Treść opublikowana przez Linarr
-
Strefa Śmiechu
to jest dowcip miesiąca a nawet dekady :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
:grin: :grin: przecież bedzie miał zapłacone za komplet to co on pier**li- Nowicjusz - wątek powitalny
? nic nie widać- Takie tam B5 quattro... :)
narazie sie wypstrykałem z $- Takie tam B5 quattro... :)
na lato planuje 235/40 to już wogóle będzie- Takie tam B5 quattro... :)
gdzie 215 na 8j felgę ja mówię stanowcze NIE tym waszym rantom i naciągom a co do gleby to nie wiem czy coś będę robił.. teraz i tak zderzakiem zawadzam jak wyjeżdżam z podwórka ale moze dlatego że połamany- Takie tam B5 quattro... :)
w końcu może będzie można ruszyć jakoś szybciej bez zerwania przyczepności- Takie tam B5 quattro... :)
kupiłem zimówki:) dunlopy wintersport 3D 225/40/18 guzior stroi fury pod Rzeszowem;)- Strefa Śmiechu
kto wpada na impre do Adofa- swap 4,2 lub 2,7 biturbo
pakuj abz+turbo:) 500-600 koni wyciskasz za 25-30k z robocizną- Takie tam B5 quattro... :)
guzior bierze 15k za swapa od a do z a emu jutro podam bo w pracy jestem:)- Takie tam B5 quattro... :)
w EMU ustawia się mnożnik obrotomierza w programie licznika nic nie mieszałem- Takie tam B5 quattro... :)
na początku tak mało bo nie otwierało do końca klapek w dolocie to spięliśmy je na stałe na otwarte co z miejsca dodało 25 koni potem strojenie i jest już ok Te klapki się zrobi, teraz trochę dół się spsuł i jest taki ciut inny dźwięk silnika nowy zakup ciekawe czy fis sprawny- Strefa Śmiechu
to są samozwańcy nie żadni znawcy- Spociki Łódzkie
:eusathink: :dontknow: to po co zmieniasz budę :cool1:- Spociki Łódzkie
auta się kupuje w full opcji- Spociki Łódzkie
a u mnie nie ma żadnego takiego placu do polatania- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja mam 2 zmianę- Strefa Śmiechu
- Takie tam B5 quattro... :)
a po co w klubie mondeo zostanę jeszcze dłuugo dziś byłem na storjeniu wynik to 281 kucy i 390 niutuff. Jestem z niego zadowolony dolot trzeba zrobić kompletny bo go praktycznie nie ma i wydech do poprawki, a teraz paliwo pb95- Takie tam B5 quattro... :)
wiadomo ja żadnego auta nie zostawiam seryjnego to jest choroba ale cieszę się że tylko taką mam- Takie tam B5 quattro... :)
ponadto była mała demolka wybierak biegów był połamany więc wymieniłem na inny, z RSa jest sztywny czyli mało używany:) teraz biegi wchodzą elegancko- Takie tam B5 quattro... :)
w środku to niewiele słychać raczej silnik niż wydech- Takie tam B5 quattro... :)
w myśl zasady nie umiem jeździć ale lubię nagraliśmy takie o coś https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84411374&v=uarXPltjuN8&x-yt-ts=1421828030 https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84411374&v=CFQbuGgtH4A&x-yt-ts=1421828030 na 2 biegu wyciąga ok 102-103 czyli na gpsie nie przekroczy 100 ale i tak jest za***iście - Strefa Śmiechu