Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MŁODZIAN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MŁODZIAN

  1. nie potrzebuje właśnie czegoś mocnego tylko chcem żeby grały mi wszystkie głośniki mam gdzieś nawet jakąś tube blaupnkt ze wzmacniaczem z poprzedniego samochodu ale nawet szkoda mi miejsca w bagażniku żeby to tam włożyć
  2. witam muszę się wziąć w końcu za nagłośnienie w samochodzie bo jak kupiłem audi okazało się że ktoś wcześniej wyciągnął suba z bagażnika więc mam tylko nagłośnienie w przednich drzwiach. moje pytanko brzmi jaki mam zamontować sub czy są jakieś różnice co do roku czy coś w tym rodzaju.oryginalne nagłośnienie nokia
  3. mój kumpel ma identyczne w passacie B5 i otwór u niego jest 57.1
  4. termostat znajdziesz pod alternatorem 2xśruba 10i wyciągasz termostat
  5. ja bym stawiał na srebrne
  6. dystans musisz dopasować żeby koła ci nie tarły o nadkola albo za daleko nie wystawały. czytaj jak pisał mesiah 13mm i 17mm wtedy będzie na równo z nadkolem.otwór centrujący musisz zmienić na 57.1 bo taki ma właśnie twoja audi-otwór centrujący nie ma nic do dystansu chodzi o to żeby felaga się równo osadziła pozdro
  7. wejdą bez problemu z przodu mogą troszkę wystawać za nadkole ale prezentują się bardzo dobrze. ja osobiście posiadam 17 8j 235 et 35 i jeździ mi się bardzo dobrze pozdro
  8. MŁODZIAN odpowiedział(a) na sk8rudex temat w Audi A4 B5
    a nie ma możliwości przykręcenia tego sprzęgła?czy zerwał się wałek?
  9. ja miałem takie przeskoki i powodem był biały plastik prowadnicy. nic nie było widać włożyłem telefon do środka
  10. jak pompka chodzi a wirnik rozsypany to wystarczy sam wirnik przełożyć
  11. nie ma czym się przejmować ja mam to samo. dopiero jak robię dłuższą trasę to z wydechu przestaje lecieć woda
  12. MŁODZIAN odpowiedział(a) na norman_69 temat w 1.6
    ja mam problem odnośnie tej kontrolki bo wszystko jest ok do póki się nie usiądzie na fotelu kierowcy więc jest to napewno ta kostka pod siedzeniem tylko czekać aż się zrobi cieplej i wyciągne fotel i ogarne te kostki
  13. czasem suwmiarką ciężko podejść ja musiałem u siebie robić to sposobem,mianowicie łamałem patyczek i wkładałem do wewnątrz otworu ale najlepiej podjedź sobie na stację gdzie wymieniają opony powinni takie mieć.ja płaciłem 40zł za komplet 4szt i mierzą też sami
  14. ja właśnie dzisiaj wymieniłem koła na lato. ogólnie mi się nie śpieszyło ale kupiłem nowy komplet 17'' i nie mogłem się doczekać jak to będzie wyglądało
  15. jak odebrałeś paczke i sprawdziłeś bez kuriera to raczej już nic nie zrobisz trzeba to robić odrazu przy kurierze bo teraz powie że sam uszkodziłeś
  16. po ustawieniu temp. climatronk sam steruje siłą nawiewu i temp. grzania żeby wyrównać temp w samochodzie jak dojdzie do odpowiedniej to nadmuch się zmniejszy i powietrze też będzie chłodniejsze
  17. zostałbym przy 225 i oczywiście 45 nie 50
  18. też będzie dobre.ja mam taki zestaw w b5 i felga dobrze wygląda
  19. może nawet mamy takie same felgi dzisiaj też założyłem ronale et35 8jx17 i też delikatnie przód wystaje.mam założone oponki szerokości 225 i myśle czy na przodzie nie zejść na 215
  20. u mnie w 1.6 od zapalenia do szarpnięcia 80 km sprawdziłem z ciekawości
  21. MŁODZIAN odpowiedział(a) na vega25 temat w Audi A4 B5
    czyściłem kiedyś tym plakiem ze zdjęcia wyżej i nawet czyściło tylko troche czasu na tym schodziło. lepiej kupić wanisch i rozrobić z wodą i samą pianą czyścić efekt wydaje mi się bardzo dobry w tej cenie
  22. ja oklejałem folią carbonową bez czyszczenia i efekt dużo lepszy bo już nie mogłem na to patrzeć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.