Treść opublikowana przez verpa
-
[ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?
ojojoj myslalem ze tylko ja tak mam. Moze jest na to jakis magiczny sposób? Bo jezdzic non stop z 1/3 zbiornika nie wchodzi w gre.
-
[ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?
Witam, mam problem ze stukami, przelewaniem się, paliwa podczas hamowania, jednak tylko wtedy jak jest jego ponad polowa. Jesli jest mniej nic się nie przelewa i nie stuka. Czy możliwe jest aby zbiornik był niedokręcony? Czy trzeba podnosić auto aby posprawdzać śruby? Dlaczego akurat wtedy jak jest paliwa ponad połowę? Proszę o poradę.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
i u mnie to samo bylo po czyszczeniu, szczesliwy ze wsio OK a tu nagle po 300 ~ 500 km wrocil dzwiek.
-
[B6 AWX] Czy podejdzie 1BE WR=10 na standardowe 1BA WR=9 ???
Tak jak w temacie, mam okazje kupic spreżynki od S line 1BE z B7 Avant 2,7TDI o wr= 10. Natomiast posiadam u siebie w B6 Avant 1,9TDI ori 1BA o wr=9. Z tego co wiem 2,7TDI jest cięższe od 1,9 i z racji tego czy siądzie te 20mm? Nastawiam sie na same spreżynki, amorki planuje zostawic takie co mam.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
....i gdzie ona dokładnie jest i jak wygląda, może uda się rozebrac i wyczyścic
-
[B6 AWX] Dziwne trzęsienie.
moze niedawno rozrząd wymieniałes? można sprawdzić vagiem kąt synchronizacji wałka rozrządu. Mi delikatnie telepał się na jałowym, ustawiłem kąt na 0 i jest gites
-
[ALL B6] Kontrolka ESP i podgrzewania świec
Grucha05 podjedz do ASO i kup czujnik swiatla stopu i sam go wymień! Zaoszczędzisz kase. Potem podepnij Vaga i wykasuj błąd i zobaczysz efekty. Nie powinno byc juz problemu z ESP. Jeśli będzie inaczej to wtedy do serwisu Niżej masz linka z fotostory gdzie on jest i jak wymienic. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t70537.0.html;highlight=wymiana+czujnika+stopu
-
[ALL B6] Kontrolka ESP i podgrzewania świec
mialem tak samo z kontrolka ESP, wymieniłem czujnik światla stopu ~ 44zl ASO i po sprawie podepij tez vaga i zobacz czy wywala blad
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
dzieki wielkie, juz zamowione ramiona + piora aero
-
[ALL B6] Porysowana przednia szyba - w czym problem?
niuniek222 wymieniles moze juz ramiona? Ciężka sprawa? cos kiedys wyczytalem ze to nie taka prosta sprawa, chociaz raz wykrecilem sobie ramie aby wd popsikac i nie bylo problemu.
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
a i ja mam pytanie, czy śrubki i klipsy do mocowania ramion aero sa takie same jak do zwyklych ramion z tym dziwnym mocowaniem w b6? Bo mam okazje kupic same ramiona i piora i nie wiem czy stare srubki z klipsami mi podejda
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
najlepiej wymienic termostat. Ja jestem wlasnie po wymianie w moim b6. Termostat ori + wymiana czujnika temp. cieczy. Teraz lapie mi 90C po okolo 10-12km przy - 7C temp zewn. przy wlaczonym nawiewie na szybe ( nie wlaczajac przycisku ECO ). Szybciej auto zlapie temp przy wylaczonym nawiewie. Jednak wskazowka delikatnie opada np po postoju na swiatlach lub postoju na jalowym i wlaczonym nawiewie. Hmmmm czy powinna temp tak sie wahać?
-
[ALL B6] Tylna wycieraczka aero (płaska)
znalazlem cos takiego http://moto.allegro.pl/item854375705_wycieraczka_tyl_komplet_golf_4_bora_audi_a3_a4.html ciekawe czy by podeszla do b6/b7
-
[B6 AWX] Wymiana akumulatora + podtrzymanie - wykonane
miesiac temu wymienialem aku na nowy. Odkrecilem stary, odpielem klemy i po minucie juz podpiety byl nowy. Nic sie nie rozprogramowalo, ani el. szyby, centralny, nawet stacje w radiach dalej zapamietane oraz ta sama data i godzina.
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
ja mialem soczewke od wewnatrz pokrytą jakims brudem, nalotem nie wiem czemu, i to samo bylo na odbłyśniku. Po wyczyszczeniu różnica kolosalna. (D2S) Partyk - tez mialem problem z tymi srubkami, powypadaly, jednak sie nie bawiłem z nimi tylko na wkręty przymocowałem soczewke do klosza. Rozbierałem każdą lampe po 2 razy, troche sie wprawy nabrało. Musiałem jeszcze uporać sie z gumkami pod 2 dolne sruby, ale sie udało i dlugie nie świecą już w glebe. Została mi jeszcze jedna rozbiórka, musze wyczyścic klosze od wewnatrz, ale to juz po nowym roku. Ale jak wspominałem - różnica w świeceniu kolosalna
-
[ALL B6] U kogo na allegro można bezpiecznie kupić żarnik D1S ?
nie trzeba, poprostu go przykrecasz jak odkrecales. Kupiłem na alledrogo d2s od megalamp czy cos w stym stylu niby OSRAM 4300K. Zarniki same w sobie wygladaja na ori, sa ladnie zdubowane. Świecą na biało z domieszką żołtego, i to troche irytuje. Z tego co czytałem to philipsy daja ladniejsza barwę. Najlepiej aby ktos umiescil zdjecia jak swieca Philipsy 4300K.
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
hmm.. zabrałem sie za czyszczenie soczewki i odblysnika bo xenon mi ledwo swiecil. Po wyczyszczeniu - roznica kolosalna. Jednak mam pewnien problem, gdyz na kloszu po zapaleniu swiatla widac tzw" tęcze" w jednym punkcie. Czym moglbym wyczyscic od wewnatrz klosz (bez rozklejania jego). Czy moze to byc szmatka namoczona plynem do okien?
-
[B5 AFN] Akumulator...
no to wiemy jaka firme wybrac, a moze wiecie jakich wymiarow aku musze wstawic do b6 awx? Obecnie posiadam ori molla 80Ah od nowosci ( 9 lat ), no ale powoli juz pada. Jednak nie znam jego wymiarow, a by sie przydaly przy zakupie nowego.
-
[ALL B6] Kontorolka poziomowania xenonu....
podepnę się do wątku. Jaka powinna byc prawidłowa wartośc wysokości świecenia xenonu? Chodzi o Vaga. Obecnie mam wpisane 00020
-
Zmiana koloru auta folią - reklama na samochodzie, gdzie i za ile ?
tez oklejam, i wiem co to oklejac Sprintera, btw tanio jakoś za niego wzielo - 3,5 tys tylko, u mnie wycena za 3 Sprintery 80% oklejenia - 20 tys zl. Jak ktoś potrzebuje reklamy to moge projekt zrobić - taniej niż w agencji
-
[ALL B6] Rozrząd , co myślicie o tym ?
takze polecam kolege sam kupowalem u niego rozrzad wszytsko szybko i sprawnie rozrzad dostalem juz na nastepny dzien i ceny tez fajne no ba. Ja tez mam od niego i jestem zadowolony
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
b6 2001, z Włoch, kupione przeze mnie w 2008, ostatni wpis 91000 km 09.2006, przy kupnie 128000 km, aktualnie ~ 143 tys km, smiga OK, problemów brak, odpukać...
-
[ALL B7] Skrzypiąca "pstrykająca" podsufitka
Słychać te pracujące uszczelki przy wyłączonym radiu na lekkich nierównościach... Na równej drodze jest siii Po stronie pasażera jest ok. Ja mam ori ksenony i u mnie też zdarza się czasem, że lewy delikatnie "mrzy". Na razie mi to w żaden sposób nie przeszkadza i nie wpływa na oświetlenie drogi, bo widać to tylko jak sie stoi przodem do jakiegoś muru Prawy żarnik był już wymieniany, i po wymianie da się zauważyć delikatną różnicę w barwie, ten "stary" jest trochę bardziej niebieski Czytałem o tym na necie i podobno to normalka. BTW jakie zarniki kupiłeś? ja zakupiłem wlaśnie Osramy D2S 4300k i świecą mi narazie na żółto - ale niby po 20h maja na biało-niebiesko. Poprzednio świeciły mi na niebieski. I jak ktoś poradził sobie z "pstrykajaca" podsufitka?
-
[ALL B7] Skrzypiąca "pstrykająca" podsufitka
dokladnie skrzynka dobrego piwa. Ja kilka spinek wymieniłem w slupku D, niewiele pomogło, ale myśle że pomoże mi wymiana dolnego slupka D - mam połamane miejsce gdzie stykają sie słupki D - przy pocowaniu rolety. I wcale ta śróbka mi nie trzyma tych słupków. Możliwe że stąd te trzaski. Dostane wypłatę to zakupie na alledrogo słupki. BTW jak dluzej pojeżdzę do mieście to trzaski ustają, lecz następnego dnia z rana znów są. Masakra
-
[ALL B6] Pokrewieństwo z Seatem Exeo
Cuber ma racje, to chodzi o najprostrzą wersję. Wczoraj byłem w galerii i stało Exeo 2,0 TDI CR a na drzwiach mial wyklejony napis od 69 900 zl ale jak już wczesniej napisałem - za najprostrzą wersję