Treść opublikowana przez muunv
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam Czarne B6 Avant widziane w Bialce Tatrzanskiej wczoraj (piatek, 29.07). Stal na przeciwko kosciola, klubowe ramki, blachy KTT. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dam znac jak pojechalem i jak poszlo. Konkretnie do Garwolina jade Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ja wlasnie bede wracac kolo 14-15 w strone Wawy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A szukales na OLX lub Allegro w Wawie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W niedziele to sopiero bedzie sie dzialo. Wlasnie wtedy kolo poludnoa bede przejezdzac przez Krakow. Idzie to jakos objechac? Wtedy tez jest zakonczenie SDM :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki wielkie Objechalem i dalem rade, szkoda tylko, ze taka pogoda na moj urlop Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema. Wybieram sie do Bialki Tatrzanskiej wlasnie i moje pytanie : czy czynna juz jest obwodnica Krakowa? Jak najlepiej objechac Krakow przez te SDM? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Podlaczam sie pod pytanie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kierunki USA w B7
O, dzieki wielkie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Czarne B6 Avant przed chwila pod Makiem w Garwolinie. Klubowe ramki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kierunki USA w B7
A jakos jasniej co konkretnie trzeba zmienic? Bo jestem zielony w temacie kodowan Mowisz tylko o kraju, tak? W necie znalazlem cos takiego : Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nic nie dokladalem. Na ori lampach chce to zrobic, bo z tego co wiem, wystarczy tylko zakodowac to Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ktos tu z obecnych zakodowalby mi swiatla USA (obrysy)? W b7 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kierunki USA w B7
Siema Ktos mi powie jak zrobic kierunki USA w B7? Chodzi mi o to, zeby sie swiecily razem ze swiatlami z przodu ? Tak jak na zdjeciu ponizej http://i2.wp.com/nickscarblog.com/wp-content/uploads/2015/03/IMG_9637.jpg Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
To ja pomykałem , czemu Ciebie nie widziałem Bo lecialem bialym Transitem Ty zjezdzales z ronda, a ja wjezdzalem na nie w strone Wawy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Krajowa 17 (lubelska) na rondzie w Kolbieli, w strone Lublina o 4:30 ciemne b8 avant. Klubowe ramki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy w Tiptronic wymienia sie olej?
Czyli nie wymienia sie tu miski olejowej? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy w Tiptronic wymienia sie olej?
Bry Czy w tiptronicu wymienia sie olej? Nie dlugo czeka mnoe wymiana oleju w silniku i chcialbym wszystko za jednym podejsciem zrobic. Z tego co slyszalem to zdania sa podzielone. Np ASO, nie zaleca takiego zabiegu. Co Wy o tym myslicie? Wymienicie oleje w swicj skrzyniach? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki uchwyt do telefonu?
No to taki właśnie Ci polecał em, tylko moj jest "chiński brandowy" via Nexus6@Tapatalk Wiem, wiem Dzieki jak go zobaczylem to mowie, taki musze znalezc. Maly, wszedzie mozna go schowac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
12:08 dzis, krajowa 17 w Ostrowie, lecial w strone Wawy czarny B7 Avant. Klubowe ramki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki uchwyt do telefonu?
Dobra, mam. Solidnie wykonany, telefon trzyma sie super w kazdej pozycji. Silikonowe wykonczenia wszedzie. Koszt 30zl w TK Maxx. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla ciemno szarego czy cos takiego B7 Avant widzianego przed 19 w Wawie, zjezdzal z trasy Lazienkowskiej na Praskiej stronie gdzies na Saska Klubowe ramki, obtrabiony! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dzieki Maly edit felg. Wpadly OEM z A6 C6. 18 8J Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki uchwyt do telefonu?
Obecnie mam Ipka 6 i pod taki chce kupic uchwyt Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki uchwyt do telefonu?
Kiedys, kiedys mialem ekstra uchwyt do samochodu na telefon, lecz gdzies mi zaginal. Byl sprawdzony, nie odklejal sie od szyby, telefon zawsze na swoim miejscu i super wytrzymaly. Kupilem go w TK Maxx. Potrzebuje teraz znow kupic uchwyt. Macie jakies sprawdzone uchwyty? Nie chce kupic jakiegos chinskiego chlamu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk