Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Pozdrawiam Czarne B6 Avant widziane w Bialce Tatrzanskiej wczoraj (piatek, 29.07). Stal na przeciwko kosciola, klubowe ramki, blachy KTT. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Dam znac jak pojechalem i jak poszlo. Konkretnie do Garwolina jade Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. No ja wlasnie bede wracac kolo 14-15 w strone Wawy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. A szukales na OLX lub Allegro w Wawie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. W niedziele to sopiero bedzie sie dzialo. Wlasnie wtedy kolo poludnoa bede przejezdzac przez Krakow. Idzie to jakos objechac? Wtedy tez jest zakonczenie SDM :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Dzieki wielkie Objechalem i dalem rade, szkoda tylko, ze taka pogoda na moj urlop Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Siema. Wybieram sie do Bialki Tatrzanskiej wlasnie i moje pytanie : czy czynna juz jest obwodnica Krakowa? Jak najlepiej objechac Krakow przez te SDM? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Podlaczam sie pod pytanie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    O, dzieki wielkie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Czarne B6 Avant przed chwila pod Makiem w Garwolinie. Klubowe ramki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    A jakos jasniej co konkretnie trzeba zmienic? Bo jestem zielony w temacie kodowan Mowisz tylko o kraju, tak? W necie znalazlem cos takiego : Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Nic nie dokladalem. Na ori lampach chce to zrobic, bo z tego co wiem, wystarczy tylko zakodowac to Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Czy ktos tu z obecnych zakodowalby mi swiatla USA (obrysy)? W b7 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. muunv opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Siema Ktos mi powie jak zrobic kierunki USA w B7? Chodzi mi o to, zeby sie swiecily razem ze swiatlami z przodu ? Tak jak na zdjeciu ponizej http://i2.wp.com/nickscarblog.com/wp-content/uploads/2015/03/IMG_9637.jpg Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. To ja pomykałem , czemu Ciebie nie widziałem Bo lecialem bialym Transitem Ty zjezdzales z ronda, a ja wjezdzalem na nie w strone Wawy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Krajowa 17 (lubelska) na rondzie w Kolbieli, w strone Lublina o 4:30 ciemne b8 avant. Klubowe ramki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Czyli nie wymienia sie tu miski olejowej? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Bry Czy w tiptronicu wymienia sie olej? Nie dlugo czeka mnoe wymiana oleju w silniku i chcialbym wszystko za jednym podejsciem zrobic. Z tego co slyszalem to zdania sa podzielone. Np ASO, nie zaleca takiego zabiegu. Co Wy o tym myslicie? Wymienicie oleje w swicj skrzyniach? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. No to taki właśnie Ci polecał em, tylko moj jest "chiński brandowy" via Nexus6@Tapatalk Wiem, wiem Dzieki jak go zobaczylem to mowie, taki musze znalezc. Maly, wszedzie mozna go schowac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. 12:08 dzis, krajowa 17 w Ostrowie, lecial w strone Wawy czarny B7 Avant. Klubowe ramki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Dobra, mam. Solidnie wykonany, telefon trzyma sie super w kazdej pozycji. Silikonowe wykonczenia wszedzie. Koszt 30zl w TK Maxx. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Pozdro dla ciemno szarego czy cos takiego B7 Avant widzianego przed 19 w Wawie, zjezdzal z trasy Lazienkowskiej na Praskiej stronie gdzies na Saska Klubowe ramki, obtrabiony! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Dzieki Maly edit felg. Wpadly OEM z A6 C6. 18 8J Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Obecnie mam Ipka 6 i pod taki chce kupic uchwyt Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Kiedys, kiedys mialem ekstra uchwyt do samochodu na telefon, lecz gdzies mi zaginal. Byl sprawdzony, nie odklejal sie od szyby, telefon zawsze na swoim miejscu i super wytrzymaly. Kupilem go w TK Maxx. Potrzebuje teraz znow kupic uchwyt. Macie jakies sprawdzone uchwyty? Nie chce kupic jakiegos chinskiego chlamu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.