Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateuszek1001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateuszek1001

  1. To weź zdejmij wtyczkę od przepływki i obserwuj co i jak. Ja bym tu co innego obstawiał
  2. Może moduł zalany albo coś. Jest jeszcze opcja przytrzymania otwierania dłużej i może sie szyby opuszczą przynajmniej, spróbuj
  3. Logi by sie zdały przede wszystkim
  4. Ja bym wziął taki: -Stag Qbox -R01 250km -Barraccuda -Zwykła rurka 8mm
  5. Turbo dmucha 0.4, raczej okej, troche pózno wstaje ale to wina pewnie katalizatora.
  6. Raczej inny, wejdz na strone danego producenta olejów i tam znajdziesz takie coś jak "dobierz olej"
  7. zależy jak kochasz swoje wozidło, niektórzy potrafią co sezon. Są też tacy co uważają że w skrzyniach mostach itd sie nie wymienia oleju bo po co, przecież tam sie olej nie zużywa. Sam uważam że raz na te 100 tys pasuje wymienić ten olej. Nie dalej jak kilka msc wymieniałem i widać było że jest już mocno zużyty a przejechane ma 170tys, przynajmniej tak pisze
  8. No wymienia sie olej w moście.
  9. Pewnie, wystarczy rozłożyć przód, zdjąć i przy okazji wymienić rozrząd no i zdemontować pompę. Prosta robota.
  10. Ja bym zaczął od czyszczenia i adaptacji przepustnicy
  11. To nic nie znaczy, sprawdź napięcie albo podłącz inny aku. I napisz jaki to silnik wgl
  12. Jeej Panowie, takie rzeczy są według mnie oczywiste, przecież serwis zrobi to tak samo jak Ty tylko że bedziesz musiał zapłacić.
  13. jakieś 2,5l weszło. Biegi lżej wchodzą, a poza tym to raczej nic. Ale raz na 200 tys sie należy haha
  14. Ja zalałem odziwo castrola transaxle 75w90 i jest okej
  15. N75 było zamieniane z N118, ciśnienie robi prawidłowe. Po czasie uznałem że ten silnik nadaje sie do remontu. Dawkę startową musiałem ustawić na max, do tego dawka robocza ustawiona na 2mg. I przy takich ustaiwniach ma problem z odpaleniem. Przy dawce 3.6 kręcił z 10 sek zanim załapał. Za to po zmianie na automat palił od strzała. Turbo nie chce wstawać przy wszystkich możliwych ustawiniach gruszki. Korekcje wtrysków (wiem że mało miarodajne) ale jest róznica kilku mg względem siebie, do tego telepie motorem. Wiec uznałem że bez remontu pompy, wtrysków jak i turbo sie nie obejdzie. Bez sensu jest ładować w golfa 4 ze 3tys zł.
  16. Zrób płukankę i zalej 5w40
  17. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na Mateusz97 temat w 1.6
    Co ma pokrywa zaworów do oleju w tłumiku ? Jeśli silnik dymi i w układzie wydechowym znajduje sie olej to pokrywa nie ma z tym nic wspólnego. Przyczyną tego zjawiska może być uszkodzona odma, uszczelniacze zaworowe bądz pierścienie tłokowe. Uprzedzam pytanie, nie, bardziej lepki olej typu 15w40 nie jest rozwiązaniem.
  18. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na Mateusz97 temat w 1.6
    Przyczyną wycieku spod klawiatury może być zjawisko koniunkcji ciał niebieskich albo tak jak kolega wyżej po prostu stara uszczelka.
  19. Jak wymieniać to wszystkie, bo za jakiś czas odezwie sie następny itd, szkoda nerwów.
  20. W module komfortu to ustawiasz z tego co pamiętam w adaptacjach, na pewno znajdziesz
  21. Mruganie sobie możesz ustawić, z domykaniem to raczej nie, w B6 było to standardem chyba.
  22. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na BEX4 temat w Audi A4 B6/B7
    zepsuty DV to najczęsciej nieszczelna membrana sprawdzić to można różnymi sposobami, np wakuometrem, bądź wciskając membranę wraz z sprężyną przytrzymując przy tym wejście podciśnienie, membrana powinna zostać wciśnięta. Sądzę że na tym forge nie bedzie słychać pss, bo to jest DV a dv jest zaworem obejściowym więc fizycznie nie ma prawa sie przez nią nic wydostać na zewnątrz stąd nie może być nic słychać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.