Treść opublikowana przez lukantos
-
Avant przeceniany?
Każdy przypadek jest inny. Pomijając walory estetyczne, które w moim guście przeważają na korzyść avanta, ten typ nadwozia A4 ma również praktyczne zastosowanie. Z trudem ale jednak... udało mi się upchnąć w nim trzy osoby, rozłożoną szafę, komodę, mały stolik oraz całą masę pierdół.
-
Głośniki Boschmann'a
Nexen90 poszukaj zestawu z odseparowanymi głośnikami.
-
Avant przeceniany?
Racja... pod tym względem avant wraz z rozciąganą siatką wydaje się dobrym wyborem. Bez problemu upycham boksera z osprzętem :smile: !
-
Tylnia wycieraczka STOP , płyn też STOP !
Obstawiam niedrożną końcówkę spryskiwacza. Też tak miałem. Trzeba ją zdemontować i sprawdzić czy nie jest zapchana jakimś syfem. Jeśli tak to, albo kupujesz nową albo udrażniasz jakimś drobnym wiertłem.
-
Strefa Śmiechu
Może nie zdublowałem : Yes & No
-
[B5 AFN] Wydaje mi się, że skorodowała mi dolna listwa na drzwiach
Dzięki! Będę musiał tego wypróbować.
-
[B5 AFN] Wydaje mi się, że skorodowała mi dolna listwa na drzwiach
Wreszcie przestali posypywać drogi solą, więc zakupiłem dwie nowe listwy do przednich dzwi (Audi B5). Dla zainteresowanych z Wawy i okolic: cena jednej sztuki do przednich drzwi to 88,88 zl (salon Audi w Powsinie). Co myślicie o pomalowaniu listwy jakąś "mazią" typu bitex od wewnątrz aby przedłużyć jej żywotność?
-
Chlapacze
Ojejciu! Jaaakie fajne!
-
[Avant] oryginalny subwoofer
Mam w bagażniku sub NOKIA i identyczny jak konrad problem. Tego głośnika prawie wogóle nie słychać. Próbowałem grzebać w radiu (Concert), aby to zmienić, ale mam jakiś oporny na regulację egzemplarz. Jeśli sub ma własny wzmacniacz to czy istnieje możliwość podkręcenia go?
-
Można jakoś zabezpieczyć kapsle?????
Ostatecznie można pobawić się w mini produkcję śrub ze zmyślnym kształtem i wypróbować pomysł Radka321. Nie daje to gwarancji bezpieczeństwa przed odwetem w postaci porysowanych felg. Ma złodziei nie ma bata (ktoś jednak od nich kupuje)! Sam będę miał ten problem jak założę letnie koła. Chyba poszukam odpowiednich nakrętek na słoiki .
-
Jak ściągnąć dolne listwy z drzwi??
Po odkręceniu wkręta listwy powinny gładko przesunąć się w kierunku "do tyłu" auta.
-
Mój rowerek :)
Hmmm... to i ja pochwalę się swoim: Marka: Gary Fisher, model Marlin, na zdjęciu wersja turystyczna z uniwersalną suszarką do ubrań na bagażniku :biggrin: . Fotka zrobiona w okolicach Wadowic w ubiegłym roku.
- Audi?
-
Mp3 do Concert. ??
Nie będzie. Jeśli masz w odtwarzaczu system podbicia basu możesz śmiało go włączyć, tylko uważaj żeby zawiasów w głośnikach nie uszkodziło! :twisted:
-
Mp3 do Concert. ??
Obawiam się, że nie. To ustrojstwo podłącza się w gniazdo do którego wpina się kabel od zmieniarki. Więc trzeba wybrać - albo zmieniarka, albo wolne wejście dla każdego odtwarzacza.
-
Mp3 do Concert. ??
W kostce jest układ scalony. Pewnie z podstawową znajomością elektroniki uda się coś takiego zrobić w warunkach domowych np. adoptując uszkodzoną zmieniarkę , ale nie spotkałem specjalisty który podjąłby się zrobienia czegoś takiego. Cena hmmm... wysoka może dlatego, że nie ma konkurenta, który zająłby się czymś takim po niższych kosztach.
-
Mp3 do Concert. ??
To nie jest sam kabel... do tego podłączone jest "cuś" co symuluje zmieniarkę płyt CD. Concert nie przejdzie w tryb CD dopóki nie dostanie sygnału ze zmieniarki. Ceny za to urządzenie, hmmm... faktycznie mają za wysokie.
-
Mp3 do Concert. ??
Jeśli chcesz podłączyć odtwarzacz mp3 do oryginalnego radia wpinając się w wejście zmieniarki potrzebujesz emulatora. Ja mam taki: http://www.sklep.caraudio-systems.pl/index.php?p13,aux-in-vw-gamma-5-beta-5-audiskoda-mini-jack Oczywiście mogłem zmienić radioodtwarzacz, ale zależało mi na pozostawieniu oryginalnego. Wejściowe gniazdo na mini jacka przykleiłem do dna kieszeni pod dźwignią hamulca ręcznego.
-
Co Cię denerwuje w audi A4
Jeździłem wcześniej fordem mondeo 1.8. Prawie wszystko w nim skrzypiało, miał niezbyt wygodne siedzenia był lekko mówiąc bardziej toporny niż "odi", ale miał jedną, wielką zaletę: układ kierowniczy. Tego mi brakuje w swoim Audi!
-
Szumi!!!
Mam podobny problem, tylko ja muszę lekko podnieść dzwi na dolnym zawiasie (odsunąć zawias do tyłu). a4avant sprawdź szparę między zamkniętymi drzwiami a błotnikiem. Musi być identyczna zarówno na górze jak i na dole. Jeżeli jest różnica trzeba zrobić to o czym pisałem na początku.
- Osłona na amortyzatory
-
Osłona na amortyzatory
Mam ten sam problem, gumowe osłony rozpadły się na kilka części. Naprawa wydaje się mało skomplikowana, więc chyba sam wezmę się za ich wymianę - ale... nigdy wcześniej tego nie robiłem stąd moje (banalne) pytania do znawców tematu: czy uda mi się zdemontować amorek bez jakiś specjalnych narzędzi (ściągacze, itp.)? Na co zwrócić uwagę przy demontażu, aby potem można było to wszystko "sensownie" poskładać? A może... jest to tak proste jak budowa cepa :?:
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
To prawda, choć niektórym nawet i to nie pomoże w zakumaniu o co w tym wszystkim chodzi .
-
oznaczenia na klapie z tylu
Do podkaładu i lakieru kładzionego na plastik dodaje się zmiękczacz.
-
oznaczenia na klapie - jak wyczyscic ?
Ja bym jeszcze rozcieńczył to lekko wodą - efekt murowany.