Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. w siódemce niestety często zdarzają się takie sytuacje... jak dobrze adres napisza to sięauto posuje itepe...
  2. Mnie wczoraj autko padło pod Katowicami. Rozpadła się chłodnica recyrkulacji spalin, którą miałem wymieniać w środe. Jakoś sie dokulałem do Krakowa... Objawy takie jakby się wydech odpiął. Auto wyło, całe spaliny szły pod maske i w ogóle nie jechało :confused4: :confused4:... Apropos Wąski tak jak pytałem masz takie tarcze 320x30 lub 321x30 z Ate z klockami, bo zaciski jeżdzą u mnie w bagażniku i wypadałoby to wreszczie zakładać. Pozdrawiam
  3. Obadajcie sobie ostatnie zdjęcie na tej aukcji... http://allegro.pl/item526917274_audi_s4_w_najbogatszej_wersji_22000_km_okazja.html Ciekawe czy film dodaje w zestawie :polew: :polew: Niech mi ktoś powie gdzie w Krk moge kupić tarcze i klocki (Ate) w dobrej cenie. Pozdrawiam
  4. no ale ABS dobrze działa? trzeba by sprawdzić kodowanie u kogos z 3.0 tdi... chyba że sterownik jest inny[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 11:40_________________________________________________Z elektrody: Bosch 5.3 ABS/EDS/ASR/ESP * 0?xxx: Chassis o 4 = Audi A4 (8D) / VW Passat (3B) o 6 = Audi A6 (4B) o 8 = Audi A8 (4D) * 0x?xx: Brakes o 1 = C54 (Lucas) [PR-1LZ] o 2 = FN3 (Teves/ATE) [PR-1LB] o 3 = FN2/HP2 (Dual-Piston) o 4 = FNRG-60 (Teves/ATE) * 0xx?x: Engine o 5 = 4/6/8 Cyl. Diesel o 7 = 4/5 Cyl. Gasoline o 9 = 6/8/12 Cyl. Gasoline * 0xxx?: Transmission o 3 = Manual with Low Range (only Audi A6 Allroad) o 5 = Manual o 7 = Automatic Bosch 5.7 * 0?xxx: Chassis o 4 = VW Passat o 5 = VW Passat W8 * 0x?xx: Brakes o 1 = (PR-1LZ/1ZJ) o 2 = (PR-1LB/1LE/1ZC) o 3 = (PR-1LC/1LX/1ZF/1LZ/1ZG) o 4 = (PR-1LT/1LF) * 0xx?x: Engine o 5 = (PR-T5X/T4N/T9J*/T6T/T1K/T1E/T7F*) (* with Brakes: PR-1LB/1LE/1ZC) o 7 = (PR-T0B/T10/T6V/T0D/T0F) o 9 = (PR-T7F/T9H/T9J) * 0xxx?: Transmission o 5 = Manual (PR-G0C/G0K/G0G/G0L) o 7 = Automatic (PR-G0E/G0F/G0Q) Zacisk z 3.0 tdi ten pod 320mm ma symbol FNR-G 60
  5. wszystko pasuje, potwierdzam
  6. Ja mysśle że przydałby się to przekodować tylko jaki rodzaj hamulców wybrać?? W sterowniku ABS jest 5 opcji: o 1 = C54 (PR-1LZ) o 2 = FN3 15" (PR-1LB/1LE) o 3 = HP2 16" (PR-1LX) o 3 = FNR 16" (PR-1LG) o 4 = FN3 16" (PR-1LT/1LF) o 5 = Brembo 17" (PR-1LJ) wg ETKI: o 1 = C54 (PR-1LZ) ------------------> tarcza 280x22 mm o 2 = FN3 15" (PR-1LB/1LE) -----------> tarcza 288x25 mm o 3 = HP2 16" (PR-1LX) ---------------> ?? o 3 = FNR 16" (PR-1LG) ---------------> ?? o 4 = FN3 16" (PR-1LT/1LF) ------------> tarcza 312x25 mm o 5 = Brembo 17" (PR-1LJ) -------------> tarcza 445x30 mm
  7. wydaje mi się że nic nie trzeba zmieniać, bo wszystko działa tak samo, tylko jakby skuteczniej - tak na chłopski rozum. (jak koło zostaje zablokowane to ABS "odbija" hamulec- przy większych hamulcach będzie to działać poprostu z większą częstotliwością bo hamulec będzie szybciej blokował koło- tak mi sie wydaje) Niczym w A4 jest 320mm a w A6 321mm a zacisk jest ten sam. Czyli jak będe szukał tarcz do tych zacisków to nie ma znaczenia czy będą 320 czy 321 bo oba będą pasować, czy dobrze rozumiem? Jeśli tak to które lepiej kupić??
  8. a czym się różni zacisk do tarczy 320mm od zacisku 321mm?
  9. Czy to jest zacisk pod tarcze 320mm? http://www.allegro.pl/item522574814_zacicki_zacisk_hamulcowy_jarzmo_a4_a6_cena_z_vat.html
  10. Hehe, nie no tak pytałem bo dzwoniłem do kolesia i mówi że ktoś 2 dni temu kupił to do jakiejs a4 :> :> ale że postara mi się takie załatwić. Sprawdzałeś czy to będzie wszystko pasować? Pozdrawiam
  11. oj widze że masz dużego pecha z tym autkiem turdzi... :confused4: :confused4:
  12. To Ty Jaro4444 zamówiłeś zaciski i tarcze z powyzszej aukcji?
  13. Czyli rozumiem że takie zaciski będą również pasować do mnie..?
  14. Jarol jesteś pewien że pod felunek ori audi 7x16 et42 wejdą tarcze 320mm? Dzis sprawdzałem i mam et42
  15. racja mój bład. chodziło mi czy trzeba wymieniać zwrotnice i czy ta z a6 będzie pasować.
  16. jak lekko buczy to jest to chyba normalne. u mnie też tak jest. Przejechalem 24k km i caly czas jest tak samo. W serwisie mi powiedzieli ze wszystko jest ok i te pompy lubią buczeć.
  17. do a4 b7 2.0 tdi blb
  18. odpowie mi ktoś ;]
  19. czyli jarzma z a6 pasują?
  20. może tamte ceny są z ETKI, a ETKa jest w ojro
  21. hmmm z tego co widze to te hamulce są z a6... Czy jarzmo będzie pasować?? :mysli:
  22. Chcieliście drogie auta mieć to macie drogie części. Do tych aut wszystko jest drogie i trzeba sie z tym pogodzić. Nie ma rzeczy niezniszczalnych.
  23. ja dzisiaj do wiednia na sylwka wyjezdzam wiec na spocik nie dam rady. Ostatnio latarnia staneła na drodze mojego poślizgu :confused4: Zabrakło quattro... Zrobiło się małe ała... ale w sumie szczescie w nieszczęsciu bo jakbym zawias albo lampe tylną rozwalił to dzisiaj bym sobie nigdzie nie pojechał... Tak to się będe martwił po Nowym Roku... I tak z AC pójdzie...
  24. nie wiem jeszcze. I tak pójdzie z AC.Wielkie szczęscie w nieszczęsciu bo jade dzisiaj na sylwka do Wiednia i jakbym coś rozwalił (lampa, zawieszenie) to raczej był nie pojechał. A tak to tylko blachy pogięte. Zajme się tym zaraz po nowym roku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.