Treść opublikowana przez adadur
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Felga pochodzi z A4 (dedykowana pod S4 lub S-line) w B6 i B7 oraz cabrio,no i w A6 C6 do 2008r. ET powinno być OK A4 B5 mają w 17 kach 43-45 trzeba by poszperać po forum co ludzie od b5-ek na to, np. czy lodówa z G-ka kiedyś nie śmigał na 18-ch
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jakie ET?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Potrzeba olej Motula pod Popowtryski 505.01 i filtry MANN: filtr powietrza: C 31 116 filtr oleju: HU 726/2 x to teoretycznie też ale chciałbym poznac ceny: filtr paliwa: WK 853/11 filtr kabinowy: CUK 5480 graty pod Ford Galaxy 2002 1,9 TDI PD 115KM (AUY)[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 08:38_________________________________________________Dlaczego nie kupować forda Ori filtr paliwa do w.w Galaxy w Fordzie 173zł, w Seacie i VW (oznaczenie typu silnika we wszystkich te same) 153zł. dziwne bo identycznie wyglądający filtr pod Audi AVFa to koszt był ok. 120zł i ktoś powie że audi ma drogie części...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziadek masz namiary na tych z 3-miasta co zamawiałeś olej?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
... chyba trzeba zmienić auto
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mróz + choróbsko próbuje mnie rozłożyć = lepiej posiedzieć w domu
-
Takie B2 ...
Świetne auto ... mam wielki sentyment do B2 bo kilka ujeżdżałem
-
[ALL] Audi 60L !
Który to rocznik? jak ja miął bym się bawić w odrestarowanie to było by to NSU 80 po fotkach tego nie widać ale autko jest świetne i w okresie produkcji musiało być niemałą rewolucją na rynku.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a właśnie mi dziadek też coś wisi ... ale pewnie zapomniał
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Prowadzę projekt a do piątku był termin na dokumentację obłożoną karami
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mnie trochę zimowa aura dokucza i jak choróbsko mnie nie opuści to w środę się nie zjawię bo i mróz wcale nie ma zamiaru odpuścić.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
W Audi generalnie stosowane sa przedowy o takim oznaczeniu: FLRY(- sa jeszcze (-A) różnica polega że maja inne izolacje lub FLRYW-A i FLRYW - B to wg norm ale w niektórych przypadkach można użyć innych Problem może być później taki że pin przewidziany pod przewód 0,35 nie zaciśnie się dobrze na izolacji tak jak by to mialo miejsce w przewodzie dedykowanym. W oświetleniu -pakiecie oświetlenia generalnie używa się 0,35 mm2
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
czemu wtorki? Grazny ma wtedy Maxa - nie może być środa lub czwartek jak kiedyś? Czyli? dla mnie obojętnie - niech reszta się wypowie ... dla mnie również, więc czekam czy ktoś ma preferencje ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
czemu wtorki? Grazny ma wtedy Maxa - nie może być środa lub czwartek jak kiedyś? Czyli?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to co robimy spoty we wtorki? poczynając od 31 stycznia?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Mam fabryczny pakiet Licht i stwierdzam, że u mnie nie ma zaznaczonych pozycji. Nie za bardzo rozumiem o jaką wnękę pod klimatronic chodzi ? Ktoś ma foto tego podświetlenia? Co do podłokietnika, czy ktoś mógłby podać nr potrzebnych części do zamontowania podświetlenia? Podświetlenie wnęki pod klimatronikiem wywodziło się z poliftowego B5 i dotyczy tylko pierwszych roczników B6 potem z tego zrezygnowano ... oczywiście dotyczy to tylko wersji 1DIN. Podświetlenie podłokietnika doszło chyba od modelu 04 jako standard. I chyba tak naprawdę nie wchodzi w pakiet oświetlenie wnętrza. Było jeszcze podświetlenie tylnej popiołki. Generalnie pakiet ewoluował w czasie produkcji B6 i B7.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
No ale dajcie info jak sprawdza się DPFa w tym aucie?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jakiś miesiąc temu w E-gu była do sprzedania S8 właśnie poliftowa też z mega wypasem (tyle że nie wiem czymiała takie fotele z gadżetami ale raczej nie) ale miała gaz sekwencyjny i kosztowała 40 tyś.
-
[B5 AEB] Projekt Car-Audio by Buszek
ja zapodałem adaptery Phonocar ... inni rezają je indywidualnie
-
[B5 AEB] Projekt Car-Audio by Buszek
Przejrzyj na forum jak ludzie rezali przednie drzwi w B5 - da ci pewien pogląd, Generalnie trochę kasy trzeba przeznaczyć by dobrze zamontować 16-ki.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bardzo dobrze mierzysz ... ja z uwagi na odsłuch jestem zdecydowanym faworytem Blaupunkta (taki jakiś sentyment - zawsze ten sprzęt okazywał się świetny) oraz Alipine. Powiem ci że jak pomyśl przede wszystkim o Alpine odnośnie kolejnych klocków - wzmak i sub, choć jbl czy blaupunkt też da radę. [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 19:57_________________________________________________ o której? My jutro se jeszcze pogadamy... ale jakby co dajcie znać SMSem że będziecie tu i tu od godz.... może się wyrwę[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 19:59_________________________________________________ kolor mi nie pasi Powiem wam że niesamowite są te auta ... ale kolor jakiś nie ten tego
-
Piłka ręczna - mężczyzn
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kable jak kable nie problem coś się dobierze pod głośniki, musisz określić się z wzmakiem 1,2,4,5 kanałowy (lub 4 kanałowy + monoblok) a przede wszystkim jakiej będzie mocy a tym samym jakimi będzie zabezpieczony bezpiecznikami by dobrać odpowiednią grubość przewodów zasilających, tu też będzie wiadomo jakie kable sygnałowe RCA kupić, jak coś to w swoim wątku wrzuć dane radyjka by wiedzieć co obsłuży i w jakiej konfiguracji.- [B5 AEB] Projekt Car-Audio by Buszek
Oj Grzesiu Grzesiu trzeba było dać cynk pomógł bym ci ogarnąć temat... co do głośników zakombinuj by te 16-kiznalazły się z przodu i przemyśl masakryczne wygłuszanie bo bez sensu to wymyślili że wszystko "opiera" się na tapicerce. Co do suba ... jak zrobi się ciepło zamierzam w końcu wykonać zabudowę pod suba pod boczkiem bagażnika - B5 ma je wklęsłe wiec raczej trzeba by wyjść z zabudową na równo z boczkiem (widziałem takie projekty). Szkoda że nie dałeś znać parę dni temu był mega wzmak Helixa za 500 pln Nie trzymaj się kurczowo JBL jak robisz dyskretną zabudowę ... w niczym to nie pomoże. ps. Autoradex ... szczerze nie wiem jak oni mogą jeszcze istnieć na rynku z ich cenami- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
trzeba byłozagadac jak zaczęłeś zabawę z CA ... co nie co bym ci podpowiedział - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody