Treść opublikowana przez MŁODZIAN
-
nagłośnienie w avancie
nie potrzebuje właśnie czegoś mocnego tylko chcem żeby grały mi wszystkie głośniki mam gdzieś nawet jakąś tube blaupnkt ze wzmacniaczem z poprzedniego samochodu ale nawet szkoda mi miejsca w bagażniku żeby to tam włożyć
-
nagłośnienie w avancie
witam muszę się wziąć w końcu za nagłośnienie w samochodzie bo jak kupiłem audi okazało się że ktoś wcześniej wyciągnął suba z bagażnika więc mam tylko nagłośnienie w przednich drzwiach. moje pytanko brzmi jaki mam zamontować sub czy są jakieś różnice co do roku czy coś w tym rodzaju.oryginalne nagłośnienie nokia
-
17" (ET45 7,5 x 17 ) z c6 do mojej b5?
mój kumpel ma identyczne w passacie B5 i otwór u niego jest 57.1
-
witam. wie ktos moze gdzie znajde termostat w audi a4 b5 1.8. Gdzie go szukac?
termostat znajdziesz pod alternatorem 2xśruba 10i wyciągasz termostat
-
Jaki kolor Alu do granatowego Avanta? Pomocy!
ja bym stawiał na srebrne
-
Czy te koła do mnie wejdą? POMOCY!
pozostaje allegro
-
17" (ET45 7,5 x 17 ) z c6 do mojej b5?
dystans musisz dopasować żeby koła ci nie tarły o nadkola albo za daleko nie wystawały. czytaj jak pisał mesiah 13mm i 17mm wtedy będzie na równo z nadkolem.otwór centrujący musisz zmienić na 57.1 bo taki ma właśnie twoja audi-otwór centrujący nie ma nic do dystansu chodzi o to żeby felaga się równo osadziła pozdro
-
a4 b5 pomoc w wyborze rozmiaru felg
wejdą bez problemu z przodu mogą troszkę wystawać za nadkole ale prezentują się bardzo dobrze. ja osobiście posiadam 17 8j 235 et 35 i jeździ mi się bardzo dobrze pozdro
-
Kompresor klimatyzacji
a nie ma możliwości przykręcenia tego sprzęgła?czy zerwał się wałek?
-
Szyba przednia lewa wydaje dziwne dźwięki przy opuszczaniu i podnoszeniu
ja miałem takie przeskoki i powodem był biały plastik prowadnicy. nic nie było widać włożyłem telefon do środka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Naprawa Pompki centralnego zamka
jak pompka chodzi a wirnik rozsypany to wystarczy sam wirnik przełożyć- woda w układzie wydechowym Audi a4 1.6
nie ma czym się przejmować ja mam to samo. dopiero jak robię dłuższą trasę to z wydechu przestaje lecieć woda- kontrolka air bagu
ja mam problem odnośnie tej kontrolki bo wszystko jest ok do póki się nie usiądzie na fotelu kierowcy więc jest to napewno ta kostka pod siedzeniem tylko czekać aż się zrobi cieplej i wyciągne fotel i ogarne te kostki- Czy te koła do mnie wejdą? POMOCY!
czasem suwmiarką ciężko podejść ja musiałem u siebie robić to sposobem,mianowicie łamałem patyczek i wkładałem do wewnątrz otworu ale najlepiej podjedź sobie na stację gdzie wymieniają opony powinni takie mieć.ja płaciłem 40zł za komplet 4szt i mierzą też sami- Czy wymienialiście już opony na letnie?
ja właśnie dzisiaj wymieniłem koła na lato. ogólnie mi się nie śpieszyło ale kupiłem nowy komplet 17'' i nie mogłem się doczekać jak to będzie wyglądało- Uszkodzona zawartość przesyłki.
jak odebrałeś paczke i sprawdziłeś bez kuriera to raczej już nic nie zrobisz trzeba to robić odrazu przy kurierze bo teraz powie że sam uszkodziłeś- Pytanie o temperaturę
po ustawieniu temp. climatronk sam steruje siłą nawiewu i temp. grzania żeby wyrównać temp w samochodzie jak dojdzie do odpowiedniej to nadmuch się zmniejszy i powietrze też będzie chłodniejsze- Jakie rozmiar opony na oryginale felgi 17 s-line 7,5 cala
225/45 najlepiej będzie wyglądało- 215/50/17 czy 225/50/17
zostałbym przy 225 i oczywiście 45 nie 50- jakie opony na felge 8Jx17 audi a4 avant b6
też będzie dobre.ja mam taki zestaw w b5 i felga dobrze wygląda- Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
może nawet mamy takie same felgi dzisiaj też założyłem ronale et35 8jx17 i też delikatnie przód wystaje.mam założone oponki szerokości 225 i myśle czy na przodzie nie zejść na 215- Audi A4 B5 1.6 benzyna, 95 rocznik. Ile kilometrów na rezerwie?
u mnie w 1.6 od zapalenia do szarpnięcia 80 km sprawdziłem z ciekawości- czyszczenie tapicerki
czyściłem kiedyś tym plakiem ze zdjęcia wyżej i nawet czyściło tylko troche czasu na tym schodziło. lepiej kupić wanisch i rozrobić z wodą i samą pianą czyścić efekt wydaje mi się bardzo dobry w tej cenie- tunel,półka drążka zmiany biegów
ja oklejałem folią carbonową bez czyszczenia i efekt dużo lepszy bo już nie mogłem na to patrzeć - Naprawa Pompki centralnego zamka