Treść opublikowana przez antonio
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
ile wolasz za B7? i jakie szukasz C6? jakie wymagania odośnie motoru, skrzyni oraz wyposażenia?
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
są przypadki i sam znam trzy, że auto po zakupie i po rocznym lub dłuższym użytkowaniu szło za lepszą kasę niż wydano
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
o Boże ale stracisz monety... przecież nikt Ci za to nie odda a multi i 2.0 dobrze wartościowe nie jest
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
RNS-E musi być
-
Nowicjusz - wątek powitalny
kolego tutaj się tylko witamy szukaj info nt problemu w dziale technicznym
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
CNF - nie mam zdania bo nie robiłem u nich felg jeżeli chodzi o mojego sąsiada to robi to naprawę mega
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
też coś mi świta ale chyba nigdy go nie używał.. muszę wykasować adaptacje w Tipie a nie każdy sterownik umożliwia skasowanie jej VCDSem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ma ktoś VASa?
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
wszystko na jedno kopyto teraz robione klucze pł-oczk YATO na wzrokową ocenę nie różnią sie niczym poza logiem od Neo ja bym zostawił bo te grzechotki z zestawu YT-1268 nie są za mocne
-
[B6 AVF] Quattro by Grz3si3k: 19"V, 320/288mm, projekt S-Line | (SPRZEDANY)
chłopaki robili właśnie w długich (jakiś moduł który powoduje świecenia na 30% czy jakoś tak) wladi tak ma, zerknij do niego w wątek
-
[B6 AVF] Quattro by Grz3si3k: 19"V, 320/288mm, projekt S-Line | (SPRZEDANY)
piękny kolor, miałem kiedyś taką w sedanie ale niestety bez Q kupiłbym jeszcze raz B6 (dałbym żonie) ale tym razem 1.9 Q gratuluję autka i bezawaryjności
-
B6 DIVISION
a silnik jaki ma kod?
- B7 Crew
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
same przyciski możesz przełożyć na lajcie pasują
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
kiera i taśma moduł masz odpowiedni
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
podniecił się i tyle
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
ja bym kupił unfall'a z UK w Quattro i przełożył calutki kpl. gratów i nie byłoby składanki
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
i u mnie od wczoraj snieg zagrzałem dziś trochę olej w skrzyni
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
można powiedzieć że Tczew bo do Tcz mam 6km
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
fajnie fajnie u mnie jedynie mróz a śniegu jak ni ma tak ni ma
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
jozek te zdjecia na cpn na pierwszej str to w czarnej wodzie?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
ja mam też w domu B4 1Z z przelotem jak kupowałem ją 8 lat temu to miała 239kkm od pierwszego wł z DE stare małżeństwo - dziadkowie ja zrobiłem w 2 lata 50kkm a matka teraz czyli przez 6 lat 30kkm obecnie ma 321kkm i też nic nie tykane tylko olej zmieniany i filtry przy motorze koniec OT
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
żeby C6 nie było drogie w utrzymaniu to trzeba kupić poliftowe a takie niestety kosztuje... a 1.9 jest nie do zajechania
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
akjam to już ponad 5 lat jak modzisz to A4, nie znudziło Ci się jeszcze? Kiedy zmieniasz na inny model?