Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Linarr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Linarr

  1. będą
  2. felgi felgami ale w między czasie zbieram graty głowice oddane do regeneracji (pewnie ze 2 tyg się zejdzie..) mam też elektroniczną przepustnicę 83mm oraz moduł DBW do EMU, a to w celu wyeliminowania silniczka krokowego
  3. jak już Ci się znudzi ta moc to w 2016 możemy ją uturbić ale zapisać w kolejkę się musisz najlepiej już teraz :grin:
  4. teraz dopiero zobaczyłem że masz rsa hamowałeś go?
  5. jeszcze długo nie a filmik będzie za miesiąc, jestem w trakcie modów
  6. ja mam teraz et 33 to prawie to samo http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64675-b5-battalion/?p=4388948
  7. bo byście pewnie chcieli każdą śrubkę obejrzeć a fura nie skończona, maski nie otworzę
  8. widziałem w dziale sprzedam i powiem tak.. teraz mam wiele ramion a na lato chcę jakieś 5 ramienne
  9. a jakie to a takie?
  10. żona to nie rodzina
  11. hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  12. co myślicie o takich felach do mojej fury? http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/51/15/18/50/5115185030
  13. Linarr odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jakoś ciepło się tu zrobiło
  14. mistrz
  15. jaki zachłanny
  16. Linarr odpowiedział(a) na gigss temat w Audi A4 B5
    ja w 2,5 gnoju miałem temp na poziomie 70st, jak go trochę poganiałem ( ) to do 83 nawet dochodziło też podejrzewałem termostat ale że ten złom miał wylecieć spod maski to olałem temat. Możesz np zasłonić chłodnicę kartonem zobaczysz czy coś się temp podniesie bo nie będzie się tak wychładzał płyn
  17. w środku jest za głośno.. zobaczymy co będzie po x-pipie
  18. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SHeKC7BxgmU https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=c9lMtwKAVDY
  19. noooo muszę je tylko guziorowi spod regału wyciągnąć taki o wydech dziś założyliśmy 2x 2,25 cala powiem tak... jak to drze jape oj jak bardzo guzior bije gruchę dla mnie jest trochę za głośno.. poniżej 2k rpm buczy że głowa pęka powyżej już jest lepiej. Narazie setup wygląda tak że każda głowica ma swoją rurę, zrobimy X-pipe i zobaczymy jaki będzie efekt
  20. felgi się pakuje pojedyńczo w karton
  21. to muszę adaptery dorobić.. tydzień fura będzie stała

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.