Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. ile wolasz za B7? i jakie szukasz C6? jakie wymagania odośnie motoru, skrzyni oraz wyposażenia?
  2. są przypadki i sam znam trzy, że auto po zakupie i po rocznym lub dłuższym użytkowaniu szło za lepszą kasę niż wydano
  3. o Boże ale stracisz monety... przecież nikt Ci za to nie odda a multi i 2.0 dobrze wartościowe nie jest
  4. kolego tutaj się tylko witamy szukaj info nt problemu w dziale technicznym
  5. CNF - nie mam zdania bo nie robiłem u nich felg jeżeli chodzi o mojego sąsiada to robi to naprawę mega
  6. też coś mi świta ale chyba nigdy go nie używał.. muszę wykasować adaptacje w Tipie a nie każdy sterownik umożliwia skasowanie jej VCDSem
  7. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jakies 550 te okolice jej nie zabija
  8. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wszystko na jedno kopyto teraz robione klucze pł-oczk YATO na wzrokową ocenę nie różnią sie niczym poza logiem od Neo ja bym zostawił bo te grzechotki z zestawu YT-1268 nie są za mocne
  9. chłopaki robili właśnie w długich (jakiś moduł który powoduje świecenia na 30% czy jakoś tak) wladi tak ma, zerknij do niego w wątek
  10. piękny kolor, miałem kiedyś taką w sedanie ale niestety bez Q kupiłbym jeszcze raz B6 (dałbym żonie) ale tym razem 1.9 Q gratuluję autka i bezawaryjności
  11. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a silnik jaki ma kod?
  12. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tak Panie zostaw DPF i niech w silniku przybywa oleju
  13. same przyciski możesz przełożyć na lajcie pasują
  14. kiera i taśma moduł masz odpowiedni
  15. ja bym kupił unfall'a z UK w Quattro i przełożył calutki kpl. gratów i nie byłoby składanki
  16. i u mnie od wczoraj snieg zagrzałem dziś trochę olej w skrzyni
  17. fajnie fajnie u mnie jedynie mróz a śniegu jak ni ma tak ni ma
  18. jozek te zdjecia na cpn na pierwszej str to w czarnej wodzie?
  19. ja mam też w domu B4 1Z z przelotem jak kupowałem ją 8 lat temu to miała 239kkm od pierwszego wł z DE stare małżeństwo - dziadkowie ja zrobiłem w 2 lata 50kkm a matka teraz czyli przez 6 lat 30kkm obecnie ma 321kkm i też nic nie tykane tylko olej zmieniany i filtry przy motorze koniec OT
  20. żeby C6 nie było drogie w utrzymaniu to trzeba kupić poliftowe a takie niestety kosztuje... a 1.9 jest nie do zajechania
  21. akjam to już ponad 5 lat jak modzisz to A4, nie znudziło Ci się jeszcze? Kiedy zmieniasz na inny model?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.