Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. adadur odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Czy ktoś podpowiedział by jak wygląda temat oryginalnej wiązki dla modułu zegarka - tzn.: a) jaka wtyczka od trony modułu, jak biegnie wiązka i czy jest gdzieś złącze po drodze do licznika c) rozumiem że wiązka kończy się (zaczyna jak kto woli ) małą kostką wtykają z tyły licznika (jaka to kostka czy jest szansa że może być w zegarach) ps. Rozumiem że każde zegary są w stanie obsłużyć radiowy zegarek
  2. Myślałem o czyms takim: http://allegro.pl/termostat-audi-a4-00-07-a6-vw-passat-fl-1-8t-2-0-i1610909389.html nigdy nie wnikałem od którego rocznika zaczęli to instalować
  3. Kolego jesteś w błędzie - w B5 sobie tak ustawiłem wycieraczki by schodziły trochę niżej oraz by od kierowcydochodziła bliżej słupka bo ścierająć ścnieg z szyby zostawał gruby "słupek" i widocznośc była kiepska. Wszystko zależy od ustawienia ramienia na silniku.
  4. zurzycie klocków pokazuje zawsze, nawet bez FISa, co do spalonych żarówek to zależne jest to od modułu centalnej elktryki - na wysokości lewego kolana pod dolną osłoną (mniejwięcej obok włącznika świateł tylko głębiej osadzone) Powiem tak wg mnie te spr. żarówek to nic ciekawego - jak nie będziesz miał to będziesz nawet szczęśliwszy (np. diodowe żarówki podejdą bez problemu)
  5. ale czego zamiennik nie napisałeś... przecież napisał ... "serwa"
  6. adadur odpowiedział(a) na agart temat w 1.9TDI
    Zagadaj do Tom77 możesz kupić u niego ori rozrząd lub/i zamienniki Polecam wszystko kupić ori poza rolką alternatora (łącznie z paskami), nie wiem jak wygląda sprawa zamieników napinaczy na paskach wielorowkowych )co sie opłaci)?
  7. szypki nie chce cię martwić ale możliwe że twoje auto łapie sie na taki moduł Termostat+czujnik temp. no i to słono kosztuje. Także szukaj takiej ala puszki gdzie wchodzi wąż od chłodzenia do bloku, w tej "puszce" masz termostat i czujnik.
  8. Też słyszałem że jeśli chodzi o SDSa wersja RNS-E nie ma znaczenia po "nowy" soft rozwiązuje ten problem. Z tego co słyszałem od 2007 roku chyba, nowsze RNS-y mają białą taśmę do napędu - widoczne przez szczelinkę. I w tych modelach nie ma już problemów z napędami.
  9. adadur odpowiedział(a) na agart temat w 1.9TDI
    Zawsze się podaje w kierunku jazdy do przodu ... ZAWSZE!!!
  10. adadur odpowiedział(a) na agart temat w 1.9TDI
    No ja zmieniałem przy 144 tyś zaraz po kupnie auta bo poprzednik tego nie zrobił. ale instrukcje piszą że dla wersji rozrządu gdzie kompresor klimy jest po prawej strony - co 90 tyś dla rozrządu gdzie kompresor jest z lewej strony - wymiany co 120 tyś
  11. Coś nam dziś nie teges poszło na tym rajdzie ... polegliśmy na nawigacyjnej części, kompletnie nie kumaci mieliśmy ruszyć w trasę i to jako pierwsi, ale teraz wiele nam się wyjaśniło... umiemy już niby w większości czytać instrukcje nawigacyjne i mapę.
  12. też się hajtałem 3 września i to dzien po urodzinach
  13. dziadek nie zgadzaj się tez na taką a"la glinkę do mocowania ozdób na lakierze. Juz lepiej taśme dwustronnie klejącą, czy zwyczajną biurową lub po prostu wiązać itp. to gdzie mamy brame robić bo trzeba za młodych...
  14. NO dobra to śmigamy jutro ... trzeba spr. ale pewnie gdzies na 9. http://www.word.elblag.pl/ [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 07:45_________________________________________________!!! Grzesiek do twego wnętrza idealne http://moto.allegro.pl/srodek-recaro-do-audi-a4-b6-s4-rs4-s-line-i1624287312.html !!!
  15. Zerknij na ta stronkęi wyszukaj sowje kostki: http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/spiska.htm
  16. Krzysiek a nie pomyliłeś rzędów we wtyczce wczoraj ... można coś spróbowac ale nie wiem czy jak u mnie by poszło to na twoim kabelku również, toć to niemal ten sam pies rożny soft tylko. może jutro się zdzwonimy?
  17. toć na zlocie dorośli ludzie za kółkiem to co się będziesz przejmował Jeśli oficjalną droga można załatwić przejazdy na tym odcinku to należało by spróbować to załatwić i na tym twoja rola się kończy.
  18. Grzesiek może się wybierzemy? Zapodamy flagi i postawimy się będzie Ma ktoś jeszczę chęć ... Rajd składa się z 3 części: sprawnościówka na placu, jazda "orientacyjna" po mieście, test teoretyczny. 2 lata temu z Grześkiem mieliśmy jakieś rozsądne miejsce i nagrody były.[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 10:09_________________________________________________ Śmiga wszysko OK rozumiem.
  19. N 905 216 01 znajduje się pomiędzy EGR a kolektorem ssącym Z tym o-ringiem to pisałem jakie jest lepsze wyjście - kupic w sklepie z uszczelnieniami o tym rozmiarze "silikonowy" - odporny na wyższe temp. a do tego tyle samo lub taniej niż ori.
  20. Krzysiek nie przyznawaj się publicznie (zmień na "coś tam") nie sądze by to był powód o ile w gniazdku działają linie diagnostyczne
  21. Jak styknie czasu bo na spocie będzie akcja rezania FISa w B6, potem znajomek z pracy na koniec się pojawi bo chciał logi zrobić. ja tam mogę, ale zagadaj tez z Markiem (Plebansk8)
  22. Kuba ale EGR w 95% nie cieknie na połączeniach ale z w wyniku niedoskonałej jego konstrukcji.
  23. no to zagadaj o zniżki dla forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.