Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majkel_majki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majkel_majki

  1. O jakie oświetlenie chodzi, przyciski szyb czy lampki zapalające się po otwarciu drzwi??
  2. Automat ładne auto
  3. To co piszą w gazecie, szczególnie tej, trzeba brać trochę z przymrużeniem oka około 800 zł to kosztuje osuszacz do a8, a nie auta średniej klasy.
  4. To właśnie osuszacz. Do a4 koszt około 300 zł, uniwersalny można wyrwać za połowę ceny.
  5. Skraplacz co parę lat ? Chyba coś pomyliłeś Kolego, chodziło raczej o osuszacz bo to on z czasem traci swoje właściwości i się go wymienia. Skraplacz wymieniamy tylko po rozszczelnieniu i ewentualnie zatarciu sprężarki.
  6. Nie wyrwiesz, kabel jest wystarczająco długi i elastyczny, nieraz mi się zdarza jej nie wyciągać
  7. Kierunek kierunkiem, ale dziwię się, że ty w nich coś widzisz. Znajomy miał takie lustra w tigrze, też bez elektrycznej regulacji i było g***o nie z tej ziemi- fatalna widoczność do tyłu.
  8. Trzeba by sprawdzić ciśnienia w skrzyni bo może gdzieś popuszcza, olej i sprzęgło, sprawa dla kumatego mechanika, najlepiej stricte od skrzyń.
  9. Ja osobiście po przejściach z Pavilionami i ich karygodnymi usterkami tuż po gwarancji nie chcę nawet patrzeć na sprzęt HP, jakikolwiek.
  10. Po spuszczeniu oleju ze skrzyni będzie miał taki maślany kolor i dziwną konsystencję, na pewno się nie pomylisz. Jeżeli poszło do góry w układ chłodzenia to masło będzie widoczne w zbiorniczku wyrównawczym.
  11. Nie może być na r-12, nie stosowano go w nowych autach bodajże od 1993 roku. Jeżeli nawet jest gniazdo pod r-12 to są do tego przejściówki, coś mało kompetentne te warsztaty.
  12. To nie jest żadna przysługa tylko normalne, zdrowe podejście- albo nabijasz, albo zostawiasz jak jest i informujesz kupującego, a czy on ma na wszystko chore teorie to już inna sprawa. Klimę masz jakąś posztukowaną, w starszym typie nie było zaworków na podszybiu, tylko jeden na chłodnicy, więc jeżeli auto jest po waleniu albo miało wymienioną chłodnicę na nowszą to zaworka próżno na niej szukać.
  13. To jest dodatkowy schowek na kasety i taka kieszonka wyłożona gumą, wyposażenie opcjonalne.
  14. Musi być opróżniony układ, inaczej nie można go wykręcać.
  15. Warto co roku, 2 lata zrobić przegląd klimatyzacji z ewentualnym uzupełnieniem czynnika. Jeżeli się zdecydujesz to niech mechanik sprawdzi dyszę czy jest czysta.
  16. Złap kombinerkami za kikut jeżeli jakiś został i przekręć.
  17. W tej cenie to raczej atrapa felgi niż pełnowartościowy produkt, jeżeli jest miękki stop to na naszych drogach będą się giąć we wszystkie strony. Poza tym taki wzór, przynajmniej w moim odczuciu, nie pasuje do starego grata jakim jest b5.
  18. Mały update: byłem w ASO po te kostki i: cena jest do przełknięcia- 20 zł sztuka, ALE kostki są bez pinów co znaczy, że potrzebujemy do nich jeszcze 6 pinów, po 10 zł każdy Może komuś przydadzą się te informacje, ja ze względu na cenę odpuściłem ASO bo jeszcze mi nie odbiło na tyle żeby za 2 kawałki plastiku i klika blaszek zapłacić 100 zł Lepiej podzwonić po ludziach rozbierających a4 na części co mam zamiar zrobić albo w ostateczności zlutować kable.
  19. Nawiewów możesz używać bez stresu jak sobie tylko zamarzysz, chodzi o to, by pozostać na econie, nie włączać klimy.
  20. A powiedz mi Kolego, na uj mi napięcie akumulatora przy gaszeniu silnika ? Rozruch to inna sprawa, ale klima jak zapewne wiesz załącza się parę sekund po odpaleniu silnika, jak ustabilizuje wolne obroty.
  21. Ciężko mi powiedzieć, jeżeli sprężarka jest ok to powinieneś zmieścić się w 500 pln tak orientacyjnie.
  22. To załatw sobie jakiś dobry serwis i termin w PL, nic lepszego ci nie poradzę bo makaroniarskim mechaniorom jakoś bym nie ufał, to nie jest naród słynący z kultury technicznej
  23. Można grzać z klimą, nic się jej nie stanie, a klima nie tylko chłodzi ale też osusza powietrze. Co do tego gaszenia na wyłączonej klimie to jedyne uzasadnienie widzę takie, żeby wyłączyć klimę np. minutę wcześniej żeby nadmuch wydmuchał z lamel parownika wilgoć by spowolnić rozwijanie się grzybów, pleśni innego badziewia na jego powierzchni. Kolego Borisem, mógłbyś podać stronę instrukcji gdzie o tym mówią? Chętnie zajrzę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.