Treść opublikowana przez elkrecik
-
Jak zlikwidować przetarcia na lakierze ?! Zobaczcie
Humax- a jakieego srodka do usuwania tej smoly uzyles
-
[B5 1.9TDI AVANT QUATTRO]Zdjecia Mojej Quattr'ówki
Fajny furacz, swoja Audiczke kupilem od pierwszego wlasciciela wlasnie w Myslenicach :biggrin:
-
335i Coupe
Bejca piekne,powoli zaczynaja misie podobac auta z lakierem bialo -perlowym, ale fele jakies dziwne, na sile udziwnione Podobno wypas jest to coupe z nowym klekotem 335 dT :twisted: Moim zdaniem jest ladniejsze od S5
-
Audi iceman - Kille !!
Gratki za pieknego killa :twisted: A co do Una Turbo - dostalem baty od takiego w Rzeszowie w tamtym tygodniu,wlasciciel serwisu w ktorym serwiswalem Alfe mial taki (1.4, 140KM) . Franca tak cichociemnie wygladala, a odstawil mnie totalnie :eek:
-
[B6 AWX] Jak sie dostać do żarówek w lampie tylnej ?
Pre_pl -dzieki wielkie, wymienilem. Dzieki za "naprowadzanie" na wlasciwy cel: zabralem sie za to od du..y strony. PS. Skad mozna zdobyc takie schematy jakie wkleiles w swojej ostatniej wypowiedzi
-
[B6 AWX] Jak sie dostać do żarówek w lampie tylnej ?
No wlasnie... u gory jest kawalek gumy ktory chyba chroni przed wilgocia, dol jest caly z plastiku. Przy podwzaniu bokow plastik zaczyna delikatnie pekac, wiec to chyba zly sposob; czy moze ciagnac cala ta duza zaslepke do gory
-
[B6 AWX] Jak sie dostać do żarówek w lampie tylnej ?
Ta gumka dosc mocno "siedzi". Nic nie urwe
-
[B6 AWX] Jak sie dostać do żarówek w lampie tylnej ?
Witam, spalila mi sie zarowka w tylnej lampie, jak wyjac Wiem ze pytanie totalnie lamerskie, ale w Alfie jak raz wyciagalem pekl mi jeden z zatrzaskow, pozniej latala jak glupia, w Audi nie chce tego powtorzyc :biggrin: Czy wyciagamy ta duza gume ktora jest obok, czy moze demontujemy ktorys z boczkow Dzieki za info [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 03-05-2007, 14:33 ] temat dodany do FAQ
-
[B6 1.9 TDI Avant] Jasna skóra..
A mi to drewno super sie podoba, na pewno lepsze od tych drewien w Mietkach, wygladajacych jak wykrojone z zestawu mebli pokojowych A auto bardzo ladne, kolor skory na pewno nie dla mnie (niepraktyczny), ale wyglada bombowo :exclaim: Szkoda ze tato Twoj 100 KM tylko wzial... Wyposazenie - hmmmm dziwne : tu Bose, skora, ladne chromy a z drugiej strony korbki w tylnych drzwiach. Ale i tak super, a opiniami o drewnie sie nie przejmuj (sorry Panowie), to nie komplet wypoczynkowy zebys na nim lezal i przezywal
-
[B5 1.8] ... na 17' - Nowe fotki
Pieknie teraz wyglada, bede wypatrywal na drodze z Jasla :biggrin: Blenda na tylna szybe- :eek: nawet sie nie waz tak zeszpecic auto, bedzie wygladala jak jakas bejca 316 "full m3 sticker tjuning". Czemu pod tylna tablica rejestracyjna masz jakies tasmy
-
a4 1.6 nie odpalapod wpływem wilgoci
Mialem podobny problem w Alfie 156. W nocy, lub w bardzo ciemnym garazu odpal auto i otworz maske-pownno byc widac ktory kabel szlag trafia. W Alfie przy padnietych kablach mialem swiecaca dyskoteke
-
[B5 1.9TDI AFN] A oto zdjecia mojego A4
Dzieki pre_pl, akurat w temacie drobnego AGD nie jestem :biggrin:
-
[B5 1.9TDI AFN] A oto zdjecia mojego A4
Kolejna fajna fura z podkarpacia :twisted: Co to za opony Fajny bieznik maja :biggrin: Rondel :eek:
-
[B5 1.9TDI AFN] A oto zdjecia mojego A4
Skads znam otoczenie i hacjende przy ktorej byly robione fotki... Czy czasem nie sprzedawales passata b6 granatowego z przyciemnionymi szybami Bo dzwonilem o niego... A co do - bardzo ladne :biggrin:
-
Chlapacze
A ja mam zalozone oryginalne Audi... Sa dosc dyskretne, a nie plachty jak w niektorych sprzetach. Poza tym Goodyear F1 ktore mam zalozone wala dosc mocno syfem wiec chlapaczy nie sciagam i finito :twisted:
-
Zarowki ! Legalność dokładanych xenonów
Coraz wiecej widac malych aut z ksenonami. Nie wiem ale czy jest jakas limitowana wersja renault clio (nie najnowszego modelu) Pytam z ciekawosci, bo jezdzac po Rzeszowie baaardzo duzo Clio spotykam z ksenonami.
-
B6 swiecące przednie kierunki jak w USA
Jakos nie bardzo mi sie ten patent podoba :confused: Po co Ci to
-
[A4 2.0 TDI] Pierwsze foto
Sliczna maszyna, beda wieksze felgi
-
[B5 1.8] Pierwsze wrażenia!
Hihihi fajnie podsumowany rozmiar bagaznika
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
Ogladajac te fotki "doszedlem" 2 razy :eek: A serio - ale maszyna,masakra,cos pieknego
-
[B5 AFN AVANT] (11.12.07r) S-Line fele 17''+ Zderzak,etc; oceny mile widziane
Autko fajne ale nie pisz "póki" przez "u" bo az wali po oczach :eek:
-
[ALL] Postojowki - jakie zarowki ?
Spanky- no wlasnie ja tez szukam fajnych postojowek z tymi niesymetrycznymi dziubkami...
-
2 pytania dotyczace:czyszczenia chromów oraz DiamondBrite
Poziek- napisalem Ci all na gg... Ma ktos jeszcze jakies info na temat DiamondBrite
-
2 pytania dotyczace:czyszczenia chromów oraz DiamondBrite
Poziek- a masz jakies fotki przed i po zabiegach u nich Jak dlugo to trwa, trwala jest ta warstwa Duza jest roznica w wygladzie lakieru Napisz prosze cos wiecej :biggrin:
-
2 pytania dotyczace:czyszczenia chromów oraz DiamondBrite
Jakos nie mam ochoty na B6 jezdzic papierem sciernym :eek: Rysek jest dosc duzo ale sa male, nikt nic nie wie o tym Diamondbrite