Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hunter91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hunter91

  1. Tylko ze mam dylemat. Ten 4300 k mi nie pasi Jeszcze adaptacji nie robilem
  2. To trzymam kciuki aby nie ubyło oleju. Nawet jeśli ubędzie to zapewne będzie to 0.4 na 10000km a nie 0.4 na 1000km U mnie jest taki problem, że na jednym z cylindrów mam ok. 8 barów a na pozostałych po 13-14 i wcina mi dużo oleju oraz pali ze 12-13 l i cholera wie co teraz robić czy nowy silnik czy remont jestem w totalnej kropce jak byście mogli mi doradzić to zawsze chętnie wysłucham 1.8 T
  3. Np z wirnika który trze o obudowę
  4. Ale dobrze mieć jedno i drugie . Pozdrawiam
  5. tak przetestowane i jakby policja mnie widziala to auto laweta [emoji14] bo tak nisko swieca ze nic nie widac.piekne swiatlo ale nie ustawione,jutro jade ustawiac szybko bo tragedia, Co do h7 to kupię lepsze żarówki a zawsze to lepiej będzie z nimi jak bez .tylko jakieś białe. Na oku juz coś mam Fota na szybko.auto stało na lekkiej górce a właściwie to tył a przod niżej. Zima idzie ,musze pomyśleć nad felgami z oponami .Mam 15 z ori kopakami, na sell.Jednak ja chcę kupić 16 Grill,turbo k03,1din.wszystko na sell
  6. Z czego masz soczewkę? Hella intemo ze skody czy coś innego?
  7. MógłbyM cie prosić abys pokazal jak świeci tobie ten bix ?
  8. Ori. Hella intemo będzie. A miało być w pon.tylko były dwa przypadki.paczke kurier zostawił u sąsiada a dwa ze jeden zarnik szlak trafił. Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka Skora czy recaro skóra? Chciałbym full elektryke.dużo z tym roboty? Są lampy,ale duża soczewka.pozytywnie zaskoczony jestem Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka Świecą fajnie ,lecz musze zrobić adaptacje .ciężko będzie
  9. Lampy wysłane, 80zl za przesyłkę w pocztex. Czekam już długo na te lampy,a dopiero jutro przyjdą. Auto stoi i stoi...
  10. to fajnie swieci tak na bialo ten xenon,ja bede miec d4s .
  11. A ten 3.0 juz jest inny?nie ma problemu z układem rozrządu?
  12. Przepływ 50mg. Powinno być 120 wiec sprawdź co jest nie tak z ta przeplywke.najlepiej nowa.ale ja nie jestem specem,coś stukowe jakby było trochę.niech się lepsi wypowiedzą
  13. No to z tego co ja widzę to przepływ jest nie prawidłowy i ja i tak po mimo twego sprawdzenia wymienił bym przeplywke
  14. Auto mega. Do tego 3.0..Kolor jeden z moich ulubionych, nie wiem czy next car nie będzie w tym kolorze. Jakie to et felgi?masz dystans? Pięknie to siedzi
  15. kurcze aktos mi gadal ze 80 mm sie mieszcza oby dwie,cos mi sie wydaje ze nie da rady.bo to jest po 60 ?
  16. spawac trzeba ? daj fote jak wyglada od przodu to okej
  17. Jak dokładnie te koncowki się nazywają? Daj linka proszę
  18. To ci sprzedam swoje razem z dystansami ale na kolejny sezon, odnowione .jedna mi została do pomalowania.moge pomalowac Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
  19. 58 trochę lipa co ale dałem dystanse 25 tył 20 przod,wcześniej latał po dziurach strasznie. No i wygląd się poprawił razem z prowadzeniem Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
  20. Jak jest róż to wypalony Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
  21. Jakie 300,po drugie ori są do d*py.pytaj gwertego ja za zanik z przetwornicami dam kolo 400 zł plus bixy Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
  22. Dokładnie miałem to samo,hamulec i błysk. Prawdopodobnie przetwornica,no i ECU mnie o tym informuje nawet. Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka Ale i tak xenon gazu nie ma,to może też być sam zanik, przełożyć z działającej przetwornice i daj znac Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.