Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BLB] Dziwne objawy przyśpieszania + filmik
miałeś kiedyś 400Nm w manualu- ośce? Pewnie na jedynce i dwójce też lekko ślizga tylko Arkadius nie jest w stanie tego wyłapać bo nie wiadomo czy to koła ślizgają czy sprzęgło. Ja miałem to samo. Na jedynce jak depniesz to obroty tak szybko wzrastają że cięzko to wyczuć, ponieważ szprzęgło nie ślizga się całkowicie. U mnie sprzęgło ewidentnie ślizgało na 3 biegu- na jedynce i dwójce rzadko- a może inaczej- cięzko było wyczuć czy to już sprzęglo ślizga czy jeszcze koła. Na trójce natomiast przy 2500obr. (wtedy mam duzy wzrost momentu) obroty skakały na 3500 i wracały po chwili na 3000obr
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
ale z Was d_upy wołowe są... Przecież tam było ich widać. Jechałem pierwszy i z chyba 400m widać było auto straży gminnej na środku parkingu pod szkołą... Zdąrzyłem jeszcze zwolnić i chłopakom przez CB powiedzieć: o Straż Gminna pewnie fotoradar...
-
[B7 BLB] Dziwne objawy przyśpieszania + filmik
Ewidentnie sprzęgło... Przy ilu obr. masz max. Nm??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja w tym wieku miałem malcza 126P z brewkami na lampach i 13" fele :kox: Dawidek robimy we czwartek minispota wiesz gdzie i obczaimy Twoją B8 to widze że zmieniłeś marke, ale styl został ten sam :decayed: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolor to jedyna rzecz na plus :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
przecież to do nas nie pasuje (tarcze). Już to pisałem w innym wątku... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B7 BLB] Dziwne objawy przyśpieszania + filmik
moim zdaniem to sprzęglo. Jak zaczął szarpać to dwumas zaczyna odmawiać posłuszeństwa bo sprzęglo jest już słabe.
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Siemian to jak kasa z PZU wpłynie na konto to co rezasz przy aucie? Moze w koncu biksenon i cos jeszcze :gwizdanie: :polew: przecież BiXenon już jest. Pozostała kwota z PZU pójdzite na rozrząd i wymiane przednich wahaczy i chyba na cos jeszcze? :przebiegly: nieee... stabilizatory mam od takiego naiwniaka za darmo. Przecież było powiedziane że jak zgodze się mieszkać z Tobą w pokoju na zlocie to stabilizatory oddasz mi za darmo. Tzn na początku była wersja że dopłacasz 200zł ale to wynegocjowałeś. :decayed:
-
[B7 BLB] Dziwne objawy przyśpieszania + filmik
jak już tak ślizga sprzęgło to raczej nic mu nie pomoże... :confused4: :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to jak ja będe miał kiedyś dzieci to już wiem, żeby pod żadnym pozorem, nie kupować im motorynki bo jeszcze wyrośnie coś podobnego do Ciebie :polew:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
9964.55zł[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 17:26_________________________________________________ Siemian to jak kasa z PZU wpłynie na konto to co rezasz przy aucie? Moze w koncu biksenon i cos jeszcze :gwizdanie: :polew: przecież BiXenon już jest. Pozostała kwota z PZU pójdzie na rozrząd i wymiane przednich wahaczy
-
[B7 BLB] Dziwne objawy przyśpieszania + filmik
czyżby sprzęgło puszczało... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
oby jak najwięcej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tobie z oczu Brutal patrzy :decayed: Nie no a na powaznie- ori
-
Spoty Katowice i okolice
w pracy siedze... :confused4: czekam na wycene z PZU
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak tam? Stęskniliście się już za mną?? :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
jak tam? Stęskniliście się już za mną?? :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ori ori, Ogr codziennie wynosi cieplutkie z Douglasa :polew: :polew:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
lampy dectane są brzydkie!! Tygrys rezaj z A6
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie nie ma ktoś pożyczyć busa z czwartku na piątek, bo potrzebuje przewieźć regały ze sfery do wapienicy.
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
:decayed:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
nie no tak źle chyba nie będzie :naughty: Czekam na wycene. Powinna być dziś popołudniu albo jutro rano. No to akcje PZU pójdą w dół :polew: [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 12:40_________________________________________________ ciesz się że nie musiałeś wracać z kartonowym wyposażeniem fajne było :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ty ale ten koleś jest do mnie podobny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koledzy Ci nie mówili?