lewarkiem? nastawnik jka brudny też bd szarpalo ale to w nizszych partiach obrotów.
  19. Dobrze mowiłem ze przepływka do wymiany.
  20. Moge dać Ci namiary do specialisty w twoim regionie konkretnie z lubartowa. Profesionalnie dobrze i tanio.
  21. Ja też zawsze testy robie ale jka wywala ewidentnie przepływke.
  22. Koledzy kolega ma problem z doładowanie 1.9 tdi afn sharan na chipie puszcza czarnego dyma. kirownica rusza sie. http://vaglog.pl/log_188052.html
  23. To gdzie bład 575?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.