Treść opublikowana przez Mateuszek1001
-
Audi A4 B5 1.8TQ usa 340km/415nm
Ładnie zmotane, daj wiecej fotek
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
Miejmy nadzieje że nie to było przyczyną swapu. Bo faktycznie jakby wyszyscy mieli swapować pomimo błahych usterek to było by śmiesznie.
-
[A4 B6] SWAP 3.0 ASN na 2.7T ARE
No to faktycznie szkoda ruszać
-
[A4 B6] SWAP 3.0 ASN na 2.7T ARE
Tak, racja nie mieszkam raczej w mieście wiec nw. Nie wątpie w to że jest wygodniej, nawet sam myśle w przyszłym audi mieć Tipa. Ale do 2.7BiT montował bym manuala
-
[A4 B6] SWAP 3.0 ASN na 2.7T ARE
Ja bym proponował manuala jednak, wiadomo twoje auto, ale większa przyjemności byłaby w manualu.
-
Proszę o interpretację kodów
Lpg jest ? dzieje sie tak na benie i na gazie ?
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
co to za silnik wgl ?
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
Jakieś błędy, czujnik g62 ?
-
Kierownica i pedał hamulca drży przy hamowaniu
Wymieniałeś ostatnio może koła ?, przełóż z tyłu na przód i spróbuj. Ewentualnie rozgrzałeś hamulce i wjechałeś w jakąś kałuże i tarcze sie pokrzywiły. Jeśli zmiana kół nie pomoże to prawdopodobnie tarcze do wymiany.
-
Od czego zacząć 1.8T
Od tetety raczej nie bedzie bo tam jest poprzeczny, sądzę że jak sie bawić to na całego i kupić większą turbo na 250- 280km
-
nie odpala błąd 16706 g28
To własnie może być objaw g28, sprawdzisz go tak że podłączasz multimetr między 1 i 3 pinem z tego co pamiętam, i mierzysz rezystancje.
-
Wymiana płynu chlodniczego
ok 8l. myśle że 2 x 5l musisz kupić, sie przyda na ew dolewki no i taniej wychodzi niż kupno po litrze.
-
Wymiana płynu chlodniczego
zalejesz, odpalisz nie zakręcając korka, dasz na full ciepło, pompa pociągnie sobie na cały silnik, dolejesz do maxa i jak bedzie ciepłe powietrze lecieć z nawiewów znaczy że git.
-
nie odpala błąd 16706 g28
multimetrem ale to tylko pobieżnie, ogólnie często czujniki magnetoindukcyjne mają to do siebie że działają w normalnej temperaturze, czym wyższa temperatura to i rezystancja idzie w górę aż do nieskończoności, i dlatego często auta gasną lub świrują po rozgrzaniu.
-
Wymiana płynu chlodniczego
Sam sie odpowietrza
-
Problem z odpaleniem na zimnym silniku
A jak odkręcisz korek oleju na pracującym silniku to go nie zasysa ?
-
Przesłona w soczewce szybkie pytanie
Tak jak na drugim, soczewka odwraca wiec 2 jest poprawne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Centralny zamek, pomocy!
Jak ?- nie odpala błąd 16706 g28
W Fałce nie wiem gdzie jest, bardzo prawdopodobne że z lewej strony silnika ale tylko przypuszczenia. Czujnik kosztuje ok 160zł Ori, zamiennik ok 30 zł. Sam kupiłem zamiennik i już niecały rok działa bez problemu, więc jak już chcesz. Tu masz nr 078906433B- Centralny zamek, pomocy!
ale jakby otworzył przez zważenie linki to już tak- nie odpala błąd 16706 g28
Czujnik położenia wału do wymiany. Inaczej nie odpali.- Centralny zamek, pomocy!
Hmm to cholera trzeba zbić szybę. Najlepiej byłoby wstawić furę do ciepłego garażu na kilka dni, może by mu sie odwidziało i by otworzył. Albo spróbować przynajmniej maskę otworzyć i aku odpiąć na chwile, z tym że przy otwarciu maski włączy sie alarm. Przez atrapę można by spróbować jakoś otworzyc- Centralny zamek, pomocy!
Myśle motzno jak to bezinwazyjnie zrobić miałeś kiedyś zamek w drzwiach i zmieniłeś zaślepkę demontując przy tym bębenek czy jak ?- Centralny zamek, pomocy!
spierdzielone coś z modułem bedzie. Teraz trzeba wykminić jak sie do auta dostać - Centralny zamek, pomocy!