Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elkrecik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elkrecik

  1. Humax- a jakieego srodka do usuwania tej smoly uzyles
  2. Fajny furacz, swoja Audiczke kupilem od pierwszego wlasciciela wlasnie w Myslenicach :biggrin:
  3. Bejca piekne,powoli zaczynaja misie podobac auta z lakierem bialo -perlowym, ale fele jakies dziwne, na sile udziwnione Podobno wypas jest to coupe z nowym klekotem 335 dT :twisted: Moim zdaniem jest ladniejsze od S5
  4. elkrecik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Gratki za pieknego killa :twisted: A co do Una Turbo - dostalem baty od takiego w Rzeszowie w tamtym tygodniu,wlasciciel serwisu w ktorym serwiswalem Alfe mial taki (1.4, 140KM) . Franca tak cichociemnie wygladala, a odstawil mnie totalnie :eek:
  5. Pre_pl -dzieki wielkie, wymienilem. Dzieki za "naprowadzanie" na wlasciwy cel: zabralem sie za to od du..y strony. PS. Skad mozna zdobyc takie schematy jakie wkleiles w swojej ostatniej wypowiedzi
  6. No wlasnie... u gory jest kawalek gumy ktory chyba chroni przed wilgocia, dol jest caly z plastiku. Przy podwzaniu bokow plastik zaczyna delikatnie pekac, wiec to chyba zly sposob; czy moze ciagnac cala ta duza zaslepke do gory
  7. Ta gumka dosc mocno "siedzi". Nic nie urwe
  8. Witam, spalila mi sie zarowka w tylnej lampie, jak wyjac Wiem ze pytanie totalnie lamerskie, ale w Alfie jak raz wyciagalem pekl mi jeden z zatrzaskow, pozniej latala jak glupia, w Audi nie chce tego powtorzyc :biggrin: Czy wyciagamy ta duza gume ktora jest obok, czy moze demontujemy ktorys z boczkow Dzieki za info [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 03-05-2007, 14:33 ] temat dodany do FAQ
  9. A mi to drewno super sie podoba, na pewno lepsze od tych drewien w Mietkach, wygladajacych jak wykrojone z zestawu mebli pokojowych A auto bardzo ladne, kolor skory na pewno nie dla mnie (niepraktyczny), ale wyglada bombowo :exclaim: Szkoda ze tato Twoj 100 KM tylko wzial... Wyposazenie - hmmmm dziwne : tu Bose, skora, ladne chromy a z drugiej strony korbki w tylnych drzwiach. Ale i tak super, a opiniami o drewnie sie nie przejmuj (sorry Panowie), to nie komplet wypoczynkowy zebys na nim lezal i przezywal
  10. Pieknie teraz wyglada, bede wypatrywal na drodze z Jasla :biggrin: Blenda na tylna szybe- :eek: nawet sie nie waz tak zeszpecic auto, bedzie wygladala jak jakas bejca 316 "full m3 sticker tjuning". Czemu pod tylna tablica rejestracyjna masz jakies tasmy
  11. Mialem podobny problem w Alfie 156. W nocy, lub w bardzo ciemnym garazu odpal auto i otworz maske-pownno byc widac ktory kabel szlag trafia. W Alfie przy padnietych kablach mialem swiecaca dyskoteke
  12. Dzieki pre_pl, akurat w temacie drobnego AGD nie jestem :biggrin:
  13. Kolejna fajna fura z podkarpacia :twisted: Co to za opony Fajny bieznik maja :biggrin: Rondel :eek:
  14. Skads znam otoczenie i hacjende przy ktorej byly robione fotki... Czy czasem nie sprzedawales passata b6 granatowego z przyciemnionymi szybami Bo dzwonilem o niego... A co do - bardzo ladne :biggrin:
  15. A ja mam zalozone oryginalne Audi... Sa dosc dyskretne, a nie plachty jak w niektorych sprzetach. Poza tym Goodyear F1 ktore mam zalozone wala dosc mocno syfem wiec chlapaczy nie sciagam i finito :twisted:
  16. Coraz wiecej widac malych aut z ksenonami. Nie wiem ale czy jest jakas limitowana wersja renault clio (nie najnowszego modelu) Pytam z ciekawosci, bo jezdzac po Rzeszowie baaardzo duzo Clio spotykam z ksenonami.
  17. Jakos nie bardzo mi sie ten patent podoba :confused: Po co Ci to
  18. Sliczna maszyna, beda wieksze felgi
  19. Hihihi fajnie podsumowany rozmiar bagaznika
  20. Ogladajac te fotki "doszedlem" 2 razy :eek: A serio - ale maszyna,masakra,cos pieknego
  21. Autko fajne ale nie pisz "póki" przez "u" bo az wali po oczach :eek:
  22. Spanky- no wlasnie ja tez szukam fajnych postojowek z tymi niesymetrycznymi dziubkami...
  23. Poziek- napisalem Ci all na gg... Ma ktos jeszcze jakies info na temat DiamondBrite
  24. Poziek- a masz jakies fotki przed i po zabiegach u nich Jak dlugo to trwa, trwala jest ta warstwa Duza jest roznica w wygladzie lakieru Napisz prosze cos wiecej :biggrin:
  25. Jakos nie mam ochoty na B6 jezdzic papierem sciernym :eek: Rysek jest dosc duzo ale sa male, nikt nic nie wie o tym Diamondbrite

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.