Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pezet202

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pezet202

  1. Wzajemnie milo bylo poznać Jak wrocisz daj znac to grill murowany :-)
  2. Dobrze sobie słodzisz Panie Młody ale dobrze dobrze tak trzymaj flaszki z bramy czekają na grilla całą ekipą
  3. I jeszcze kilka fotek spod kościoła, parking i transparent z bramy
  4. Dzisiaj ekipą zrobiliśmy bramę dla kolegi z klubu (Czaki89) - Wszystkiego Najlepszego jeszcze raz na nowej drodze Życia a następnie mała przerwa na parkingu
  5. Dokladka cupra w carbon robi swoje:-)
  6. Wyglada zajebi.......
  7. Zdrowia życzę ja do mojej kolekcji kosmetyków muszę w końcu też dokupić polerkę, pasty i pady żeby samemu się zacząć bawić w temacie
  8. Kolego zrób rezonans. Mojej żonie wyszła przepuklina w odcinku L-S 4 lata temu. Nawet rehablitacja nie pomogła i było coraz gorzej. Pośladek jej drętwiał i zaczęła noga. Prześwietlenie nic nie da, musisz zrobić rezonans. Na rezonansie wyjdą wszystkie zmiany. Żona jest już miesiąc po operacji, miała wstawioną rozwórkę i pomału dochodzi do siebie, a ból minał.
  9. Mały modzik a robi różnice ja u siebie na początku modów już to zrobiłem
  10. Polecam ten zestaw, sam już jeźdzę na nim ponad rok i wszystko jest ok
  11. Nie mam czasu teraz na nic żonka po operacji więc się Nią zajmuję a w robocie szefa zastępuje więc pracuje 7-15 to popołudniu już w ogóle nie mam czasu ale weekend wolny więc biorę się za czyszczenie ze starego kleju listw sline drzwiowych masz w przyszłym tygodniu chwile, to możemy je zamontować i pomógłbyś mi założyć tapicerkę klapy bo dalej tak jeżdżę bez niej
  12. Widze ze robota pelna para:-) oby sie udalo, ale widze ciezko. Ja od razu montuje dokładkę na 2 kominy:-) Daj znac jak poszlo :-)
  13. Uzywalem megsa gold oraz adbl. Jak narazie adbl lepszy.
  14. Ja uzywam ADBL QD 1 po kazdym myciu auta i jestem bardzo zadowolony z efektu
  15. Kurczę wszystko bym zrobił ale po kolei i w miarę funduszy
  16. Jak bym miał już polerkę to i hondą byśmy się zajęli ale najważniejsze że ,,Moja Honda Szybsza Niż Wygląda" Tak jak mówisz graty fury może na dniach listwy progowe s-line zamontuję i czekam na dokładkę na 2 kominy, to myślę że do wesela Twojego ogarnę wydech
  17. Fajnie lecisz z modami lotka i listwy robią swoje, u mnie też efekt się poprawił Co do foteli może takie jak moje z B7
  18. Ja zamontowalem zamiennik i wszystko dziala jak nalezy :-) rowkow nie mialem, ale po docisnieciu sruba same sie robia :-)
  19. Dzięki mycie, osuszanie, polerka, glinka, cleaner, wosk, qd i te sprawy
  20. Wycieraczka Q5 zamontowana - oraz silniczek po regeneracji
  21. Widzę że dopiero zaczynasz zabawę w mody, więc życzę powodzenia i finansów
  22. Listwy drzwiowe s-line zamontowane zdjęcie na szybko i auto trochę brudne I przyszła paczka z listwami progowymi s-line z b6 w stanie bdb więc nie długo montaż

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.