Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Wątpie, żeby przy przełączaniu piosenki wyskakiwał ERROR. Ja mam nutke 60 minut i jak klikam następna to leci od nowa.
  2. Jaki jest koszt +/- dołożenia Q?
  3. U mnie kolego jest to samo. Przyczyna? Guz na oponie
  4. Spróbuj nagrać muzykę na najwolniej jak się da, jeśli to nie pomoże to polecam kupić płytkę do czyszczenia lasera. Możliwe, że laser jest winny.
  5. Gleba! Mocno w dół!
  6. Napisałem wyraźnie, że 18" + go przyglebić Jesli ma ori zawias. Bo na 1BA obnizaç według mnie nie trzeba ale to kwestia gustu.
  7. Przerabiam to samo Orleando. Na 18" bedzie wygladac nieziemsko i na glebie Ale na 17" troszke lepszy komfort jazdy
  8. Siemanko
  9. Polecacie firme felg TOMASON??
  10. 10mm do mnie nie wejdzie bo nie bedzie sie miala na czym felga trzymac czy jakos tak, z tego co zrozumialem od Pana, ktory sie tym zajmuje. 15mm bedzie za duzo bo bedzie trzec. Wiec trzeba szukac innych felg
  11. Jakie maxymalne ET moze byc? Bo z tego co wiem to nie ma dystansow 8mm...
  12. A jakie dystanse wsadzic, zeby uzyskac ET 35? Bedzie trzeba zmieniac sruby? I czy na 18 nie bedzie za twardo? Mam zawias 1BE
  13. Daj znac co i jak, okej?
  14. Tak się prezentuje teraz, post przed chwilą edytowany Niestety musiałem zdjąc fele widoczne na foto i założyłem 16" na parę dni ale już nowe szykują się do auta!
  15. Siemanko! Mam do kupienia felgi, widoczne na zdjęciu poniżej. Moje pytanie jest takie.. Czy wejdzie opona o profilu 45? I czy przy skręcie opona nie będzie o nic ocierać? Są to ori od RS6 C5. Z tego co wiem, obecnie na tych felgach, które chce kupić jest opona 235 lub 225 / 40. No i najważniejsze. Czy ori śruby z alu 16" będą pasować do felg 18" ET 35? Nie będą za krótkie? W 16" ET jest około 43.
  16. No oby tak bylo Bo mam, a raczej nie mam zbyt duzych zdolnosci manualnych Ktos moglby podeslac link do tematu o montazu tego?
  17. 17" na zime? Ja bym sie zastanawial nad tym.. Wydaje mi sie, ze na zime to idealne sa 16" i opona 55
  18. Chce oryginały AUDI felgi Tylko nie wiem czy 17 czy 18.. Chce miec komfort bo wszyscy wiedzą jakie mamy drogi A czy na 18" opona 45mm nie będzie ocierać? Mam zawias s-line
  19. Sprawdź w radiu czy są podłączone w ogóle
  20. Martwi mnie tylko to czy się nie pogną..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.