Treść opublikowana przez muunv
-
Audi b6 - felgi 19 9j Et52 z TT jakie dystanse?
Nie wprowadzaj nikogo w blad Na przod @MilUl mozesz smialo wrzucic 17mm, na tyl 20mm. Dla przykladu i wiarygodnosci. Obecnie mam felgi 19x9j et44. Przod dystans 10mm, tyl 13mm.
-
Audi b6 - felgi 19 9j Et52 z TT jakie dystanse?
Kolnierze sa od 10mm. Aczkolwiek ciezko je znalezc w dobrej jakosci. Napewno DYSTOM robi takie pierscienie z kolnierzem. Sam takie zamowilem i czekam.
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
Najpierw podaj ET, bo bez ET nie wiadomo jako dystans wrzucic. Do tego szerokosc felgi.
-
Renowacja felg?
Czego juz probowales ?
-
Znaczenie ET Felgi
Wszystko wejdzie. Nic nie bedzie ocierac.
-
Spotkania na drodze
Przed chwila czarne B7 na blchach WM przy rotundzie w Wawie. Pozdro Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
1.8t BEX Jak jeździć takim autem?
1. Roznie, nie ma na to specjalnie zasady. Ale miedzy 2.5-3k. 2. Najlepiej na najwyzszym boegu. Zalezy z jaka predkoscia jedziesz. Troche durne pytania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
No chyba, ze tak... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Wrozbita nie jestem ani nikogo nie bronie. Ale moze wlasnie cos z felgami bylo nie tak? Nie wiem Ja wyrazam tylko swoje odczucia i wrazenia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Jezeli zalozysz dystanse dobrej firmy, ktore sie nie odksztalcaja oraz maja kolnierz centrujacy to nie bedziesz moec takich problemow. Jedna z zaufanych firm jest DYSTOM. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Spokojnie wrzucaj takie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Opony 225 do felgi o szerokości 7 cali.
Co do opini na temat opon, masz oddzielnh trmat Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A7 by 7ups
Te koncowki Akrapovica to ori? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
EGR- zaślepienie
Mi wywalilo od razu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Opony 225 do felgi o szerokości 7 cali.
Smialo zakladaj. Nie powinienes miec klopotow z niczym. Jest to niby zalecany rozmiar producenta. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Niedziałający spryskiwacz szyby przedniej
Ale slychac dzwiek jakby spryski pompowaly? Ja bym zaczal od najbardziej oczywistej rzeczy. Sciagnij spryski i zobacz czy z samych przewodow leci. Moze same apryski sa wadliwe? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk