Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w siódemce niestety często zdarzają się takie sytuacje... jak dobrze adres napisza to sięauto posuje itepe...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie wczoraj autko padło pod Katowicami. Rozpadła się chłodnica recyrkulacji spalin, którą miałem wymieniać w środe. Jakoś sie dokulałem do Krakowa... Objawy takie jakby się wydech odpiął. Auto wyło, całe spaliny szły pod maske i w ogóle nie jechało :confused4: :confused4:... Apropos Wąski tak jak pytałem masz takie tarcze 320x30 lub 321x30 z Ate z klockami, bo zaciski jeżdzą u mnie w bagażniku i wypadałoby to wreszczie zakładać. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Obadajcie sobie ostatnie zdjęcie na tej aukcji... http://allegro.pl/item526917274_audi_s4_w_najbogatszej_wersji_22000_km_okazja.html Ciekawe czy film dodaje w zestawie :polew: :polew: Niech mi ktoś powie gdzie w Krk moge kupić tarcze i klocki (Ate) w dobrej cenie. Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
no ale ABS dobrze działa? trzeba by sprawdzić kodowanie u kogos z 3.0 tdi... chyba że sterownik jest inny[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 11:40_________________________________________________Z elektrody: Bosch 5.3 ABS/EDS/ASR/ESP * 0?xxx: Chassis o 4 = Audi A4 (8D) / VW Passat (3B) o 6 = Audi A6 (4B) o 8 = Audi A8 (4D) * 0x?xx: Brakes o 1 = C54 (Lucas) [PR-1LZ] o 2 = FN3 (Teves/ATE) [PR-1LB] o 3 = FN2/HP2 (Dual-Piston) o 4 = FNRG-60 (Teves/ATE) * 0xx?x: Engine o 5 = 4/6/8 Cyl. Diesel o 7 = 4/5 Cyl. Gasoline o 9 = 6/8/12 Cyl. Gasoline * 0xxx?: Transmission o 3 = Manual with Low Range (only Audi A6 Allroad) o 5 = Manual o 7 = Automatic Bosch 5.7 * 0?xxx: Chassis o 4 = VW Passat o 5 = VW Passat W8 * 0x?xx: Brakes o 1 = (PR-1LZ/1ZJ) o 2 = (PR-1LB/1LE/1ZC) o 3 = (PR-1LC/1LX/1ZF/1LZ/1ZG) o 4 = (PR-1LT/1LF) * 0xx?x: Engine o 5 = (PR-T5X/T4N/T9J*/T6T/T1K/T1E/T7F*) (* with Brakes: PR-1LB/1LE/1ZC) o 7 = (PR-T0B/T10/T6V/T0D/T0F) o 9 = (PR-T7F/T9H/T9J) * 0xxx?: Transmission o 5 = Manual (PR-G0C/G0K/G0G/G0L) o 7 = Automatic (PR-G0E/G0F/G0Q) Zacisk z 3.0 tdi ten pod 320mm ma symbol FNR-G 60
-
[ALL B7] Czy fotele od B6 będą pasowały do B7 ?
wszystko pasuje, potwierdzam
-
[RS4 B7] Gwarancja na amortyzatory
:polew:
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
Ja mysśle że przydałby się to przekodować tylko jaki rodzaj hamulców wybrać?? W sterowniku ABS jest 5 opcji: o 1 = C54 (PR-1LZ) o 2 = FN3 15" (PR-1LB/1LE) o 3 = HP2 16" (PR-1LX) o 3 = FNR 16" (PR-1LG) o 4 = FN3 16" (PR-1LT/1LF) o 5 = Brembo 17" (PR-1LJ) wg ETKI: o 1 = C54 (PR-1LZ) ------------------> tarcza 280x22 mm o 2 = FN3 15" (PR-1LB/1LE) -----------> tarcza 288x25 mm o 3 = HP2 16" (PR-1LX) ---------------> ?? o 3 = FNR 16" (PR-1LG) ---------------> ?? o 4 = FN3 16" (PR-1LT/1LF) ------------> tarcza 312x25 mm o 5 = Brembo 17" (PR-1LJ) -------------> tarcza 445x30 mm
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
wydaje mi się że nic nie trzeba zmieniać, bo wszystko działa tak samo, tylko jakby skuteczniej - tak na chłopski rozum. (jak koło zostaje zablokowane to ABS "odbija" hamulec- przy większych hamulcach będzie to działać poprostu z większą częstotliwością bo hamulec będzie szybciej blokował koło- tak mi sie wydaje) Niczym w A4 jest 320mm a w A6 321mm a zacisk jest ten sam. Czyli jak będe szukał tarcz do tych zacisków to nie ma znaczenia czy będą 320 czy 321 bo oba będą pasować, czy dobrze rozumiem? Jeśli tak to które lepiej kupić??
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
a czym się różni zacisk do tarczy 320mm od zacisku 321mm?
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
Czy to jest zacisk pod tarcze 320mm? http://www.allegro.pl/item522574814_zacicki_zacisk_hamulcowy_jarzmo_a4_a6_cena_z_vat.html
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
Hehe, nie no tak pytałem bo dzwoniłem do kolesia i mówi że ktoś 2 dni temu kupił to do jakiejs a4 :> :> ale że postara mi się takie załatwić. Sprawdzałeś czy to będzie wszystko pasować? Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
oj widze że masz dużego pecha z tym autkiem turdzi... :confused4: :confused4:
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
To Ty Jaro4444 zamówiłeś zaciski i tarcze z powyzszej aukcji?
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
Czyli rozumiem że takie zaciski będą również pasować do mnie..?
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
Jarol jesteś pewien że pod felunek ori audi 7x16 et42 wejdą tarcze 320mm? Dzis sprawdzałem i mam et42
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
racja mój bład. chodziło mi czy trzeba wymieniać zwrotnice i czy ta z a6 będzie pasować.
-
[B7 BLB] Problem ze skręcaniem
jak lekko buczy to jest to chyba normalne. u mnie też tak jest. Przejechalem 24k km i caly czas jest tak samo. W serwisie mi powiedzieli ze wszystko jest ok i te pompy lubią buczeć.
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
do a4 b7 2.0 tdi blb
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
odpowie mi ktoś ;]
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
czyli jarzma z a6 pasują?
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
może tamte ceny są z ETKI, a ETKa jest w ojro
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
hmmm z tego co widze to te hamulce są z a6... Czy jarzmo będzie pasować?? :mysli:
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Chcieliście drogie auta mieć to macie drogie części. Do tych aut wszystko jest drogie i trzeba sie z tym pogodzić. Nie ma rzeczy niezniszczalnych.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja dzisiaj do wiednia na sylwka wyjezdzam wiec na spocik nie dam rady. Ostatnio latarnia staneła na drodze mojego poślizgu :confused4: Zabrakło quattro... Zrobiło się małe ała... ale w sumie szczescie w nieszczęsciu bo jakbym zawias albo lampe tylną rozwalił to dzisiaj bym sobie nigdzie nie pojechał... Tak to się będe martwił po Nowym Roku... I tak z AC pójdzie...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie wiem jeszcze. I tak pójdzie z AC.Wielkie szczęscie w nieszczęsciu bo jade dzisiaj na sylwka do Wiednia i jakbym coś rozwalił (lampa, zawieszenie) to raczej był nie pojechał. A tak to tylko blachy pogięte. Zajme się tym zaraz po nowym roku