Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majkel_majki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majkel_majki

  1. Wilgotna gąbka, potem środek do konserwacji tworzyw i jest czyste wielkiej filozofii nie ma, chyba że naruszyłeś tworzywo wtedy zostaje się z tym pogodzić albo zmienić boczek.
  2. Autoklima na Toruńskiej 300, polecam. Do tego gość ma autoryzację Diavia więc na pewno ogarnie temat.
  3. Fajnego dźwięku z kopciucha i tak nie wydobędziesz, nie jednym tłumikiem na pewno.
  4. Można czasem trafić nowe, ale zdecydowana większość faktycznie jest po regeneracji. Po porządnej regeneracji zostaje właściwie tylko stary korpus więc nie ma się czego obawiać.
  5. Numer, który podałeś to numer części VAG, powinien być jeszcze drugi, producenta. Te sprężarki które pokazałeś to jakiś zamiennik Valeo, nie wiem jak z ich jakością, nie piszą też nic o gwarancji warto się dowiedzieć czy i jaką dają. Oryginalnie montowano sprężarki Denso lub Zexel.
  6. Jeżeli utrzyma się ta pogoda to myślę zrobić to w przyszłym tygodniu. Na zimówkach w tych temperaturach 10-15 stopni jeździ się już tak sobie
  7. Powinny pasować od innych 4- cylindrowców, problemem może być ewentualnie inne koło pasowe w dieslu i wyprowadzenia wys/nis ciśnienia dlatego lepiej to sprawdzić. Ogólnie te sprężarki są łatwo dostępne i nie powinno być problemów, serwis klimy tym bardziej nie powinien mieć z tym kłopotów. Na marginesie, nie zakładaj używek bo nigdy nie wiadomo co to jest za padaczka tylko regenerowaną.
  8. Zapytaj w dziale Części, tam na pewno pomogą. W sumie najprościej byłoby wziąć auto na kanał i zczytać oznaczenia z tabliczki kompresora.
  9. Musisz VAG- iem przekodować licznik z silnika 6- cylindrowego na czwórkę. Wszystko masz w dziale Diagnostyka VAG, w wątku Kodowanie sterowników w Audi A4 (B5 - 1995-2001).
  10. Nie ma takiej opcji żeby się tam dostawał.
  11. Spróbuj jeszcze jak trochę pociśniesz i sprzęgło dostanie po tyłku.
  12. Nie odróżniasz ślizgania się sprzęgła od utraty przyczepności kół ? Na to wygląda, że właśnie sprzęgło się kończy, szarpać w końcowym stadium może jak się ślizgnie i załapie znowu ale skąd zgrzytanie miałoby się pojawić to ja nie wiem.
  13. Poduszka jest przykręcana 2 wkrętami, dostęp jest od tyłu kierownicy, na imbus bodajże. Trochę dziwne żeby samo się poluzowało, ale możesz spróbować to dokręcić i wtedy będzie wiadomo.
  14. Miłą dla oka seria tylko ta gałka zmiany biegów
  15. Lepszym wyborem jest Intel. Używałem laptopów z Turionem i Core 2 Duo. AMD więcej nie chcę. Tak jak Jarol mówi, systemy 32 bit nie obsłużą 4 GB RAM, a 320 GB dysku to i tak sporo, w normalnym użytkowaniu będzie trudno zapełnić w połowie
  16. Niespodzianką jest raport z carfax jak wyglądało auto zaraz po przywleczeniu do PL sprawdzony po kupnie [mod]OT w temacie technicznym! Co ten post wniósł do tematu ?[/mod]
  17. 35 stopni na otwarciu, nadmiar jeżeli jest powinien wyciec, jeżeli przy 40 stopniach nic nie wycieka dolać oleju, najpóźniej przy 45 należy zakręcić otwór kontrolny.
  18. majkel_majki odpowiedział(a) na mirasx temat w 1.9TDI
    Jedź do warsztatu, niech ci sprawdzą ciśnienie smarowania.
  19. Przy zamykaniu pompka wytwarza podciśnienie, więc ciągnie i wystarczy że wtedy nieszczelność się na moment zasklepi i zamknięte.
  20. Naprawa u ciebie niestety nie poskutkuje bo z tego co piszesz to pękła membrana wewnątrz siłownika, szukaj nowego. W dziale Części Koledzy sprawdzą ci numery czy siłowniki z różnych lat są zamienne.
  21. Gaz mu pewnie silnik psuje
  22. Właśnie używka to kiepski interes Kolego padnie- jesteś w plecy, nie daj Boże się zatrze- jesteś jeszcze bardziej w plecy. Regenerowana ma gwarancję i to jest nówka.
  23. Mój błąd, pokierowałem się procedurą z B5
  24. Z tyłu radia masz bezpiecznik i najprawdopodobniej jest uwalony. Kod radia powinieneś mieć na karcie w instrukcji, jeżeli tego nie masz pozostaje ASO, tam odzyskają twój kod, albo jechać do magików którzy rozkodują radio czego nie polecam. Swoją drogą kumpel zdolniacha, dobrze że ci instalacji nie popaliło.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.