Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Wszystko spasi, tylko kolo bedzie schowane do srodka. Wejdzie bez problemu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. muunv opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Siema Dzisiaj podczas podrozy w gory, zaczalem slyszec dziwne odglosy z lewej strony auta w okolicach tarczy hamulcowej. Stojac w korku, toczac sie slychac bylo jak jakis element tarczy przy kazdym obrocie o cos ociera. Im szybciej sie toczylem, tym czesciej bylo to slychac. Po drugie, przy wciskaniu hamulca stojac, sluchac bylo jakby sie naprezala sprezyna. Gdy wciskalem lekko juz bylo to slychac i dociskajac bardziej hamulec, bylo slychac naprezenie bardziej :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. 225/40/18 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Napewno Domin Ci to ogarnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. No i pieknie wyszlo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Blenda byla troche zmachrana, byly odpryski. Zostalo mi troche plastidipa i oto efekt [emoji4] Bylo tak : Jest tak : Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Szybkie pytanie. Zamawialem na allegro APC od ADBL, napisali mi mejla, ze skonczylo im sie na stanie Proponuja mi w zamian Nielsena Cyclone APC. Brac to w zamian? Czy czekac na ADBL? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Jak porzadnie domyc szybe przednia? Zawsze po myciu (myjka, recznie) zostaje mi "zakurzony, matowy" osad w miejscu gdzie wycieraczki nie zbieraja. Jak sie tego pozbyc? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wychodzily takie grille w czerni? Podchodzi pod zderzak s line? Grill atrapa audi a4 b7 s line czarny https://www.olx.pl/oferta/grill-atrapa-audi-a4-b7-s-line-czarny-CID5-IDlKROO.html Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Poszukaj w miejscowosci Sobolew. Tam sa chlopako, ktorzy maja kilkanascie a4 b6/ b7 na czesci. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Co mnie interesuje? Kazda praca, bedzie lepsza od tej ktora mam Nie chce tam pracowac za darmo, chce tam poprostu zarobic. Zeby tam posiedziec, nawiazac znajomosci to trzeba miec punkt zaczepienia. Mam wsiac w samolot/ autobus i jechac w ciemno? Jezyka nie znam. Jedynie ang. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czyli i ja moglem na tyl wrzucic dystans 20mm przy et47 8j Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Bry Szukam informacji jak zaczac prace w Norwegii. Szalu juz dostaje w PL. Chcialbym wyjechac na kilkanascie tygodni, cos odlozyc i wrocic. Problem jest taki, ze nie mam tam nikogo znajomego, nie znam jezyka. Czy ktos z forum pracuje w N i moglby cos doradzic, ew jest jakas osoba ktora moze pomoc znalezc tam prace? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Ja obstawiam dwie szyby. W 9 sekundzie, wedlug mnie po schowaniu sie ciemnej szyby, zamyka sie jasna szyba jakby blizej koerowcy. Moze to tylko zludzenie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    8j et43 i dystans 17mm z tylu nie bedzie wystawac? Pytam z czystej ciekawosci Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tutaj to bedzie tylko kosmetyka , haha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mialem napawana fele, moge podeslac Ci foto, jesli chcesz DarkMind Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wszystko sie da Ale to zalezy od zdolnosci magika. W tamtym roku oddawalem felge mamy z Cayenne do naprawy bo wszystkoe krawezniki byly jej Jest okej, ale widac ze cos bylo kombinowane z felga. No i malowanie oczywoscie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. ~600zl Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.