Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuder

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szuder

  1. OK, OK... Już wszystko w porzadku.... To u mnie coś nie gadało.. Szark, ładne fotki...
  2. bardzo ładnie wygląda... gratuluje
  3. coś nie gada ta galeria... no przynajmniej u mnie nie gada:(:(
  4. ładniutka... widziałem na zywo!! pozdrawiam
  5. ja też popieram pomysł Dampola:) czyli następny spocik w okolicach końca maja??? ja już się szykuje... zabieramy grilla i kiełbaski i browarki i ..... ... kierowce zastępczego:):) wiec do dzieła... róbmy i organizujmy
  6. potwierdzam potwierdzam, spocik bardzo udany:):) jak na pierwszy raz to było nas troche... popieram pomysł grilla i kiełbasy nastepnym razem... mam nadzieje że juz niedługo:) do zobaczenia
  7. Fajnie... Czym więcej nas tym lepiej... ... do zobaczenia juz w sobotę!!!!
  8. dokładnie jest tak jak mówisz... plastik chromowany. są na allegro ramki metalowe - chromowane w tej samej cenie
  9. szykuje sie niezły spocik... z pomiarami...:) może i ja się podepne pod logi dynamiczne??? to juz niedługo, wiec do zobaczenia...
  10. szukam i szukam na forum.... ... i niestety nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na temat błędu: 00575 10-17 Intake Manifold Pressure Control Difference Intermittent czy ten błąd oznacza wysrany N75?? Opór na N75 u mnie wynosi 28 Ohmów (jaki ma być w 1Z), a napięcie na przewodzie do N75 wynosi 6 Volt. Jeżeli potraficie mi pomóc, to bardzo Was o to proszę.... Z góry dzięki
  11. Szuder odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak świiecą te lampki przednie??? właśnie zastanawiam sie nad zakupem takich do swojej a4. jak świecą w nocy?? jak sie prezentują na żywo///??? jakie jest wykonanie??? sa lepsze od sonarów??? nie parują w zimie??? jak swiecą ringi?? można zmienić kolor ringów??? duzo pytan... jesli to mozliwe to prosze o odpowiedzi pozdrawiam
  12. wychodzi na to ze to nie wina czipsa, tylko czujnika, co wykazało na VAG'u auto po czipsie dostało wiekszego ciśnienia doładowani i wysrał się czujnik (auto ma 11 lat) pokazało taki błąd: 00575 17-10 Intake Manifold Pressure Control Difference Intermittent Co to jest za błąd? Co trzeba zrobić, żeby usunąć usterkę i gdzie mogę tego dokonać Proszę o analizę tego błędu i pomoc pozdrawiam Szuder
  13. widze, ze jest duuuze zainteresowanie... szykuje sie duzy spot... super.. czym wiecej nas, tym lepiej... oby pogoda dopisała... pozdrawiam i do zobaczenia:)
  14. jak doprowadze auto do poprawnego działania, to powiem gdzie chipowałem... ... ale to nie jest wina czipa, tylko czujnika... zresztą zaobaczymy jak sie sprawa zakończy:) o czym oczywiscie napisze
  15. Fajnie... Czym więcej nas tym lepeij... Bedzie wesoło...
  16. Szuder odpowiedział(a) na Szymoonk temat w Audi A4 B5
    jak wymienisz, to daj znać czy jest poprawa... ja musze pożyczyć od kogoś sprawne N75 i załozyć do swojego i zobacze czy bedzie poprawa, o wynikach, oczywiści napisze...
  17. OK!! Super ze juz wszystko ustalone...:) Więc do zobaczenia 28 kwietnia w w/w miejscu:) Pozdro 4all
  18. Szuder odpowiedział(a) na Szymoonk temat w Audi A4 B5
    ja też mam taki problem, który mi nie daje spokoju... czy wymiana N75 pomoże????? czy to jest wina tego zaworka??? mechanik powiedzial mi, ze musze wymienic czujnik cieśnienia doładowania znajdujacy sie w ECU...
  19. czy w 1Z w turbo są kierowniczki??
  20. po świętach zrobie logi, i wrzuce je na forum i poproszę o ich interpretacje.... a póki co życzę wszystkim Wesołych Świąt... [ Dodano: 08-04-2007, 20:31 ] szogun0, mów jasniej plizzzzzz.... [ Dodano: 08-04-2007, 21:10 ] szogun0, Moze mam padnięty zaworek N75?? z tego co poczytałem na forum, to inni mieli takie właśnie objawy jak ja mam, czyli na 4, 5 biegu, jak wciskam pedał gazu do spodu, to v-max = 130-140km/h i włącza się tryb serwisowy. Po wyłączeniu i włączeniu ponownym zapłonu, wszystko wracało do normy (na chwile). inni pisali, ze po wymianie N75 auto zaczęło smigać jak poprzednio... Po włączeniu zapłonu zaworek N75 ma tykać, czy nie?? U mnie tyka... więc jest Ok, czy nie??
  21. pomaluj a'la S4... bedzie super wygladac za niewielką kase.... szkoda inwestować w cały zderzak, skoro można istniejącą dokładke pomalowac... ja tak będe robił u siebie i uważam, ze to dobry pomysł... pozdro
  22. co rozumiesz przez "wiana sprzętu"??? chodzi ci o auto czy chipsa?? [ Dodano: 07-04-2007, 17:06 ] Rogalotti jesli dobrze Cię rozumiem, muszę wymienić czujnik ciśnienia doładowania, znajdujący się w sterowniku ECU???
  23. ja cały czas jestem zwarty i gotowy.... Reasumując... Czas: 28 kwietnia - weekend majowy (sobota) - jestem na 100% Miejsce: proponuje, to co poprzednio, czyli parking przy Hali na Podpromiu Godzina: 15 (moja propozycja) jeżeli macie inne propozycje, to zapraszam do ich przedstawienia... do zobaczenia
  24. pre_pl, dzięki serdeczne, za pomoc. masz racje jestem wkurzony, bo auto nie jedzie tak jak powinno:(:( jade do nich i robie logi, potem wklejam i czekam na diagnozy... z gory dzięki, dzieki...
  25. Spanky, zinterpretujesz mi logi jak je zrobie?? musze jechać do gościa który mi cipował auto, zeby zrobic logi??? Qrcze, wszystko to jest skomplikowane...:(:( Nie mam na to siły...:( Ale chce, zeby auto jechało... [ Dodano: 05-04-2007, 09:13 ] reasumując.... co mam teraz zrobić???? jakie mam podjąć kolejne kroki?? moge pojechac do firmy, ktora robila cipsa i co mam im powiedziec?? jak juz pisałem, oni twierdza ze to wina czujnika ciśnienia doładowania i ze musze go wymianić (tzn oni go wymienią a ja zapłace 500 zeta). ja chce w koncu cieszyć sie z cipsa, a nie wkurzać sie jak jade....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.