Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majkel_majki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majkel_majki

  1. To jest jedyna słuszna koncepcja
  2. Wsiadałem nieraz, wuj ma paska B5 2 lata młodszego i zero świerszczy, trzasków itp. ale auto jest zadbane i z niewielkim przebiegiem. Nie widzę różnicy, gdybym widział to bym się nie upierał. Poza tym plastikiem ramki i przyciskami się nie jeździ, a na dobrą sprawę trzeszczenie takich elementów zależy w głównej mierze od tego czy ktoś je wcześniej niefachowo ściągał czy nie.
  3. Który motor w passacie B5 był ustawiony poprzecznie? Co do jakości to szczerze mówiąc nie widzę tej różnicy na plus między A4 B5, a paskiem B5 wsiadając tu i tu. B6 zarówno audi jak i vw to już trochę inna liga, ogólnie w mojej opinii VW się nie popisało z tą generacją
  4. Indeks do 190 kmh w Polsce i przy silniku 1.6 to mało ?
  5. majkel_majki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Najbardziej mi się podoba jak ładują asfalt do dziur wypełnionych wodą, znajomy widział coś takiego właśnie w Gdańsku, jak to ma się trzymać
  6. majkel_majki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Szkoda słów na te drogi, ja ostatnio przebiłem na świeżej dziurze oponę, przecięło bok dobrze ż nie jechałem szybko przynajmniej felga i zbieżność nie dostały. Oczywiście dziura załatana dzień później a te łaty które kładą to też dziadostwo, prawie żadna nie trzyma poziomu z drogą.
  7. Ja proponowałbym olać chińskie ksenony bo oślepiają jadących z naprzeciwka i o barwie powyżej 6000K dodatkowo wyglądają tandetnie
  8. Mogą być zużyte poduszki silnika/ skrzyni.
  9. Jakie masz te zegary, VDO czy Jäger? W tych drugich padają procesory i to się naprawia.
  10. Czujnik, wtyczka do sprawdzenia albo przewody, prawdopodobnie masa.
  11. Albo konwerter zużyty, albo elektronika szwankuje, najpierw sprawdź czy są błędy i sterownik czy nie jest zawilgocony. Nie jeździj autem w takim stanie albo chociaż unikaj szarpnięć bo rozwalisz bebechy w środku.
  12. Felgi z nowymi oponami, które same kosztują tyle co ten cały komplet to nie jest okazja :gwizdanie: ?
  13. Myślę, że tak, same 4 takie opony w tym rozmiarze to ~2500 zł swoją drogą bardzo fajne opony, dobrze się na nich jeździ
  14. Popracuj nad pisownią bo aż oczy bolą jak się czyta Wsadź kluczyk w drzwi i przekręć, powinieneś mieć zamek. Pozostałe drzwi otworzysz od środka ciągnąć za klamkę 2 razy- pierwszy unosi cypek zamka, a drugi raz otwiera drzwi.
  15. Super, że nie potwierdziły się moje przypuszczenia bezawaryjnej jazdy życzę
  16. Jeżeli nic nie było grzebane to praktycznie też
  17. Pewnie kupują Dexrona w beczkach za półdarmo i dają klientowi fajny narzut na cenie do 5HP19 lejemy zamienniki oryginalnego oleju: Febi 14738, SWAG 30914738 i Esso LT71141.
  18. Działa, ale powodzenia że skutecznie zatrzymasz ręcznym rozpędzone auto :gwizdanie:
  19. Dziwny temat
  20. Na moje włącza się klimatyzacja i cyka przekaźnik sprzęgła sprężarki, normalka
  21. Dokładnie, najpierw diagnostyka, chociaż na moje skrzynia i tak do rozebrania i weryfikacji. Na moje pompa oleju lub konwerter nie trzyma ciśnienia- rozgrzany olej jest rzadszy.
  22. Na zimnym sprawna skrzynia dłużej ciągnie po obrotach zanim zmieni bieg w celu szybszego nagrzania silnika i katalizatorów.
  23. Bo ma inne przełożenia skrzyni biegów :gwizdanie: i od kiedy 3. tys obrotów jest podręcznikowe dla prędkości 120 kmh, zwłaszcza dla 2 kompletnie różnych motorów?
  24. Do B5 na pewno, ale czy do B6 to mam spore wątpliwości.
  25. Sterownik i tak nie zrzuci na przykładową dwójkę przy 150 kmh, zrobi to dopiero gdy samochód zwolni do maksymalnej prędkości dla drugiego biegu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.