Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ozi58

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ozi58

  1. Witam, mam również w planach założyć kamerkę ale mam pytanie czy będzie pasować do polifta, czujniki tylko tył? Kamerę kupujemy ntsc czy pal?
  2. Witam mam pytanie czy kamerka będzie pasować do polifta, elektryczna klapa, brak przycisku P i czujniki tylko tył?
  3. ozi58 odpowiedział(a) na bartek1561 temat w Pomorskie
    Hej, podpinam się pod temat, gdzie przyciemnić szyby trójmiasto ewentualnie Tczew?
  4. To może ja odświeżę temat jak to jest z mmi 3gbasic posiadam dwa sloty SD i pod spodem DVD auto polift? Czyta z SD czy tylko z DVD czy może w ogóle? ?
  5. Akurat tego nie oczekiwałem że na spocie to się zrobi?. Chodziło mi o spot, że fajnie by było kiedyś zawitać. Temat spolszczenia ogarniam właśnie, można kupić na allegro plik wraz ze wsparciem telefonicznym który się instaluje z kart sd. Mapa, lektor pl i spolszczenie 200zl lub można zaryzykować ściągnąć z chomik.pl ale krążą plotki że uwala MMI. W Pruszczu AZ za 350 robią
  6. No właśnie o to mi chodziło? ale najważniejszy temat czyli s/s wyłączony. Pozostał temat spolszczenia mmi i map... chętnie na taki spot bym sie wybrał
  7. Ok dzięki, ale na razie się wstrzymam. Auto u mechanika, padł rozrusznik i pojawił się problem z długim kręceniem silnika?
  8. Witam forumowiczów, poszukuję kogoś z Trójmiasta aby po wyłączać parę niedogodności w nowym nabytku, s/s, pasy itp?
  9. Interesują mnie te w granicach 200-300zł te co są na olx , ale z tego co czytam to podobno większość z Chin i wołają sobie podwójnie. Wystarczą one do uzytku prywatnego?
  10. Witam, podłączam się pod temat. Gdzie zakupić kabel z VCDS PL? OLX, Aliexpress może jakiś link? Kabel do użytku prywatnego, auto świeżo kupione i chce powyłączać start-stop itp...
  11. ozi58 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Panowie ponawiam prośbę może ktoś z użytkowników posiadaczy owego zawieszenia sprawdzi czy tak samo sie dzieje. Ewentualnie niech Pan Dystrybutor Skv się wypowie
  12. ozi58 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Tak, mamy własny warsztat z zapewniam że wszystko w montażu było zachowane.
  13. ozi58 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Nie ma to jest nowe zawieszenie ma może z miesiąc i 1000km zrobione
  14. ozi58 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Witam Użytkowników owego zawieszenia mam pytanie czy to normalne zjawisko pokazane na filmie??? 20170401_162631 (online-video-cutter.com) (1).mp4
  15. ozi58 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Oczywiście, wiem po sobie jak długo czekałem aby ktoś się wypowiedział na temat zawieszenia.
  16. ozi58 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Witam serdecznie stałem sie posiadaczem owego zawieszenia czy szczęśliwym okaże się w przyszłosći Poprzednio w starym aucie miałem MS byłem zadowolony, te zakupiłem dla odmiany. A więc tak kontakt z firmą ESEN oceniam na 5 można także porozmawiać z osobą odpowiedzialną na forum w celu porady. Paczka dostarczona na drugi dzień, zawieszenia zapakowane starannie. Montowałem osobiście bez żadnych problemów dzisiaj jestem po geometrii i jest git. Co prawda dużo km nie robię ale oczywiście będę informował jak coś będzię się działo
  17. Panowie podpinam się pod temat. W moim adr jest tak samo podczas gwałtownego przyspieszania lub przy gazowania. Klima się wyłącza na chwilę i zarazem włącza. Co daje znać po przekaźniku ,,cyka". Wystarczy że na postoju nagle przy gazuję klima się wyłączy i po unormowaniu się obrotów ,,800-900" załącza się z powrotem. Jeżeli chodzi o schłodzenie auta nie ma to wpływu ponieważ te odstępy są bardzo krótkie. Podczas normalnej jazdy nie ma problemu. Czytałem że jest to celowe aby zachować moc silnika. To prawda?
  18. Panowie podpinam się pod temat. W moim adr jest tak samo podczas gwałtownego przyspieszania lub przy gazowania. Klima się wyłącza na chwilę i zarazem włącza. Co daje znać po przekaźniku ,,cyka". Wystarczy że na postoju nagle przy gazuję klima się wyłączy i po unormowaniu się obrotów ,,800-900" załącza się z powrotem. Jeżeli chodzi o schłodzenie auta nie ma to wpływu ponieważ te odstępy są bardzo krótkie. Podczas normalnej jazdy nie ma problemu. Czytałem że jest to celowe aby zachować moc silnika. To prawda?
  19. ozi58 odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4 B5
    czyli wklejam w którymś miejscu w lampie dodatkową ori oprawkę od pozycji z pomarańczowa żarówką zasilanie podłączam z pozycji i ta świeci cały czas a kierunek zostaję jak oryginał
  20. ozi58 odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4 B5
    Panowie a jak to ma się do lamp przed liftowych? Jest sens to robić? będzie taki sam efekt jak lifcie? Mam także pytanie odnośnie podłączenia oprawek. Jak to powinno się robić, rozumiem że ma być oddzielna oprawka z żarówka dwuwłóknową, i ową oprawkę mocujemy w którym miejscu? Tam gdzie ori oprawka?
  21. A można coś jaśniej? Nie bardzo rozumiem co z tego linku wywnioskować? Jest coś do ADR-a? I czy dobry kanał wskazałem odpowiedzialny za temperaturę? Dla ADR takie wartośći znalazłem 003,0,funkcje podstawowi 003,1,liczba obrotów silnika,,wartość zadana: 760...960 U / min 003,2,bateria -,spannung,wartość zadana: 12.0...14.5 V 003,3,chłodziwo -,temperatur,wartość zadana: 80...105 ° C 003,4,powietrze zaczynający ssący -,temperatur,19.5 ° C = Ersatzwert przy błędzie przy G42
  22. Panowie mam pytanie w którym bloku na vagu można sprawdzić ową temperaturę? Czyżby nie w tym kanale kolumna 4? a nie powinno być tam 19,5? w takim razie jest u mnie ten czujnik? rok 1997 auta podobno po 95 już były montowane STATYCZNE: Grupa 003: VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs
  23. Panowie mam pytanie w którym bloku na vagu można sprawdzić ową temperaturę? Czyżby nie w tym kanale kolumna 4? a nie powinno być tam 19,5? w takim razie jest u mnie ten czujnik? rok 1997 auta STATYCZNE: Grupa 003: http://vaglog.pl/log_215162.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.