Treść opublikowana przez bushi
-
Czy warto kupić taki kluczyk z centralnym??
Hhheheh dobre pytanie mam ale chcę miec jeszcze takie >żart niestety mam otwieranie kluczykiem przez przekręcenie w zamku a jednak wygoda kluczyk scyzoryk a w nim otwieranie auta. więc jak ktoś ma opinię na temat tego sterownika z kluczykami w temacie to proszę o wypowiedz.
-
Mój Audik 2.0 130 KM ---> \m/
Ładniutka fele niczego sobie
-
Czy jest to dobra kombinacja zawieszenia??
Murzyn na tą chwilę mogę ci tylko napisać że to Supersport i tyle wiem a problem pojawia się jak koła opada w dół a nie stuka jak idzie w górę. Powiedz mi jedno czy ulanie olejem z amort objaw popsutego amorka dotyczy tych także ???? możesz mi polecic sklep z dobrymi cenami oferujący te teleskopy??
-
Drgania na kierownicy
Murzyn ja toczę w zakładzie gdzie jak odbieram tarcze to wręcz lustro bez chrpowatosci ale co do klocków to przyznam rację chocaż efekt jest b. dobry czyli rewelacyjnie czułe hamulce
-
wypryski na lakierze
Co do rdzy to spokojnie nie ma strachu a co do tych wad to podobne coś mieli rodzice w swojej A4 2001r i to tam gdzie ty pod rejestracją .Problem został załatwiony przez lakiernika i tez ci to radzę a czy malowanie całego elementu czy jakoś inaczej to juz pytanie kieruj do fachowca od malowania aut
-
[B5 AAH] Wymiana tarcz i klocków samodzielnie
Przyjemna robota jedynie w zły nastrój mogą ciebie wpędzić zapieczone śruby ja sosuję specjalnej nagrzewarki puaszczają w momencie
-
Drgania na kierownicy
Bankowo tarcze ale co do kupna to jeżeli są dość grube daje sie do toczenia czy szlifowania w specjalnych zakładach koszt nie wielki a efekt taki że możesz sie zabić przez za czułe hamulce . Nawet radzą robienie tego z nowymi. Zawsze tak w rodzinie robimy ( u nas A4 x2, + A6) ale jeden warunek muszą być odpowiedniej grubości aby nadawały się do toczenia oczywiście robią to b. precyzyjne maszyny że gładz i powierzchnia jest idealna.
-
Czy jest to dobra kombinacja zawieszenia??
I tu SebMis trafiłeś w sedno gdy kolo musi gwałtownie opaść ( dziura itp) wtedy mam bicie w lewym kole ignorowałem ten objaw ale teraz czuję że koło na małych nierównościach zaczyna skakac chyba amorek do wymiany
-
Sprzegło ("branie")
Potwierdzam zdanie kolegi wyżej ja też tak mam ale niestety taka przypadłość A4 z ładnymi latami (zużycie materiału)
-
Czy jest to dobra kombinacja zawieszenia??
Mam pytanie co sądzicie o połaczeniu sportowych amortyzatorów z orginalnymi sprężynami. Kupując auto było na sportowym zawieszeniu amortyz.+ sprężyny obniżające. Sprężyny wymieniłem na standart.> Czy ta kombinacja nie wpłynie na trwałość zawiszenia?? napiszcie co o tym sądzice??
-
[B5 2.5 TDI] nowe felgi w mojej niuni ..
co chcecie ładniutkie fele :!: :!: :!: a cena jeszcze sprawia że był to b. udany zakup
-
Czy warto kupić taki kluczyk z centralnym??
Panowie czy warto zakładać coś takiego może ktoś z was sprawdził to lub coś w podobie?? Proszę o wasze opinnie. http://www.allegro.pl/item109607596_sterownik_c_zamka_z_pilotem_kluczykiem_gratis_.html
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
PAnowie chodzi mi konkretnie czy poprawi mi się dynamika auto nie wymagam tego że nagle dostanie max speeda ale poprawi się i czy ktoś z użytkowników forum może juz wycinal kataliztor??
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Już 9 roczek zleciał mojej nuni niestety odczuwam spadek czułaości i dynamiki auta. Zastanawiam sie nad wycieciem katalizatora . Napiszcie czy warto i czy jest po wycięciu odczuwalna różnica?/
-
Co to jest za drążek??
dzięki Rob więc zostawiam.
-
Co to jest za drążek??
Więc nie warto wymontowywać?? Mimo że ze sportowego zawieszenia zostały mi tylko amorki Supersporty i ta rozpórka
-
Co to jest za drążek??
Powiem ci tylko tyle że ma kolor czerwony przechodzi za silnikiem a przed akumulatorem mocowana jest na wysokości nadkola n aniej jest naklejka Tunning i modele do których moze być założona. do czego to jest i czy warto ją wymontowywać?? Teraz zobaczyłem twoje zdjęcie tak to to dzięki jakie ma ona zadanie ??
-
Co to jest za drążek??
Aż głupio pytać o takie coś ale niech tam Pod maską z przodu z prawej strony na lewą przechodzi czerwony drążek ,mocowany jest na wysokości nadkola nad teleskopami. do czego służy ( sądzę że usztywnia jeszcze auto) jak i co daje i czy jest sens go mieć ponieważ tak uważam jest częścią sportowego zawieszenia jaki miałem w swoim aucie.W ogóle jak to się fachowo nazywa??. Sry za takie banalne pytanie ale zastanawiam się czy nie wymontować ten drążek.
-
Radio & Zmieniarka
Na bank concert ma w panelu opcje do zmieniarki . (Concert 2 jest z cd) . model zmieniarki możesz zobaczyć na allegro chyba teraz jest nawet orginał do OOOO.
-
Smutne oczy
Dokładnie jak koledzy piszą wyżej suma jaką chcesz na to wyadać decyduje o efekcie. Na początek możesz pooglądac oferty na allegro i wybrać coś dla siebie.
-
Zdjęcia mojego Avanta:-)
Witam oj b. ładniutkie autko sądzę że wiele satysfakcji ci sprawi.
-
[B5 ADP] Wakacyjny lifting mojej A4
zmainy jak najbardziej pozytywne!!!!
-
Czarna A4 nowe fele
Super w tym kolorze a4 wygląda b.elegancko (zresztą w wielu innych także heheh) szkoda że radyjko nie orginał ale nie czepiajmy sie autko masz z super prezencją.
-
moja a4
LAmpeczki ( przód i tył) pierwsza klasa!!!!! sam zakładałeś jak tak to proszę poleć gdzie takie można dostać.
-
Ciepło z klimy
A samo skorygowanie błędów na VAG-u nie pomogło? co do czynnika to musiałaby być duża nieszczelność aby wszystko w tym czasie zleciało ale warto i to sprawdzić.