Treść opublikowana przez Mateuszek1001
-
Swap
Coś więcej w temacie, ogarnął już ktoś takie cudo ? Jak z mechaniką, wszystko pasuje bez rzeźby ? Z elektryką aż tak duży problem ?
-
Przedstawiciel felg
Witam, szukam osobę która handluje felgami, najlepiej Japan Racing i jest w stanie zrobić dobrą cene dla forum
-
Gniazda wtryskiwaczy oraz uszczelniacz przewodu hydraulicznego sprzęgła
Wycieki były, mimo zmiany oringów ciągle było wilgotno wokół wtrysków.
-
Ciśnienie w oponach
Musisz odpalić vcdsem TPMS i sprawdzić czy są błędy, następnie sprawdzić w blokach jakie pokazuje ciśnienie i ew przyuczyć.
-
Problem z odpaleniem silnika a4/b6
Pierwsze co to zakręć gaz na butli i sprawdz wtedy. Do sprawdzenia czujnik g62 i g28
-
OOOO A4 B6 1.8T AVJ by Konushinio
Jak dla mnie to bez tych tylnich świateł byłoby zdecydowanie lepiej. Ale to twój projekt. Ogólnie fajna fura
-
Jara jak smok, a nawet gorzej
nikt tu nie jest magikiem, zrób logi przepływki, turba, wtrysków itd to ci pomożemy. wszystko znajdziesz na forum
-
Jara jak smok, a nawet gorzej
kup tico w gazie, skoro na audi nie starcza
-
a4 b6 1.8t BFB co ile wymiana paska wielorowkowego?
Wymienić zawsze możesz, ale jak nie ma pęknięć to nie ruszaj, chyba że robisz dla kogoś to wymień
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
a swiece wymienione czy stare ?
-
wał kardana
Musisz krzyżak rozłożyć, dopiero wtedy odkręcić nakrętkę i zbić przegub z wieloklina, następnie łożysko z podporą
-
a4 b6 1.8t BFB co ile wymiana paska wielorowkowego?
Co 90 tys, ja wymieniam albo gdy go słychać jak popiskuje / zauważe że jest popękany lub przy wymianie rozrządu. Napinacza sie nie wymienia bo sie w sumie nie zużywa, tzn wiadomo traci swoją sprężystość a przez to napięcie ale jeśli nic sie z nim nie dzieje to sie go nie rusza.
-
krótkie grzanie świec
Zrób test i znajdź drugą osobę, weź kawałek kabla i żarówkę, podłącz pod swiece i masę i sprawdz czy w chwili zgaśnięcia lampki żarówka również gaśnie.
-
krótkie grzanie świec
To że kontrolka gaśnie po chwili nie znaczy że dalej nie grzeje
-
Zgubiony klucz (pilot), pilnie prosze o pomoc!
Znaczy sie tak, możesz zakodować od nowa kluczyki i przypisać sobie od nowa tak wiec ten który zgubiłeś będzie nie aktywny. Koszt używanego kluczyka to ok 80 zł. Do tego musisz doliczyć koszt frezowania grotu i kodowanie. Można zakodować samemu z tym że trzeba mieć Vaga commandera i istnieje możliwość uwalenia licznika. Fachowiec weźmie za to ok 100 zł.
-
podtrzymanie akumulatora-prostownik
Jasne możesz kupić prostownik automatyczny elektroniczny i nic nie powinno sie stać.
-
Jak zakodować ABS po swapie?
No to może zakoduj jeszcze raz ECU na Quattro i powinno hulać
-
1.8t vs 1.9tdi
W benzynie nie czuć tego "wgniatania w fotel" które występuje w dieslu ( oczywiście nie mówię tu o benzynach powyżej 200+) Wszystko przez moment którego w benie jest znacznie mniej. Za to benzynka ciągnie od początku do końca no a diesel z reguły w niższych partiach obrotowych.
-
A4 B5 chce cos porobic ale nie wiem jak zaczac
montaż instalacji xenonów to koszt ok 1500 zł. chodziło mi o takie światła http://bright-cars.com/uploads/audi/audi-a4-b5/audi-a4-b5-53.jpg
-
A4 B5 chce cos porobic ale nie wiem jak zaczac
Ogólnie zamienniki słabo świecą wiec, jedynie co mogę ci zaproponować to założenie oryginalnych używanych lamp soczewkowych z polifta. Światło będzie zdecydowanie lepsze niż w przypadku zamienników. No i będzie wyglądać ładnie.
-
A4 B5 chce cos porobic ale nie wiem jak zaczac
Boże, czy ty to widzisz ?! Te zielone ledy z seicento tam właśnie powinny zostać. Proszę Cie, jak już modzisz to nie rób wiejskiego tjuningu w Audi, to nie gulf czy "E-czy-sześć Mpower"
-
Jak zakodować ABS po swapie?
A wymieniłeś oczywiście pompe Abs ?
-
Jak dostać się do intercoolera ?
Tak, cooler jest po lewej stronie auta, z przodu pod lewym reflektorem
-
A4 b5 1.6 ALZ bład 0420 , 0102
Pierwszy błąd to emisja katalizatora poniżej progu, a drugi wskazuje na przepływomierz. Wiec no cóż, jesteśmy w polsce, wiec najlepiej bedzie wyciąć kata i wstawić emulator lub wywalić go z ECU koszt ok 200 zł. Co do przepływki to najpierw zrobić logi, a pózniej ew wymienic
-
Wystrzelony Airbag, ogólna porada i fajne zakrycie na desce ?
No do wymiany również sterownik poduszek.