Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majkel_majki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majkel_majki

  1. Kolego, podrzuciłem tobie parę postów wyżej prawdopodobne rozwiązanie, a teraz mam pewność bo kolory przewodów są te same, biały przewód to zasilanie wzmacniacza. Antenę jak sam mówisz masz w tylnej szybie, a ta puszka do której dochodzą 3 przewody to wzmacniacz. To na lewo od wzmacniacza to antena autotelefonu.
  2. Kolego, podrzuciłem tobie temat o wzmacniaczu, co prawda z B6 ale nie sądzę żeby pozmieniali kolory przewodów w wiązkach względem B6 i B7, zatem to powinien być biały przewód. Przejrzyj to sobie: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t80807.0.html;highlight=wzmacniacz+anteny+sedan
  3. Sądzę jednak, że skoro był rns, to jedna wtyczka jest od anteny radiowej, a ta wolna od gps Separator należałoby zainstalować tak, że wkładasz końcówkę anteny do separatora, całość w radio, a kabel od jego zasilania dajesz na + który pojawia się po włączeniu radia w kostce ISO. Może odezwie się ktoś, kto robił taki myk w młodym aucie.
  4. Robimy OT, ale znalazłem kilka tematów i tylko w jednym są takie rewelacje o braku wzmacniacza, z innych wynika że sedan B5 i B6 też ma wzmacniacz, a skoro u Kolegi są teki objawy znaczy że w B7 też on jest i nie dostaje zasilania. Opieram się konkretnie na tym: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t80807.0.html;highlight=wzmacniacz+anteny+sedan i tym: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t80376.0.html;highlight=wzmacniacz+antenowy w kwestii rozwiązania problemu naszego Kolegi
  5. Ja bym zaryzykował i kupił odpowiedni separator, ciągnięcie nowego kabla to już ostateczność
  6. Te sprężarki pracują cały czas, po prostu zawór sterujący puszcza czynnik do komór sprężarki lub omija przy econie i wtedy nie tłoczy i nie obciąża silnika. Jeżeli gaz był spuszczony to mała ilość oleju została w kompresorze, ale taka jazda bez czynnika mu nie służy.
  7. Skąd masz takie informacje Kolego? Według mojej wiedzy w sedanie też jest taki wzmacniacz, w B5 ulokowany w słupku zdaje się prawym, ale mogę się mylić.
  8. Myślę, ze wystarczy taki prosty separator antenowy np. z allegro. Jeden koniec wpinasz w radio, z drugiej strony antenę, a na 3 końcówkę podajesz + i masz zasilanie wzmacniacza. Radio fabryczne samo podaje zasilanie dla wzmacniacza, dlatego przy nie ori są takie cyrki.
  9. Wygląda na to, że przy zmianie radia nikt nie podłączył wzmacniacza anteny, a to drugie gniazdo najprawdopodobniej jest od zasilania wzmacniacza. Może któryś z Kolegów podpowie coś bliżej.
  10. Częściej sprzęgło, było na forum trochę przypadków właśnie w tdi. Sprężarka nie zaciera się bez powodu, zazwyczaj jak mechanik dobierze się do sprężarki będzie widział czy jest zerwane sprzęgło, czy nie. Może być również padnięty zawór sterujący sprężarką, presostat albo sama sprężarka mechanicznie jeżeli sprzęgło będzie całe.
  11. Co było problemem?
  12. Możliwe, że masz już przytkany katalizator ale to jest pewne tylko jeżeli silnik i osprzęt jest w dobrej kondycji bez usterek. Jeżeli wycinać to najlepiej wstawić nowy katalizator, a realnie to tłumik przelotowy, są takie w obudowie katalizatora żeby na przeglądzie się nie czepiali.
  13. Najprościej jeżeli emisję spalin masz wporządku i nie przydusza ci się auto znaczy to kat działa i jest ok. Strumienica to bardzo kiepski pomysł
  14. Jeżeli masz Kolego cały i nie przytkany katalizator to nic przy nim nie rób.
  15. No bo tak właśnie ma być :gwizdanie: w sumie podczas pracy też powinno być słychać jednostajny cichy syk. A tak na marginesie kolejny topic o niczym po raz n-ty
  16. Ze sterowaniem nawiewami masz wszystko ok? Bo trochę nieprawdopodobne żeby przestało grzać bo nagrzewnica zakamieniła się z dnia na dzień.
  17. Gdyby nie palił na jeden gar to silnik pracowałby jak młockarnia. Jedź do mechanika, niech weźmie auto na kanał i słucha.
  18. Moje spostrzeżenie jest takie, że jeżeli strzela przy poruszaniu szybą to linka niedługo się urwie, znam z autopsji.
  19. Szukajki to chyba Kolego nie używałeś
  20. http://moto.allegro.pl/item725485358_tlumik_przelotowy_awg.html myślę, że takie coś powinno wystarczyć, może jeszcze Koledzy coś podpowiedzą
  21. Zdecydowanie coś innego, ja polecam właśnie tłumik przelotowy.
  22. Strumienica to dziadostwo kolego skoro już nie masz kata to albo wspawaj rurkę w puszkę po nim, albo kup tłumik przelotowy. Będzie trochę ciszej i nie będzie wypalać tłumików w przyspieszonym tempie.
  23. Szczerze mówiąc to nie ma się czym przejmować, inna sprawa gdyby silnik osiągał 68 stopni i ani jednego więcej
  24. Przedzwoń do najbliższego ASO i zapytaj o cenę. Z allegro niekoniecznie jest najtaniej plus jeszcze koszta wysyłki. Teraz wszystkie te listwy nie mają już metalowych stelaży, są całe z gumy.
  25. Masz katalizator? Możliwe, że wkład się rozsypał ze starości albo po uderzeniu podwoziem i szczątki latają wewnątrz tłumików od drgań wydechu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.