Treść opublikowana przez verpa
-
Spryskiwacze mgiełkowe
i z tego co widze to nie sa podgrzewane, ale zapewne warte swej ceny.
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
okej. Jednak najpierw przeczyszcze styki el. od czujnika moze gdzies tam nie łączą, ale w sumie nie mam błędu na vagu. Jeśli nie pomoże jade po czujnik. --------------------------------------------------------------------------- raczej nic nie pomogło czyszczenie, wiec jutro kupie czujnik i wtedy zobaczymy. --------------------------------------------------------------------------- banshee wielkie dzięki, po wymianie czujnika temperatury pokrywają się okrutnie w 1 temacie umieściłem logi, narazie statyczne bo padam z nóg. Postaram się jak najszybciej zrobić dynamiczne. Pzdr.
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
hmmmm... czyli po pracy jade po nowy. Polecasz jakieś firmy? W IC?
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
ok, zrobiony log na zimno przed uruchomieniem.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
hmmm... a moze ktos wie jaki ze skody by pasował do mojej b6?
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
przygazowalem go teraz i przy okazji log dynamiczny zrobilem i to sam, strach był. Przy kroccu może i jest delitanie cieplejszy ale moze to byc wina goracego bloku. Im dalej od krocca tym bardziej neutralny. Teraz łapał 63C. Przed wczoraj 66,6C ehhhhh
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
hmmm... jeszcze raz sprawdze. A nic innego nie wchodzi w gre? czujnik? wymieniałem go nie na zimnym silniku wiec moze on, chociaz z drugiej strony nie ma bledu na vagu.
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
a ja kupiłem ori w ASO i widzisz co sie dzieje. No ale jeszcze nie sprawdziłem krocca, wiec nie wiadomo jeszcze czy na 100% padniety. I nie wiem teraz jak cos jaki wziąc - znow ASO VW czy IC czy ASO Skody, bo z tymi wahlerami to podobno loteria.[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 12:40_________________________________________________ok sprawdziłem krociec ten ze zdjecia. i nie jest on cieply ale i lodowaty tez nie, gorny wąż b.ciepły.
-
Spryskiwacze mgiełkowe
chodzi o działanie przecież. zdecydowanie lepsze są od zwykłych sików na szybe. Pomyśl nad przyklejeniem ich jakims dobrym klejem, wkomponowaniem ich w karoserie aby nie odpadły i jakoś wyglądały. Też bym takie chciał, zreszta nie tylko ja
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
dzis sprawdze króciec, oby byl przewód ciepły- bede mial juz podstawe do działania. Postaram sie dzis logi dynamiczne wrzucic i BS. Czy z ASO skody pasuje termostat do mojej b6 o numerach 03G 121 113A ? Czy może inny?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
A czy termostat z ASO skody o numerach 03G 121 113A pasuje do b6 1,9TDI AWX? Czy inny ze skody pasuje?
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
letallec, więc co byś zrobił na moim miejscu? Od czego zacząć?? Aby na darmo nie wymieniać termostatów itp.
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
Nie patrz na to co sie prezentuje na desce. To nie miernik, tylko wskaznik i nie musi pokazywac precyzyjnie temperatury. Dlatego próbuje rozgryźć co odpowiada za takie rozbieżności vag-zegary. Termo? czujnik? cos innego? Dlaczego tylko 66,6C pokazuje vag?
-
[B7 BRB] Temperatura silnika
widzisz i ja mam podobnie. Miesiąc temu miałem błąd na vagu - czujnik cieczy do wymiany. Kupiłem w ic niby ori skody, błędu już nie ma. Jednak samochód nie nagrzewał mi się do 90C - max do 70-80C, więc termostat poszedł na wymianę na ori z ASO. Po wymianie po około 7-8km na blacie jest 90C. Ale co z tego jak na blacie 90C a na vagu pokazuje mi 66,6 przy rozgrzanym aucie i temp. na zewnątrz ~+10C. I co dalej? Wadliwy termo? czujnik? Dlaczego jest taka duża rozbieżność na wskazaniach zegary-vag?
-
[B6 AWX] Zmiany temperatury silnika
nie będe zakładał kolejnego tematu, więc dołącze się tutaj. Fura nie osiągała 90C na blacie, wskazówka nie wariowała, na trasie w mróz ~70 - 80C max, a więc termo do wymiany. Także komp mi wywalil błąd czujnika cieczy. Termo wymieniony ~ miesiąc temu na ori + czujnik cieczy z intercarsu - podobno ori skody. Po wymianie temperatura ładnie leci do 90C i tak stoi. Pewnego dnia zachciało mi sie logi podobic, ładna pogoda ~+10C i wogóle, a tu ku memu zdziwieniu na vagu temp 66,6C a na blacie 90C i wez tu logi zrób. Od czego mam zacząć? Jestem cholernie zły bo termo z ASO a nie bubel z allegro i innego ustrojstwa. Może mam pecha i trafił mi się wadliwy? Czy wymienić znów na ori? Moze jednak to czujnik wadliwy? Przecież nie będe jezdził z niedogrzanym silnikiem. Help pls
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
przed chwila jezdzilem zdecydowanie dynamicznie, na blacie 90C a na vagu 64,8C, więc o co kaman??? Wadliwy termo? Przed wymianą kreska na blacie pokazywała ~70C i to nawet w trasie. Po wymianie trzymała 90, wiec czemu takie cuda się dzieją?
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
było dośc ciepło ~+10C, na blacie 90 stało. Przed wymianą czujnika i termo fura nie osiągała 90C na blacie nawet na trasie
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
hmmm, miesiac temu wymieniałem na ori, więc powinien byc dobry. Moze czujnik odpowiadający za wskazania na blacie padniety? Kąt chyba w miare bo tylko -0,6
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
na blacie miałem 90C non stop. W 001 coolant temp. powinno wskazywac 90C? Jeśli na blacie 90? Miesiąc temu wymieniałem termostat (ori) i czujnik cieczy (z intercarsu). Engine speed nie powinien byc mniejszy? Help
-
[ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?
nie martwcie sie ;p Bose zagłusza znakomicie ;p
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
Jak w temacie, proszę o pomoc. Statyczne: Log (0 - 011,013,023) Log (1 - 000,001,003) Log (2 - 004,007,008) Grupa BS Log (0 - 000) Log (0 - n/a) Log (2 - 011)
-
[ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?
no kurde bo takie wrażenie mam, że gdzieś coś nie jest dokręcone patrze, że wszyscy macie to samo Trzeba z tym sie pogodzic i śmigać dalej
-
[B6 AVF] Jakie w końcu postojówki i xenony?
auto z 2003 roku, wiec najprawdopodobniej D1S, postojówki H6W. Odkręć lampe, wysuń delikatnie, zdejmij dekielek z lampy i zerknij jakie mocowanie żarnika - kwadratowe - D1S, okrągłe D2S
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
oj, dopiero wymienilem zwykłe ramiona na aero + pióra + tylne pióro zwykłe. Przydałoby się jeszcze tylne na aero. A od Q7 pasuje? Czy za duze?
-
[ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?
życ się da, ale czasami to irytujące jest. Lekkie stuki przy hamowaniu też macie? Jakby zbiornik był niedokręcony?