Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Petrostar_pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Petrostar_pl

  1. Generalnie Kayaba 353014 to bardzo odbry wybór i spokojnie możesz zapytac o cały zestaw wraz z obojami,cenowo wiadomo że bedzie to drożej,ale masz pewność co do części i amorków ze sprężynami.
  2. W sezonie jak najbardziej można spodziewać się kwoty około 1 tyś zł i tyle za nie chcieć,natomiast teraz kiedy jest już po sezonie to inna sprawa i ze sprzedażą może wcale nie być tak łatwo.
  3. Zerknij na ten temat,powinien pomóc i wyjaśnić kilak kwestii jeżeli chodzi o dobór opon http://a4-klub.pl/index.php?/topic/279573-felga-opona/
  4. Ja też jestem już po wymianie,ale patrząc na to jakie ostatnio mieliśmy zimy to coraz bardziej zastanawiam się nad oponami całorocznymi,co o tymm sądzicie oraz czy sai praktykujecie takie rozwiązanie? Im więcej opinii tym lepiej.
  5. To też kwestia gustu,ale wydaje mi się że pod względem wizualnym najlepiej będą się prezentować standardowe 16" 205/55/16 i na nich bym się skupił.
  6. Ja tak szczerze mówiąc nigdy nie widziałem większego sensu w tym aby kupować używki na które w dodatku nikt nie da Ci żadnej gwarancji,więc to moim zdaniem jedna z gorszych opcji,tym bardziej w kwestii zawieszenia Audi,tutaj lepiej postawić na jakość i solidność.
  7. Jeżeli oprócz stuków słyszysz także szum przy wyższych prędkościach to oprócz mocowania amortyzatora,sprawdź takze czy koło jest dokręcone,bo u kumpla było podobnie i okazało się że jedna ze srub się poluzowała w efekcie czego słychać było metaliczny podźwięk.
  8. Jaki dokładnie model i wersja silnikowa,jakie neipokjące objawy odczuwsz ze pytasz o poduszki silnika? Podajesz zdecydowanie za mao informacji aby można było doradzić coś konkretnego,więc czekamy na szczegóły:)
  9. Jeżeli wymienisz całość ale postawisz na dobre części solidnej firmy to pojeździsz naprawdę długo. Wiadomo,że wiąże się to z dużymi kosztami,szczególnie jeśli mowa o Quatto,ale w końcu chodzi też o komfort i bezpieczeństwo na drodze podczas jazdy,więc warto.
  10. Albo padły Ci amroki albo źle dobrałeś sprężyny bo za wysokość odpowiadają waśnie one. Może napisz jaki budżet chciałbyś generalnie przeznaczyć na ten cel i wtedy doradzimy coś odpowiedniego,czekamy na szczegóły.
  11. Wszystko bardzo fajnie się prezentuje,szkoda ze nie ma takiego fachowca blisko siebie;) Daj znać jak ruszysz z przeróbkami jakie są efekty,tak z ciekawości będę monitorował temat.
  12. Witam Wszystkich an forum. Bardzo się cieszę,że mogę do Was dołączyć i mam nadzieję,że miło i aktywnie spędze tutaj czas,pomagajac w wielu kwestiach. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.