Treść opublikowana przez bozmek
-
czy to pompka vacum? (zaznaczone na zdjęciu)
odkrec te 3 srubki tam masz oring tylko dokup taki lub mozesz na sylikonie złożyc
-
Problem z odpaleniem
wtryski nie nie masz wezykw przezroczystych? czesto robi sie nieszcelnosc n atym plastiku ktory wtłacza paliwo do filtra z powrotu. Jak masz po wymiane taki cyrki to tylko bym sie tam zainteresował własnie bo tam masz problem.
-
Problem z odpaleniem
Ja bym pompe zostawił w spokoju spr czy nie cofa sie paliwo z pompy podpiac pod vag spr dawka i ważna sprawa w chlodne poranki kat wtrysku w bs jaki jest. jak swiece dobre szczelnosc i kat oi dawka to ma palic tak jka cieply dotyk kluczyka. Pompa jak padnie to na ciepłym musisz krecic a na zimnym nie m aproblemu.
-
Problem Skrzynia a4 b5 1.9 tdi 1z
Pewnie synchronizator sie posypał
-
Pytanie dotyczące pasowania skrzyni.
Podejdzie nawet jest troszke dłuższa jak ta z 1Z.
-
AFN po awaryjnym hamowaniu nie pali
Jak dobrez widze to czujnik troche ci poprawia kat wtrysku bo masz okolo 40 tragedi nie ma ale 55 by bylo ok. dawke masz mała troche jak na serie 6mg to kiepsko jedzie.
-
Audi a4 b5 1.9TDI 110KM dymi po przegazowaniu na zimnym silniku
Mam też 1.9 alh przy zimnym rozruchu tez ma taki niebieskayw dymek chwile ale oleju nie dolewam ani grama na 10 tyś.
-
Logi a4 1.9tdi [b5 81KW AFN]
na 3 biegu od 1500 do 4 tys pociag
-
Logi a4 1.9tdi [b5 81KW AFN]
Zrób 003 011i 008 dynamiczne i 000 001 statyczne zobaczymy jka przepływka odaje bo cos mi wyglada ze pozno troche dołdowanie łapie pełne. A egr zaslepiony?
-
Logi a4 1.9tdi [b5 81KW AFN]
ligi najlepiej tu http://vaglog.pl/wklej bo tam kiepsko widać.
-
Pytanie odnośnie silnika AHU (dwumas?)
97r to na 100% masz jednomas u siebie
-
Sztywne Koło zamiast Dwumasu
Witam takie pytanko do audi 1.9 tdi AHH jakie sprzegło założyć zamiast dwumasy? koło sztywne z jakiego motory 1Z AHU?
-
Dziwny odgłos z silnika
Sciag pasek z napinacza poruszaj alternatprem wiskoza pompo wody moze tam cos
-
Wskaźnik paliwa wskazuje odwrotnie
Koledzy mam w a4 2000r 1.9 tdi ahh licznik z a6 i wskaznik paliwa wskazuje odwrotnie moge to jakos vag robić czy musze wymienic pływak.
-
troche mało mocy
Z tego co widze to przepływka tnie dawke paliwa i doładowanie.
-
Drastyczny wzrot obrotow przy odpaleniu silnika.
Zawor n 109 moze robic takie cuda przy odpalaniu w tdi
-
Uszczelnienie pompy wtryskowej
Mogę Ci dać namiary do goscia z Lubartowa jest w tym szpec.
-
Nagła utrata mocy - dziwny problem
I tacy to są właśnie pseudo mechanicy jak spr prezpływke? robil logi jej podczas jazdy?
-
130 km/h i koniec
Zmostkuj wezyk od turbiny z tym od gruszki jak bd ok to N 75 do wymiany.
-
Diagnoza usterki silnika
Sprawdz rozrzad na poczatek czy jest ok kat wtrsyku ma duze skoki byc moze kolo dolne wału na klinie sie przestawia 2-3 wtyrsk korekty poza norma zacznij od spr rozrzadu znaki blokada pompu i blokada wałka rozzdadu,potem ustaw kat wtrysku skok moze mec 3-4 jednostki a u cb ponad 10 skacze.
-
Szarpanie silnika
Jeżeli poskasowaniu dalej powraca ten błąd to wymień sterujacy
-
drżenie auta po wymianie poduszek silnika
Poszukaj lepiej uzywek org
-
Brak świateł mijania i drogowych
Witam koledzy taki problem w Audi a4 b6 2004r 1.9 tdi brak swiateł mijania i drogowych postojówki są drogowe na blincie tez czy winny będzie włacznik świateł?
-
Wkreca sie na maksymalne obroty po wymianie o-ringu w pompie.
Moze fale Ci sie przestawily
-
Cieknąca pompa wtryskowa AHH
Ja by dał ponizej 4