Treść opublikowana przez Gac3k
-
Naprawa klamki schowka pasażera w Audi A4 B6/ B7
Dokładnie, miało być rękojmi
-
Naprawa klamki schowka pasażera w Audi A4 B6/ B7
Jak masz paragon to wymień, masz przecież 2 lata gwarancji !
-
nie gaśnie światło stop vw polo 9n
zobacz czy pedał hamulca nie opadł
-
System mocowania ISOFIX
Nie dziecku mi wygląda to na samoróbkę. Jak jest ładna zaślepka wygląda to naprawdę przyzwoicie
-
System mocowania ISOFIX
Ale ori wygląda jak kupa, jakby mojemu dziecku kawałek transformersa spadł jak się bawił i ktoś uklepał między fotelami O to to to. Wygląda elegancko, prawdopodobnie to przetestuję: http://allegro.pl/vw-passat-b8-mocowanie-fotelika-3g0887233a-isofix-i5728802421.html
-
System mocowania ISOFIX
żeby je zamontować musiałbyś ciąć kanapę, na forum był temat ze zdjęciami i wyszło to nawet ładnie ale zawsze istnieje niebezpieczeństwo że będzie się rozrywać w miejscach cięcia Właśnie widziałem, ale zastanawiam się czy da się od innego auta zaaplikować takie zaślepki ala oryginały aby nie trzeba było nic ciąć bo skóry i alkantary nie będę niszczył
-
System mocowania ISOFIX
Panowie, czy ktoś używał innych zaślepek od tych oryginalnych? Ori 8L0019233 wyglądają jak kupa http://allegro.pl/nakladki-isofix-audi-8l0887233-i6485178957.html Zastanawiałem się czy coś takiego podejdzie: 1) http://allegro.pl/oslona-plastik-kanapy-isofix-audi-a3-8p-3d-08r-i6481332970.html 2) http://allegro.pl/uchwyt-mocowanie-isofix-audi-q5-8r-i5466202195.html 3) http://allegro.pl/nakladka-isofix-fotelika-4l0887187-audi-q7-4l-i6268131801.html
-
A4 2,7 TDI Q żony.
no photos
-
Audi concern a USB porada
Yatour audi na allegro. Miałem w radiu concert i działało git, multifunkcja w kierownicy też działała. Montaż:2 wyjmaki z allegro, wyciągasz radio wpinasz się we wtyczki odpowiednie oraz musisz podłączyć jeden przewód z yatoura do radia (jedna ze śrubek radia zostaje odkęcona i tam wpinasz oczko i przykręcasz śrubkę). I teraz pytanie czy Yatoura wrzucasz do schowka czy za radio + przedłużacz taki jak na zdjęciu poniżej instalujesz
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Piękne lampy przednie. Musi to robić robotę po zmroku.
-
[A4 B7] 1.8T BFB - avant for fun by Klawisz
Fajna sztuka! Przyczepności i czasu Tobie życzę abyś mógł trochę pomodzić no i porobić zdjęcia dla nas haha
-
Audi A4 Avant 1.9 TDi Srebrna strzała :)
Bardzo ładny egzemplarz, interior zadbany no no Ja bym tylko stołki na sportowe i tunel na bez-telefonowy zamienił a tak to git miód malina
-
Szary 2.0 klekot BPW / s-line exterior in progress /
Piękna. Takie same fele miałem w B6 robią robotę po myjce i dokładnym wyczyszczeniu. Powodzenia w modach
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Co to za fotele? Jakieś fikuśne ?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Miałeś telefon w tunelu ? np taką fajną fikuśną nokię? Pod nogami pasażera z przodu jest moduł. Musisz go wypiąć i usunąć najlepiej z auta. Później w module kierownicy jak masz multifunkcję usunąć, z radia chyba też z kodowania
-
silnik 1.9 AVF a AXR jaka różnica?
jeden jest wzdłużny drugi poprzeczny więc chyba inaczej jest łączenie skrzyni ?
-
Listwy Dekory LED
Fajne fest, tylko pytanie czy nie ma wpływu na bezpieczeństwo?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Nie wietrzycie klimy i to są skutki.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Thnx. Zatem kupuję klocki i zakładam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nadal biję sie z myślą: -A4 B7 2.0 tdi -> standardowe hamulce, wymieniony tył na nowy bo już mięsa nie było -Dodatkowo mam nowe tarcze 312 oraz jarzma pod 312 -> zakładać żeby przód był 312 a tył stockowy ? Nie będzie jakiegoś myszkowania ? Jeźdżę spokojnie, czasami sobie tylko depnę na prostych
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Panie Kolego zbyt skromnie -> ostatnio fotek nie dodajesz, daj coś na zachętę
-
Przyśpieszanie
Czujnik sprzęgła możliwe że walnięty w B6 tak miałem, spróbuj podczas jazdy lewą stopą niewciśnięty pedał sprzęgła jeszcze podciągnąć końcem buta ku górze. U mnie to było problemem (czujnik był cały czas załączony). Po podciągnięciu pedału udawało mi się włączyć tempomat. To samo pokazała diagnostyka komputerowa miałem czujnik wyzwolony na VAGu 1 0 0 a powinno być 0 0 0. Na jedynce silnik będzie utrzymywał obroty więc pewnie 900rpm@1 bieg to 8km/h i nie ma tu tempomat chyba raczej nic do gadania.
-
Przyśpieszanie
Nie do końca rozumiem. Rozpędź się do 30-40km/h i włącz tempomat i wciśnij "SET" - powinien utryzmywać prędkość jak nie naciskasz żadnego pedału.
-
Podatek od "starych" aut
Ściema, a nawet jakby wprowadzili to wykosi to przynajmniej te najgorsze wraki.
-
[ALL B6] Wymiana pompki od spryskiwaczy
Ja ściągnąłem lewe przednie koło, odkręciłem śruby osłony wewnętrznej, rozłączyłem zbiorniczek spryskiwaczy górny od dolnego (na wcisk), ściągnąłem poprzeczkę trzymającą zbiorniczek w nadkolu, parę śrubek i zbiorniczek wyskoczył jak ta lala. Do tego polecam miskę pod zbiorniczkiem położyć na ziemi (dużą) tam zleci cały płyn jak wyciągniemy którąś z pompek (ja mam dwie, jedna na szyby jedna na reflektory). W moim wypadku przetarte były przewody 20cm od pompki. Polutowane, termokurcze dane i hula. Polecam