Treść opublikowana przez hunter91
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
5k to białe a to takie lekko zolte
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Tylko ze mam dylemat. Ten 4300 k mi nie pasi Jeszcze adaptacji nie robilem
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
To trzymam kciuki aby nie ubyło oleju. Nawet jeśli ubędzie to zapewne będzie to 0.4 na 10000km a nie 0.4 na 1000km U mnie jest taki problem, że na jednym z cylindrów mam ok. 8 barów a na pozostałych po 13-14 i wcina mi dużo oleju oraz pali ze 12-13 l i cholera wie co teraz robić czy nowy silnik czy remont jestem w totalnej kropce jak byście mogli mi doradzić to zawsze chętnie wysłucham 1.8 T
-
1.8T APU - turbina nie wstaje, olej w TIP
Np z wirnika który trze o obudowę
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Ale dobrze mieć jedno i drugie . Pozdrawiam
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
tak przetestowane i jakby policja mnie widziala to auto laweta [emoji14] bo tak nisko swieca ze nic nie widac.piekne swiatlo ale nie ustawione,jutro jade ustawiac szybko bo tragedia, Co do h7 to kupię lepsze żarówki a zawsze to lepiej będzie z nimi jak bez .tylko jakieś białe. Na oku juz coś mam Fota na szybko.auto stało na lekkiej górce a właściwie to tył a przod niżej. Zima idzie ,musze pomyśleć nad felgami z oponami .Mam 15 z ori kopakami, na sell.Jednak ja chcę kupić 16 Grill,turbo k03,1din.wszystko na sell
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Z czego masz soczewkę? Hella intemo ze skody czy coś innego?
-
[ALL B5] Audi S4
MógłbyM cie prosić abys pokazal jak świeci tobie ten bix ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Ori. Hella intemo będzie. A miało być w pon.tylko były dwa przypadki.paczke kurier zostawił u sąsiada a dwa ze jeden zarnik szlak trafił. Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka Skora czy recaro skóra? Chciałbym full elektryke.dużo z tym roboty? Są lampy,ale duża soczewka.pozytywnie zaskoczony jestem Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka Świecą fajnie ,lecz musze zrobić adaptacje .ciężko będzie
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Lampy wysłane, 80zl za przesyłkę w pocztex. Czekam już długo na te lampy,a dopiero jutro przyjdą. Auto stoi i stoi...
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
to fajnie swieci tak na bialo ten xenon,ja bede miec d4s .
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
A jaka to barwa bixa
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
A ten 3.0 juz jest inny?nie ma problemu z układem rozrządu?
-
Brak mocy, prośba o ocenę logów [AEB]
Przepływ 50mg. Powinno być 120 wiec sprawdź co jest nie tak z ta przeplywke.najlepiej nowa.ale ja nie jestem specem,coś stukowe jakby było trochę.niech się lepsi wypowiedzą
-
Prośba o analize logów bo juz nie mam pomysłu na usterkę 1.9 Afn
No to z tego co ja widzę to przepływ jest nie prawidłowy i ja i tak po mimo twego sprawdzenia wymienił bym przeplywke
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Auto mega. Do tego 3.0..Kolor jeden z moich ulubionych, nie wiem czy next car nie będzie w tym kolorze. Jakie to et felgi?masz dystans? Pięknie to siedzi
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
kurcze aktos mi gadal ze 80 mm sie mieszcza oby dwie,cos mi sie wydaje ze nie da rady.bo to jest po 60 ?
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
spawac trzeba ? daj fote jak wyglada od przodu to okej
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
Jak dokładnie te koncowki się nazywają? Daj linka proszę
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
To ci sprzedam swoje razem z dystansami ale na kolejny sezon, odnowione .jedna mi została do pomalowania.moge pomalowac Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
58 trochę lipa co ale dałem dystanse 25 tył 20 przod,wcześniej latał po dziurach strasznie. No i wygląd się poprawił razem z prowadzeniem Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Jak jest róż to wypalony Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
No mój zdechł,na piękny róż swieci
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Jakie 300,po drugie ori są do d*py.pytaj gwertego ja za zanik z przetwornicami dam kolo 400 zł plus bixy Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Dokładnie miałem to samo,hamulec i błysk. Prawdopodobnie przetwornica,no i ECU mnie o tym informuje nawet. Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka Ale i tak xenon gazu nie ma,to może też być sam zanik, przełożyć z działającej przetwornice i daj znac Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka