Treść opublikowana przez muunv
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Oryginalne Radio b7 jak nagrac dobrze muze
Wątpie, żeby przy przełączaniu piosenki wyskakiwał ERROR. Ja mam nutke 60 minut i jak klikam następna to leci od nowa.
-
[B6 BFB] A4 B6 1.8 T, czarny froncik
Jaki jest koszt +/- dołożenia Q?
-
Huczenie po zmianie kół
U mnie kolego jest to samo. Przyczyna? Guz na oponie
-
Oryginalne Radio b7 jak nagrac dobrze muze
Spróbuj nagrać muzykę na najwolniej jak się da, jeśli to nie pomoże to polecam kupić płytkę do czyszczenia lasera. Możliwe, że laser jest winny.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [B6 BFB] A4 B6 1.8 T, czarny froncik
Gleba! Mocno w dół!- Jakie felgi do b6 ?
Napisałem wyraźnie, że 18" + go przyglebić Jesli ma ori zawias. Bo na 1BA obnizaç według mnie nie trzeba ale to kwestia gustu.- Jakie felgi do b6 ?
Przerabiam to samo Orleando. Na 18" bedzie wygladac nieziemsko i na glebie Ale na 17" troszke lepszy komfort jazdy- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko- Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Pierwsza liga- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Polecacie firme felg TOMASON??- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
10mm do mnie nie wejdzie bo nie bedzie sie miala na czym felga trzymac czy jakos tak, z tego co zrozumialem od Pana, ktory sie tym zajmuje. 15mm bedzie za duzo bo bedzie trzec. Wiec trzeba szukac innych felg- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Jakie maxymalne ET moze byc? Bo z tego co wiem to nie ma dystansow 8mm...- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
A jakie dystanse wsadzic, zeby uzyskac ET 35? Bedzie trzeba zmieniac sruby? I czy na 18 nie bedzie za twardo? Mam zawias 1BE- 17" czy 18"? Oto jest pytanie..
Mam zawias 1BE- Czy taka dokładka będzie pasować do A4 B6?
Daj znac co i jak, okej?- [B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
Tak się prezentuje teraz, post przed chwilą edytowany Niestety musiałem zdjąc fele widoczne na foto i założyłem 16" na parę dni ale już nowe szykują się do auta!- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Siemanko! Mam do kupienia felgi, widoczne na zdjęciu poniżej. Moje pytanie jest takie.. Czy wejdzie opona o profilu 45? I czy przy skręcie opona nie będzie o nic ocierać? Są to ori od RS6 C5. Z tego co wiem, obecnie na tych felgach, które chce kupić jest opona 235 lub 225 / 40. No i najważniejsze. Czy ori śruby z alu 16" będą pasować do felg 18" ET 35? Nie będą za krótkie? W 16" ET jest około 43.- Czy taka dokładka będzie pasować do A4 B6?
No oby tak bylo Bo mam, a raczej nie mam zbyt duzych zdolnosci manualnych Ktos moglby podeslac link do tematu o montazu tego?- 17" czy 18"? Oto jest pytanie..
17" na zime? Ja bym sie zastanawial nad tym.. Wydaje mi sie, ze na zime to idealne sa 16" i opona 55- 17" czy 18"? Oto jest pytanie..
Chce oryginały AUDI felgi Tylko nie wiem czy 17 czy 18.. Chce miec komfort bo wszyscy wiedzą jakie mamy drogi A czy na 18" opona 45mm nie będzie ocierać? Mam zawias s-line- Tylne głośniki nie graja. pomocy:)
Sprawdź w radiu czy są podłączone w ogóle- 17" czy 18"? Oto jest pytanie..
Martwi mnie tylko to czy się nie pogną.. - [B6 BFB] A4 B6 1.8 T, czarny froncik