Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majkel_majki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majkel_majki

  1. Np. pozostałe synchronizatory, łożyska, dyferencjał nie wiadomo w jakim stanie.
  2. Części do przekładki w B6 za tysiaka albo taniej to chyba tylko w zaprzyjaźnionej dziupli :gwizdanie: daj spokój tej skrzyni, nie ma sensu się z tym babrać, a ten potencjalny kupujący niech szuka manuala albo sam sobie przekłada
  3. O ile wiem dla 2.6 w A4 nie ma innego oznaczenia jak ABC, w starszych audi występował jeszcze 139- konny ACZ.
  4. Co dokładnie dzieje się z twoją skrzynią Kolego? Koszt remontu zależy co się w środku zużyło, bez rozebrania skrzyni nikt ci nie powie jakie dokładnie bądą koszta. Ja ostatnio za wymianę sprzęgła hydrokinetycznego i jednego kosza bo był przypalony zapłaciłem z robotą, olejem i filtrem 2700 zł. Używane skrzynie sobie odpuść, nie wiesz co tam siedzi w środku, a gwarancja rozruchowa to fikcja bo sprzedawca się wszystkiego wyprze jak będzie chciał, a samo zdjęcie i założenie drugiej skrzyni z napełnieniem to są już pieniądze. A propos pieniędzy to niestety jeżeli ma być zrobione dobrze, a nie na sztukę to trzeba wydać tyle ile trzeba, ale niekoniecznie majątek
  5. Żeby poszła w ludzi to moim zdaniem za dziewiątkę. Sprzęt lepiej sobie wyciągnij, szkoda oddawać za takie pieniądze.
  6. Dziękuję
  7. Witam. Czy któryś z Kolegów mający dostęp do ETKI mógłby sprawdzić czy poduszka silnika o numerze katalogowym 8D0 199 379 K będzie pasować do a4 z silnikiem 2.6 i automatem, 97 rok?
  8. Osuszacz koniecznie trzeba wymienić przy zatartej sprężarce, opiłki zatrzymują się przede wszystkim tam, dysza to jest pikuś. Jeżeli zostanie stary osuszacz i nie daj Boże w końcu się rozpadnie w środku to pójdzie z niego w układ granulat i wtedy jest wielka kicha. Zresztą po dobrych kilku latach osuszacz i tak jest zużyty więc w sumie powinien być cyklicznie wymieniany.
  9. 600 zł całość to bardzo optymistyczny wariant, ja za samo płukanie układu element po elemencie płaciłem 600 zł, a jeszcze dochodzą części. Tysiąc musisz mieć zabezpieczone na operację minimum.
  10. Wymienić osuszacz, sprawdzić dyszę rozprężną i przepłukać układ.
  11. pewnie za cene dekielkow z aso kupilbym uzywane felgi :> Nie sądzę, ja za dekielek do swoich felg z S8 płaciłem 60 zł, czasem można kupić coś w ASO w dobrej cenie
  12. Po dekielki proponuję udać się do ASO, na pewno będą mieli.
  13. Z ori radiem pracują też starsze zmieniarki Panasonica i chyba Clariona, ale za to głowy nie dam.
  14. Wyeksploatowana nagrzewnica to trochę abstrakcja, ponieważ to też nie jest element eksploatacyjny i dopóki się nie rozszczelni nie ma po co jej wymieniać. Jeżeli ci ogrzewanie słabo grzeje to możliwe że układ chłodzenia jest zapowietrzony jeżeli coś było przy nim robione i spuszczany płyn albo po prostu nagrzewnica jest zamulona. O tym jak ją przepłukać już było, użyj szukajki a na pewno znajdziesz. Co do deski nie mam pojęcia, nie miałem z tym problemu, ale na pewno było omawiane na forum jak to zrobić.
  15. Parownik nadaje się do wymiany wtedy gdy jest nieszczelny, nie jest to część eksploatacyjna więc się nie zużywa i nie podlega obligatoryjnej wymianie. Patrząc na niego stwierdzisz czy jest brudny, czy nie, uszkodzeń bez lampy UV i kontrastu w układzie nie zauważysz chyba że jest kompletnie rozsadzony. Na dyszy rozprężnej przed parownikiem rozpręża się czynnik chłodzący, przechodzi przez parownik obniżając jego temperaturę, następnie przez żeberka parownika dmuchawa tłoczy powietrze i kieruje schłodzone na nawiewy.
  16. majkel_majki odpowiedział(a) na Merco temat w Audi
    Żeby wstawić halogeny z kierunkami musisz zmienić jeszcze lampy na gładkie bez kierunków żeby to wyglądało.
  17. majkel_majki odpowiedział(a) na Merco temat w Audi
    Ładne B4, solidne jak czołgi auta i miały w sobie COŚ.
  18. Dokładnie, na bank leci gdzieś olej po silniku i jak się nagrzeje to śmierdzi, a nawiew zaciąga to do środka, miałem coś takiego jak uszczelka pod deklem się pociła.
  19. Witam. Zmieniłem w aucie siedzenia na poliftowe i oczywiście oparcie tylnej kanapy ma inne mocowania. Myślałem żeby przełożyć mechanizm blokujący ze starego oparcia do nowego, ale nie wiem jak zdjąć tą płytę z tyłu oparcia czy są tam jakieś zatrzaski, czy zamontowana jest na sztywno i trzeba rozdzielać siłą, a wolę nie działać na ślepo żeby nie narobić sobie kłopotów. Macie może jakieś pomysłu albo doświadczenie w tym temacie ? Jeżeli nie uda mi się tego zrobić to kupię po prostu rygle oparcia z modelu poliftowego i założę zamiast starych.
  20. Przeczytałbyś posty powyżej i wiedziałbyś, że to normalne
  21. Jak w serwisie klimy mechanik podłącza do auta maszynę do obsługi klimy to ona najpierw odsysa olej i czynnik z układu i potem podaje nowy olej i czynnik chłodzący.
  22. Tzn. co miałeś na myśli Kolego :gwizdanie: ?
  23. powszechna przypadłość, temat nieraz wałkowany
  24. I to jest najlepsze podejście przy tym parowaniu tyłu to robi robotę i fizyka i to, że kubatura kabiny jest mniej- więcej dwa razy taka jak w sedanie, a system wentylacyjny ten sam więc wiele pomóc nie można.
  25. Szyby czołowej w polu widzenia kierowcy się nie poleruje, pozostaje wymiana.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.