Treść opublikowana przez Patrykbor
-
[B5 AFN] Mój poczciwy avancik(seryjny)1996r. 1.9TDI 110ps
ma jedną lampę po lifcie i grilla
-
[B5 AJM] Woda leci na nogi
wiem ale nie wiem jak się za to zabrać może ktoś wie jak się za to zabrać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.elblag24.pl/elblag,ogrody_sie_rozrosna,17489,0,0,0.html?PHPSESSID=7d85e4236a827feb82582004b6fd5d87 no może się doczekamy parkingu podziemnego i będzie można się spotykać w zimę spokojnie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Piątek 17.00 pod carefur bliżej autoradexu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:shocked:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A co powątpiewasz w prawdziwość przebiegu Jak Alvaro zechce nasz zaszczycić swoją obecnością to pewnie zabierze sprzęcik na CANie w telefon można tylko CANem wejsc podobno... A może Grzesiek lepiej żyć w niewiedzy bo nie wiadomo ile tam miejsc po przecinku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Co tak tu ucichło ?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Lambo
-
Urodziny "Prezesa"
Wszystkiego najlepszego życzy ekipa z Elbląga :decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie a może wpadniecie w odwiedziny e-g
-
[ALL] gra planszowa
http://andrev3.w.interia.pl/Gra_planszowa.pdf grał ktoś w to
-
[ALL] Co sądzicie o tym radyjku ??
http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=9138&highlight=lafayette+zeus tu masz coś napisane
-
[B5 AJM] Woda leci na nogi
mi się wydaje ze to chyba nagrzewnica będę musiał rozebrać i obadać bo cieknie nawet jak klima jest wyłączona tylko nie wiem jak się tam dobrać do niej
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
fajnie to wyglądało
-
[ALL] CB radio ręczniak - które ??
A ja postawie na Cobre . http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=759 Tu masz trochę na jego temat [br]Dopisany: 07 Październik 2008, 18:58_________________________________________________http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=9746 trochę o inteku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A4 kombi co stało koło mojego i ma 160 km Na razie mi pasi ale czas pokaże
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.a4-klub.pl/smf/b7_brd_sedan_przejscie_z_fwd_na_quattro_czy_mozliwe-t47550.0.html Jeszcze się nie pochwalił a już chce rezać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ponoć już kupił
-
[B5 ADR] Stukanie w prawym kole podczas wciskania sprzęgła przy zmianie biegów
Powiem ze jak ja tak miałem tylko ze w innym aucie po wymianie przegubu przeszło .
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pilnuj wątku na pewno coś się skręci
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
Proszę raz drugi
-
Moje B5
ładne silnik trochę mały ale to twój wybór
-
ciekawe
Może towar jeszcze ciepły
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
Proszę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak jak mówisz