Treść opublikowana przez M@rcin
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Jakie żarówki masz w dziennych ?
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
267tyś '06r
-
Grill RS4 do A4 B8
Możesz podać namiary gdzie kupiłeś ramki ?
-
Wystrzela płyn chłodniczy czy to normalne?
- Spotkania na drodze
B7 na klubowych ramkach przyłapane pod selgrosem w LBN parę minut temu (fotka pod światło i nie złapało ostrości ;( ) Pozdrawiam- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja tak lałem jak na filmiku całą puchę piany clim atas na przemian z ipą + przestawienie klapek nawiewu i temp co jakiś czas. Potem na koniec zapsikałem cały parownik drugą puchą Clim'a i po 20min zmyłem ipą. Do dziś 0 smrodku a wcześniej waliło okropnie po przełączeniu na econ Ciśnieniowe mycie parownika(metoda Tunap) nie jest dostępna chyba jeszcze w LBN(przynajmniej nie było jak szukałem w wakacje)- A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Fajnie wyglada. Ladnie pachnie ?- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie, wystarczy przeczytać opis grupy Myślę, że dlatego "wisicie"- [AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
Pozdrawiam kierownika Dziś mijany na wylocie z Konopnicy ok. 8:45 Auto ładne z daleka wpada w oko Zapraszam też na spocik klubowy Najbliższy już 11.12. Więcej info w temacie: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/76243-spociki-lubelskie-najblizszy-spot-niedziela-11122016r-godz1700-tarasy-zamkowe-poziom-3-sektor-b31/- Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika czarnego B5 Avant na blachach LKR z naklejką klubową w dolnej lewej części klapy, widziany dziś na Kraśnickiej, skręcał do Brickomana ok. g.12- Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Gałka może i pasuje(nawet jest nieźle wykonana jak na chińczyka, obszyta ekoskórą), ale ramka i mieszek nie pasuje bo to wg mnie jest od A3, zresztą paskudnie wygląda, śmierdzi i z daleka wieje tandetą. Wiem, bo sam stąd kupiłem Mieszek z ramką poleciały do kosza. Z gałki wyciągnąłem kapsel, wybiłem oznaczenie biegów (co nie było łatwe, trzeba było od spodu wytopić trochę tego chromu aby dostać się do oznaczenia a potem wybijać go po kawałku bo jest bardzo mocno przyklejony, do tego kruszy się jak szkło)i włożyłem swoje ori z starej zwykłej gałki. Także z tego zestawu jedyne co się przyda to sama gałka, chromowany kapselek spod oznaczenia biegów, aluminiowa tulejka i plastikowy czarny stożek podtrzymujący mieszek, który nabijamy na gałkę i delikatnie załapujemy punktowo klejem aby w razie czego nie spadł. Ze starej ori gałki bierzemy: mieszek z ramką, i oznaczenie biegów .- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie robimy listę chętnych na śledzika, wpisywać się i zbieramy propozycje na kiedy i ewentualnie gdzie 1. andynl - po 20 grudnia - giuseppe 2. marcinx52 - po 20 grudnia - rafaello/giuseppe- Felgi do a4 b7 18 czy 17
2- Czy moda na białe auta minie?
myślę, że minie - kwestia czasu. Ale jak się Tobie podoba to kup mimo to. Auto ma się Tobie podobać- [B6 BKE] Srebrny avant by pawloo
Ładne autko, powodzenia w dalszych modach i do zobaczenia na spocie- Spotkania na drodze
06.11.16 Dziś ok. g.17:00 srebrne B5 w sedanie z naklejką klubową na klapie i blachach LPU ustrzelone na ul.Lubelskiego Lipca '80 Pozdro 07.11.16 A4 B5 ustrzelone dziś na parkingu galerii orkana ok. 16.30 Pozdrawiam- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kto jeszcze nie dołączył do grupy na fb niech wbija https://www.facebook.com/groups/ekipa.lubelska.audi.a4.klub.polska/- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki panowie za spota. Frekwencja dopisała. Miło było poznać nowych i mam nadzieje, że widzimy się na następnym spocie A kto nie był niech żałuje- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Flacha nie flacha dawajcie panowie kto może- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kto jeszcze nie byl niech wbija!- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Potwierdzam, gościu ogarnięty jest. W radisie chcieli 450 i musiałbym czekać ponad 2 tyg, tu czekałem 4 dni. Polecam- Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika A4 B5 avant w ciemnym kolorze na blachach WZW z naklejką klubową na klapie widzianego na skrzyżowaniu ul. Zwycięskiej i al.Krasnickiej ok. 18:30- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Przodu teoretycznie nie mozna przyciemniać- Fake S4 +++ | NR.1
- Audi A4 B6 2.0 Małysz
Zapraszamy, ps. doszły małe zmiany - spocik odbędzie 6'tego a nie 30. Aktualne info zawsze w 1 poście tematu Pozdrawiam - Spotkania na drodze