Treść opublikowana przez adadur
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Czy ktoś podpowiedział by jak wygląda temat oryginalnej wiązki dla modułu zegarka - tzn.: a) jaka wtyczka od trony modułu, jak biegnie wiązka i czy jest gdzieś złącze po drodze do licznika c) rozumiem że wiązka kończy się (zaczyna jak kto woli ) małą kostką wtykają z tyły licznika (jaka to kostka czy jest szansa że może być w zegarach) ps. Rozumiem że każde zegary są w stanie obsłużyć radiowy zegarek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Myślałem o czyms takim: http://allegro.pl/termostat-audi-a4-00-07-a6-vw-passat-fl-1-8t-2-0-i1610909389.html nigdy nie wnikałem od którego rocznika zaczęli to instalować
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Kolego jesteś w błędzie - w B5 sobie tak ustawiłem wycieraczki by schodziły trochę niżej oraz by od kierowcydochodziła bliżej słupka bo ścierająć ścnieg z szyby zostawał gruby "słupek" i widocznośc była kiepska. Wszystko zależy od ustawienia ramienia na silniku.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
zurzycie klocków pokazuje zawsze, nawet bez FISa, co do spalonych żarówek to zależne jest to od modułu centalnej elktryki - na wysokości lewego kolana pod dolną osłoną (mniejwięcej obok włącznika świateł tylko głębiej osadzone) Powiem tak wg mnie te spr. żarówek to nic ciekawego - jak nie będziesz miał to będziesz nawet szczęśliwszy (np. diodowe żarówki podejdą bez problemu)
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
ale czego zamiennik nie napisałeś... przecież napisał ... "serwa"
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Zagadaj do Tom77 możesz kupić u niego ori rozrząd lub/i zamienniki Polecam wszystko kupić ori poza rolką alternatora (łącznie z paskami), nie wiem jak wygląda sprawa zamieników napinaczy na paskach wielorowkowych )co sie opłaci)?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
szypki nie chce cię martwić ale możliwe że twoje auto łapie sie na taki moduł Termostat+czujnik temp. no i to słono kosztuje. Także szukaj takiej ala puszki gdzie wchodzi wąż od chłodzenia do bloku, w tej "puszce" masz termostat i czujnik.
-
Różne roczniki produkcji RNS-e AUDI A4 / jakie różnice?
Też słyszałem że jeśli chodzi o SDSa wersja RNS-E nie ma znaczenia po "nowy" soft rozwiązuje ten problem. Z tego co słyszałem od 2007 roku chyba, nowsze RNS-y mają białą taśmę do napędu - widoczne przez szczelinkę. I w tych modelach nie ma już problemów z napędami.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A to to rzeczywiste?
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Zawsze się podaje w kierunku jazdy do przodu ... ZAWSZE!!!
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
No ja zmieniałem przy 144 tyś zaraz po kupnie auta bo poprzednik tego nie zrobił. ale instrukcje piszą że dla wersji rozrządu gdzie kompresor klimy jest po prawej strony - co 90 tyś dla rozrządu gdzie kompresor jest z lewej strony - wymiany co 120 tyś
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Coś nam dziś nie teges poszło na tym rajdzie ... polegliśmy na nawigacyjnej części, kompletnie nie kumaci mieliśmy ruszyć w trasę i to jako pierwsi, ale teraz wiele nam się wyjaśniło... umiemy już niby w większości czytać instrukcje nawigacyjne i mapę.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
też się hajtałem 3 września i to dzien po urodzinach
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziadek nie zgadzaj się tez na taką a"la glinkę do mocowania ozdób na lakierze. Juz lepiej taśme dwustronnie klejącą, czy zwyczajną biurową lub po prostu wiązać itp. to gdzie mamy brame robić bo trzeba za młodych...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
NO dobra to śmigamy jutro ... trzeba spr. ale pewnie gdzies na 9. http://www.word.elblag.pl/ [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 07:45_________________________________________________!!! Grzesiek do twego wnętrza idealne http://moto.allegro.pl/srodek-recaro-do-audi-a4-b6-s4-rs4-s-line-i1624287312.html !!!
-
[B5 AKN] Montaż bose do avanta
Zerknij na ta stronkęi wyszukaj sowje kostki: http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/spiska.htm
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Krzysiek a nie pomyliłeś rzędów we wtyczce wczoraj ... można coś spróbowac ale nie wiem czy jak u mnie by poszło to na twoim kabelku również, toć to niemal ten sam pies rożny soft tylko. może jutro się zdzwonimy?
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
toć na zlocie dorośli ludzie za kółkiem to co się będziesz przejmował Jeśli oficjalną droga można załatwić przejazdy na tym odcinku to należało by spróbować to załatwić i na tym twoja rola się kończy.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzesiek może się wybierzemy? Zapodamy flagi i postawimy się będzie Ma ktoś jeszczę chęć ... Rajd składa się z 3 części: sprawnościówka na placu, jazda "orientacyjna" po mieście, test teoretyczny. 2 lata temu z Grześkiem mieliśmy jakieś rozsądne miejsce i nagrody były.[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 10:09_________________________________________________ Śmiga wszysko OK rozumiem.
-
[1.9 TDI PD] Cieknący EGR - rozwiązanie doraźne.
N 905 216 01 znajduje się pomiędzy EGR a kolektorem ssącym Z tym o-ringiem to pisałem jakie jest lepsze wyjście - kupic w sklepie z uszczelnieniami o tym rozmiarze "silikonowy" - odporny na wyższe temp. a do tego tyle samo lub taniej niż ori.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jutro obadamy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Krzysiek nie przyznawaj się publicznie (zmień na "coś tam") nie sądze by to był powód o ile w gniazdku działają linie diagnostyczne
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak styknie czasu bo na spocie będzie akcja rezania FISa w B6, potem znajomek z pracy na koniec się pojawi bo chciał logi zrobić. ja tam mogę, ale zagadaj tez z Markiem (Plebansk8)
-
[1.9 TDI PD] Cieknący EGR - rozwiązanie doraźne.
Kuba ale EGR w 95% nie cieknie na połączeniach ale z w wyniku niedoskonałej jego konstrukcji.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to zagadaj o zniżki dla forum