Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majkel_majki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majkel_majki

  1. Skończyły mi się pomysły
  2. Kolego wystarczy, że misiek zatrzyma ciebie do rutynowej kontroli, trójkąt, gaśnica itp. Zauważy radio i może cwaniakować bo czasem jest cięty na mobile z anteną. A inspektorzy są niegroźni jeżeli jedziesz osobowym.
  3. Z Unidenem musisz dostać deklarację zgodności, tak jak z każdym innym radiem. Zresztą, policjant przy kontroli drogowej nie ma nawet prawa żądać homologacji czy deklaracji zgodności od radia, ale warto to ze sobą wozić gdyby trafił się jakiś niekumaty.
  4. Włącz na próbę światła, radio przed rozruchem i zobacz czy przygasają kiedy przekręcasz kluczyk. Jeżeli tak się nie stanie stawiam, że to był ten przekaźnik odciążający.
  5. Jest jeszcze możliwe, że to jest ten odciążający przy rozruchu i wyłącza wtedy na moment zbędne odbiorniki prądu czego Kolega mógł po prostu wcale nie zauważyć.
  6. Dobrze, że nie poszedłeś w koszta i nie wymieniłeś przekaźnika. Ten przekaźnik raczej nie był tam dla ozdoby, tylko spełniał określoną funkcję i nie ma siły, coś musi nie działać. Problem w tym, że co schemat to mówi inaczej . 213 powinna odpowiadać równie dobrze za wycieraczki i spryskiwacze, albo za panel i wentylator klimy, ogólnie bałagan.
  7. Kolego, wymień ten przekaźnik bo jest strzelony i będzie po kłopocie.
  8. Te komentarze pod różnymi artykułami motoonetu czy interii to taki śmietnik, że aż przykro czytać banda baranów z kompleksami obrzuca się mięsem bo czują się anonimowi. A co do zużycia paliwa to sądzę, że przy normalnym patrzeniu na sprawę klima jednak jest bardziej paliwożerna, jeżdżąc w mieście można opuścić szyby w dół i opór aerodynamiczny przy prędkośćiach miejskich jest znikomy. Nie wyobrażam sobie takiej jazdy przy prędkościach powyżej np. 130 kmh przez dłuższy czas, pomijając rzeczywiście generowane wtedy opory to hałas nie do wytrzymania.
  9. Dobry żart z tymi robakami generalnie te środki do usuwania owadów, czyszczenia alusów itp. mocnych zabrudzeń to po prostu agresywne detergenty i nie czarujmy się, długotrwałe użycie z pewnością nie wpływa dobrze na lakier, chodzi o czas aplikacji.
  10. Wybacz Kolego, nie zdarzyło mi się porysować lakieru myjąc auto na mój sposób. Wszystko z wyczuciem, a tak na marginesie tiul jest lepszy od firanek do tej roboty. Kosmetyki są OK, ale można to załatwiać inaczej, podsuwamy Koledze pomysły a on zrobi jak zechce
  11. Ta antena nie jest najlepsza i nie jest to tylko moja opinia. Naprawdę lepiej wziąc coś lepszego i nie mieć potem problemów
  12. Na pewno Unideny 510/520 i President Harry i Johnny II, tylko że to już inna półka cenowa. Co do radyjka to się nie wypowiadam, ale nie przemawia do mnie ta antena, wolałbym jakąś metrówkę Sirio czy Wilsona albo Presidenta.
  13. Gąbka zawinięta w siatkę typu tiul/ firana plus zwykły szampon samochodowy daje radę
  14. Ładnie doposażyłeś brykę Kolego Jest elegancko poza jednym szczególem: boczki tylne pod elektrykę ze sterczącymi paskudnymi korbkami to jakieś nieporozumienie. Idąc tak daleko w zmianach zrobienie elektryki na tył to drobiazg, a tu taka siara
  15. Na forum AKP jest świetny poradnik na temat tiptronika.
  16. Jakiego rodzaju jest ten smród? Czy nie czasem taki duszący? Możliwe, że rozszczelnił się parownik i puszcza czynnik, ale to musiałaby być mała nieszczelność skoro klima działa ciągle (zakładam ze działa).
  17. Filtr kabinowy masz wymieniony? Jeżeli jest stary i brudny to może dawać nieprzyjemne zapachy zwłaszcza taki z węglem aktywowanym.
  18. Jeżeli zawór wydajnościowy padł to nie ma siły żeby chłodziła poszukaj Kolego nowej sprężarki chyba że uda ci się namierzyć nowy zawór, a on nie występuje jako część zamienna z tego co wiem
  19. Dostanie furka też płukanie układu ? Jeżeli nie to duża szansa, że niedługo znów będą kłopoty.
  20. Koledzy, to syczenie/ bulgotanie jest normalne, taki urok tej klimatyzacji. Poszukalibyście trochę na forum po prostu czynnik chłodniczy rozprężą się na dyszy rozprężnej, która jest w podszybiu i trafia dalej do parownika. Jeżeli syczy mocno nieregularnie lub z przerwami może być przytkana ta dysza lub niewłaściwa ilość czynnika chłodzącego, ale nie ma reguły. Jeżeli cośbulgocze z deski rozdzielczej przy włączonym ogrzewaniu to może być zapowietrzona nagrzewnica.
  21. Temat się już chyba wyczerpał, zainteresowany Kolega od jakiegoś czasu się nie udzielał.
  22. Tzn, takie syczenie z okolic podszybia? Też jak najbardziej n rmalne, gaz w przewodach rozpręża się na dyszy rozprężnej aż do wyrównania ciśnień. Kolego, gdybyś trocę poszperał na forum, znalazłbyś odpowiedzi na swoje pytania i oszczędził sobie zbędnych zmartwień
  23. Jedź do fachowca od klimy, niech sprawdzi czy w ogóle jest w tym układzie czynnik.
  24. Normalne ja np. przy dużych upałach cofając widzę na asfalcie nieraz pojedyncze plamki wody kapiącej na bieżąco tyle jest tej wody. Ciesz się Kolego, że przewód odprowadzający skropliny masz drożny i nie zalewa ci wnętrza
  25. Jedna z ciekawszych teorii o działaniu turbo jakie słyszałem :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.