Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majkel_majki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majkel_majki

  1. A2 też ma akumulator w bagażniku.
  2. Ja regenerowałem maglownicę dobre 3 lata temu i nic mi nie cieknie, więc nie wiem skąd takie informacje. O tych zestawach nic mi nie wiadomo.
  3. Nie można nic polerować w polu widzenia kierowcy bo powstają zniekształcenia obrazu. Pozostaje pogodzić się z rysami lub wymienić szybę.
  4. Możesz pomyśleć nad zabudowaniem woofera i wzmaka w miejscu koła zapasowego.
  5. Przykro mi, ale to nie były dobrzre zainwestowane pieniądze, sprzęt Peiying nie jest wysokich lotów, średnich też nie...
  6. Dzięki
  7. Gratulacje może wrzucisz jakąś instrukcję naprawy do działu Warsztat?
  8. Witam potrzebuję numerów części elementów zamka drzwi dla inci z 2000 r z silnikiem 1.4, chodzi mi o zestaw naprawczy i tulejkę osadzoną w klamce, w której obraca się bębenek zamka. Pomocny byłby też screen z ETKI.
  9. W starych miałeś zapalnik w żółtej kostce, masę osobno, w tych od B7 idzie całość w jednej kostce. Inaczej tego nie widzę. Bez schematu elektrycznego nie podchodź, nie ma nic gorszego niż łączyć kable "na czuja" bo kolory nie muszą się zgadzać.
  10. Ten brązowy kabel w oddzielnej kostce to musi być masa.
  11. Coś jakby czujnik ugięcia zawieszenia dla autopoziomowania ksenonów
  12. No trochę zapłaciłeś, oby teraz było ok w jakim warsztacie naprawiałeś skrzynię?
  13. Z tego co wiem to nie ma. Używana to kiepski interes, bo każda prędzej czy później pada, lepiej oddać swoją do regeneracji, drożej ale masz pewność że będzie ok.
  14. Zabrakło w twoim przypadku wiedzy Kolego. Te sprężarki nie są odłączane sprzęgłem elektromagnetycznym od silnika, pracują zawsze, a tym czy klima chodzi lub nie steruje w nich zawór by-pass. Gdzieś była nieszczelność w układzie i czynnik uciekł z częścią oleju, sprężarka nie była właściwie smarowana i systematycznie się "szlifowała". Inna sprawa, że te sprężarki- idea ich działania jak i jakość wykonania- delikatnie mówiąc nie są najszczęśliwsze
  15. Radia LG nie są akurat najwyższych lotów, ale jeżeli co odpowiada to ok. Wycięcie katalizatora to jak dla mnie głupota Chromy są ori czy z metra? Dla mnie na ciemnym aucie wyglądają super Tak na marginesie, nie podpuszczam ciebie Kolego, ale gdybyś założył sobie klimę to byłoby
  16. Bez quattro spalanie jest niższe gdzieś 1- 1,5 litra.
  17. Jeżdżę wprawdzie ABC, ale spalanie jest podobne więc myślę że pomogę. Na niemieckiej autostradzie przy jeździe constans 160 kmh udało mi się zejść ze spalaniem do 9 l/100km. W mieście te 12-13 litrów jest jak najbardziej realne, chociaż prawdę mówiąc by jeździć oszczędnie trzeba mieć silną wolę bo mocny silnik prowokuje. Spalanie gazu będzie ciut wyższe, ale paliwo o połowę tańsze, więc jeżeli robisz duże przebiegi to nie ma co się zastanawiać tylko zakładać LPG.
  18. Przykro mi Kolego, ale sam sobie jesteś winny. Jeżeli w tych 1200 zł jest płukanie układu, osuszacz i nowa sprężarka to cena jak najbardziej do przyjęcia, a wręcz podejrzanie niska. Z płukaniem układu idzie się wyrobić w 1 dzień roboczy.
  19. Na allegro to łatwo kupić upolowane z czyjegoś auta
  20. Jedź do ASO z numerami części i kup nowe, ceny nie są odstraszające.
  21. I tu jest pies pogrzebany. Trzeba liczyć się z tym, ze nakładów nie odbijemy sobie nawet w 50%, dlatego sprzedając zmodzone zwłaszcza stare auto pozostaje się zgodzić z tym, że cena będzie niska albo nie sprzedawać i trzymać je u siebie do końca.
  22. Pytanie: jesteśmy w Polsce czy w Niemczech? Tam cenią się odbudowane klasyki i auta zrobione od zera. Poza tym podejście przeciętnego kupca wyraził nawet sam autor tematu parę postów wyżej, więc ewentualną wysoką cenę zrozumie tylko pasjonat, który przeważnie woli dłubać auto sam niż kupić na gotowo. Ceny kształtuje rynek, nie czyjeś fantazje i to jak miłośnicy coś cenią.
  23. Bez obrazy, ale takie pobożne życzenia to kiepskie podejście do sprzedaży.
  24. Myślę, że to najrozsądniejsze wyjście
  25. Realnie patrząc jeżeli nie trafisz na fanatyka będzie ciężko wyszarpać dobrą kasę. Widać po nim, że włożyłeś sporo pracy, plusem jest wzmocniony, świeży silnik, ale nie oszukując się dla przeciętnego kupca to jest stary samochód, do tego kombinowany. Z pieniędzmi włożonymi w auto to jest tak, że raczej nigdy się nie zwracają, więc moim zdaniem na więcej niż 16- 18 tys za ten samochód nie ma co liczyć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.