Treść opublikowana przez czechcu
-
Proszę o analizę logów 1.8t bex
Program tylko uwypukli problemy które występują w serii, więc na wstępie ogarniasz serie a później się weź za program
-
Proszę o analizę logów 1.8t bex
Masz zrobiony program? tak
-
Proszę o analizę logów 1.8t bex
widzę że cofanie w Bexie to norma Ja wymieniłem dp, wtryski, wkład pompy paliwa, świece, gniazda wtrysków, uszczelkę kolektora dolotowego + czyszczenie przepustnicy i pewnie parę innych rzeczy i nadal to samo Jedynie na gazie przestało cofać i na PB98 jest lepiej ale nie na tyle aby to olać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba będzie trzeba auto wysprzątać jestem ciekaw czy taka frekwencja się utrzyma
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin pewnie, kilka razy wydaje mi się wspominał o tym tutaj Tak, jak sie zorganizujemy to załatwię tańszy wjazd i można jakiegoś spota se zrobić jestem za- Analiza logów 1.8T BFB
logi na Pb? jak dojdziesz co jest to daj znać bo ja walczę o paru miesięcy z podobnym stanem rzeczy- Analiza logów 1.8T BFB
temperatura wysoka na max-a turbo tam seryjne siedzi? słabo wstaje przy 2500 obr/min powinno już osiągać maxa a u Ciebie jest 3500obr/min może katalizator zapchany jaki masz przebieg?- Analiza logów 1.8T BFB
turbo coś słabo wstaje a jak masz takie korekty w 032 to za ubogo pod obciążeniem zrób logi 033 +115- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki- Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
w Poznaniu u Krotoskiego akcja obowiązuje ale ja już miałem wymieniane w 2011 w DE jeszcze (na szczęście jeszcze chodzą)- wtryski 320cc
Jeżeli chodzi o gniazda wtrysków te plastikowe to z robotą jest masakra.Wykręcenie ich w jednym kawałku graniczy z cudem a jak już pęknie to dłubanina na maxa. Oczywiście kolektor musisz zdemontować bo wszystko poleci do silnika ale wtedy nowa uszczelka pod kolektor i przyda się za jednym razem wyczyścić przepustnice. Uszczelki w aso po naście złotych- Wkład pompy paliwa 1.8T 190KM BEX
Też zakupiłem ten co Gaweł90 i pasuje ciśnienie sprawdziłem manometrem i trzyma 4 bary pod obciążeniem co będzie dalej czas pokarze. Na tą chwilę polecam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Ten spot w niedziele jest bo mam nowego chętnego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
parę ślicznotek tam się pojawiło- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
możliwe że i ja się zjawie- Buczy przy porannym odpaleniu
A do bexa jest taki sam wkład jak do reszty? zastanawia mnie wydajność pompy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam, Panowie pytanie czy znajdzie się chętny na podmianę przepływomierza do 1,8t?- Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
czy ta akcja jeszcze obowiązuje?? moje cewki to: 06A 905 115D- Głośne stukanie i przeskakiwanie lewego koła przy ruszaniu na skręconych w prawo kołach
jeżeli trzęsie podczas jazdy całą budą to przegub wewnętrzny przy skrzyni na 98%- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w niedziele jestem na chrzcinach więc nawet na spota nie mogę się za bardzo ustawiać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dawno spota nie było to fakt- Analiza logów dynamicznych Bex
Dodam tylko że na PB98 jeżeli ma to jakieś znaczenie Aby dokończyć temat to co zostało zrobione (trochę czasu minęło ale też było co robić): -założone dp+ bandaż - nowe świece bosch platy.-iryd. - zmienione wtryski na 440cc Bosch - wymieniona uszczelka pokrywy zaworów - czyszczenie przepływomierza - przegląd tipa i reszty wężyków (tip się zsunął w turbawki co powodowało przeładowanie) - nowy program ( w trakcie dopracowania) by Łukasz13 - instalacja gazowa Zostało zestrojenie wszystkiego do kupy wtedy załączę logi Podziękowania dla "niestandardowy" za pomoc w logowaniu (jakiś browar z piskiem opon wpadnie pewnego dnia do Ciebie)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale tu cisza...- Prośba o analizę logów przepływki 1.8T BFB
sprawdź tego kata bo na moje zatkany ( te błędy rozkminiałeś?) - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00