Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elkrecik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elkrecik

  1. Witam, mam 2 pytania. Pierwsze dotyczy chromow dookola szyb,sa zasyfione jakims bialym nalotem,nie chce zejsc podczas normalnego mycia, w szukajce znalazlem ze ktos polecal srodek Autosol do tego typu czyszczenia.... Nie bedzie za mocny, moze lepiej uzyc Tempo Drugie pytanie dotyczy lakieru: moja B6 mam troche malych rysek, lakier nie wyglada zbyt super, na necie znalazlem firme ktora zajmuje sie regeneracja: www.diamondbrite.pl wszystko all cacy, ladne fotki chlopaki na stronce maja,gwarancje itp,ale czy ktos z forumowiczow robil cos w tej firmie Slyszeliscie cos o nich Dzieki za wszelkie rady,pozdro
  2. A jezeli mam ksenony to wkladajac te Philipsy rowniez bedzie ladny efekt
  3. elkrecik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    W pasiaku kuzyna (B5 1.8 bez T), po wybebeszeniu kata zaczal glosniej chodzic i na niskich obrotach byl wkurzajacy rezonans....
  4. W Alfie 156 mialem oba wynalazki... Strumienica- szkoda kasy,kup sobie piwa za to,bedziesz bardziej zadowolony. Mugen- fakt,bardziej do japonskich wiertarek pasuje,mialem pare dni w Alfie i oddalem,pierdzi,ryczy o wieeeeleeee za glosno. Lepiej kup swiatla a jak juz tak sie uparles na wydech to zaoszczedz na Supersprinta- cudo :twisted: Mial piekny pomruk, a przy obrotach powyzej 7000 wlaczalem alarmy w autach stojacych obok hih.
  5. Zarowno Paska jak i A4 mam 5-cio biegowe. W zadnym jeszcze nie mam chipa, wiec nie moge sie wypowiedziec "co by bylo gdyby...". Mialem w lecie przyjemnosc pare dni jezdzic wlasnie awx w wersji ze skrzynia 6-biegowa. Chyba to kwestia gustu i przyzwyczajenia, ale te krotkie przelozenia wnerwialy mnie masakrycznie. Miasto,spokojna trasa- spoko, ale przy ostrzejszej jezdzie trzeba sie namachac dzwignia, kur...ca mnie brala od uzerania sie z biegami Moze wynika to przede wszystkim z drog w moim regionie- malo prostych, duzo winkli i ciagle wyprzedzanie.... Wole 5-tke
  6. Wspaniala fura, gratuluje zakupu bo wyglada i jezdzi (mam nadzieje) niesamowicie :biggrin: Po zdrawiam
  7. Dzieki za fotki w duzej rozdzielczosci - piekne, myslalem ze to Touran bo kokpit podobny. A pomyslec,ze zamiast A4 mialem Tourana 2.0 TDI kupic...... [ Dodano: 20-02-2007, 22:45 ] Aha- co to tak swieci na fotkach wnetrza po lewej stronie radia ??
  8. Ladna audiczka, gratuluje, skad jestes ?? Pozdro
  9. Poprzednie wozidlo to Touran byl ?? Jakim aparatem fotki robisz ?? A furka piekna,gratuluje :biggrin:
  10. elkrecik opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, mam pytanie dotyczace EGR. W FAQ na temat klekotow jest opisany problem z EGR, ale nie ma tam satysfakcjonujacej dla mnie odpowiedzi Podczas przegladu auta ( A4 B6 130 KM 2003r.)przed kupnem mechanik w serwisie stwierdzil ze EGR jest do wymiany, sika syfem po komorze silnikowej. Koszt nowego w serwisie to 700 zl. Sprzedajacy auta opuscil mi cene, chce go teraz wymienic. Tu mam jednak pytanko: jak ten zaworek wplywa na prace silnika? Wiem ze dopala reszte syfu, czy wplywa w widoczny sposob na kulture pracy, wibracje, kopniaka, spalanie itp ?? Dzieki za odpowiedzi
  11. Byl taki temat wałkowany na forum streetracing.pl... Nie baw sie w dolozenie turbiny, taniej bedzie kupic uzywane silnik 1.8 T i reszte gratow. Oszczedzisz i kase i duuuuzo nerwow :one: Dolozenie samej turbinki przeciez nie wystarczy, skonfigurowanie reszty gratow (to nie jest plug and play) potrafi dac w du..e :< Wiem, bo sam przerabialem (na szczescie nie w )
  12. Sam bym to chcial wiedziec...
  13. No wlasnie Spanky- napisalem ten temat bo mnie ciekawi czy jest to mozliwe, a jezeli tak, to jakie sa przyczyny takich uszkodzen ze az furak moze sie zapalic...
  14. Gratulacje, pozdrowienia dla Pań i taty :053:
  15. Witam, w dzisiejszym Auto Swiat jest artykul o pozarach w roznych samochodach, oprocz Puga 307 jest tez tam info ze auta VAG mialy problem z pożarami w wyniku awarii dwumasa. Pytam z ciekawosci- jest to mozliwe :?:
  16. Mam te opony na Passacie,dosc ciche, bardzo dobre trzymanie na suchym, na mokrym tez niezle sie spisuja. Na wiosne mysle zalozyc 17" do A4 i kupic opony i wlasnie tych opon juz 2 raz nie kupie. Moim zdaniem maja powazny minus w porownaniu z Michelinami, Dunlopami (w rozmiarze 225/45/717) ktore testowalem- strasznie zbieraja caly syf z drogi i wala nim po nadkolach i progach :|
  17. Na spocik w Rz chetnie wpadne
  18. Witam rzeszowiaka,sliczne autko :one:
  19. Sasiad ma 1.9 TDI 110 KM, 97 rok, przejechane 310 000 i smiga bez problemu Jak szukalem A4 dla siebie, ogladalem ladna B6, 2001 rok,sedan, wg. licznika 80 000 i full ksiazka serwisowa Wlasciciel sam przyznal ze licznik pewno jest krecony,po sprawdzeniu w serwisie okazalo sie ze autko w kwietniu 2006 mialo 320 000 nabite,wahacze przod do wymiany,poza tym padnieta poduszka silnika i przewod do turbinki.Rozmyslilem sie,bo przebieg dla mnie kosmos. Poza tym auto bylo w stanie idealnym- tak wiec jezeli auto jest zadbane i przebieg 192 000 faktyczny to bierz :!:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.